Prezent dla syna na urodziny.

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: człowiek z lasu »

Ale on ma 40 lat.
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: malutka82 »

Prezentów szukam zawsze na electro.pl Tym razem będzie to aparat SONY DSC-RX100 . Niech młody rozwija swoje zainteresowania fotografią. Może się okazać, że właśnie inwestuję w jego przyszłość.
klemaj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 9 sierpnia 2015, 08:58

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: klemaj »

BebeBe pisze:No dobra ale ile dziecko ma lat... To jaki prezent mu podarujemy zależy w większości od tego ile ma lat. Inny prezent bedzie dla 5-latka a inny dla 10 latka , inny dla 15 latka. Nie widzę w tym tekście żadnych informacji o grupie wiekowej. Jakiś czas temu mój syn, lat 11 świętował urodziny . Wiecie jaki prezent podarowaliśmy mu z mężem ? Strój piłkarski. Marzył o tym już od dłuższego czasu. Jak dostał to był wprost zachwycony.Jeszcze tego samego dnia wyszedł na boisko i w nim bigał, budząc przy tym zazdrość innych dzieci. Warto jest zwrócić uwagę na to aby strój był wygodny oraz przewiewny.

Według mnie, będzie to strzał w 10. To przecież taki przedsmak wielkiego futbol-u :)
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: kamel222 »

mój syn dostał trampolinę, kupowałem na avans.pl nie drogo, z siatką, uśmiech był, zabawa jest do tej pory, to chyba dobry prezent dla 7 latka
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: kociamberek »

kup mu sztuczną waginę
Linka5
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 26 września 2016, 19:13

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Linka5 »

Ja swojemu dziecku kupuje na electro.pl gry planszowe. Teraz na gwiazdkę stwierdziłam, że to już dośc duży chłopak i zamówiłam mu tam jego pierwszą komórkę.
ODPOWIEDZ