Prezent dla syna na urodziny.

O wszystkim, czyli o niczym...
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Mary »

i kolejna kryptoreklama (zapewne) :dobani: :dobani: :dobani:

A odnośnie postu to chyba lepiej w dzisiejszych czasach nastolatkowi dać pieniądze czy iść z nim do sklepu żeby sobie sam wybrał niż pytać o porady na forum.
PanE
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 września 2014, 11:11

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: PanE »

Telefon też chciałem kupić ale dałem sobie spokój, kiedy małżonka mnie zrugała. :) Teraz wpadłem na pomysł z biletem na mecz Polska-Niemcy w październiku na Narodowym :)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... A ja postanowiłem synowi na 8 urodziny kupić jacht - a co się będę rozdrabniał na głupoty. Myślicie, że lepszy będzie Bez 2 czy Inka?
Xanatos
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 października 2012, 19:02

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Xanatos »

Witam, jeśli chodzi o korki popularne podczas MŚ w Brazylii to zapewne chodzi o ten model. Nazywa się Nike Magista, ale do najtańszych nie należy, więc jeśli syn ciągle rośnie to nie ma sensu kupować tak drogich, ponieważ za pół roku z nich wyrośnie. Pozdrawiam http://content.nike.com/content/dam/one ... 94q80.jpeg
PanE
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 września 2014, 11:11

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: PanE »

A to na pewno te Nike były na mundialu. Gdzieś czytałem że niby adidasy takie czerwono czarno jakieś tam. Ale nie jestem pewien :)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Skoro mi nikt nie pomógł, to postanowiłem kupić Beza 2, bo jest trochę większy i ma więcej miejsca w kabinie. Myślicie, że dzieciak się ucieszy?
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: agnetta »

Nastolatek nie zawsze chętnie wychodzi z rodzicami. ;-) Ja bym dała pieniądze albo zabrała go do sklepu z obuwiem i niech sam sobie wybierze idealne korki.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: ruda33 »

Ale masz problem najlepiej kup mu mercedesa co sie bedziesz rozdrabnial . Temat tylko na forum bez tego urodzin nie bedzie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Dzieciak obejrzał jacht, który mu kupiłem na 8 urodziny, dostał bomem grota w głowę, gdy postawiliśmy żagle celem ich sprawdzenia i mówi: wiesz tato, jednak wolałbym klocki Lego... Niewdzięczny małolat!
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Jozin »

PanE pisze:Zastanawiam się co zakupić synowi na upominek urodzinowy. Chłopak lubi grać w piłkę nożną ale ma obecnie 3 piłki (nawet oryginalną z mistrzostw świata). Wpadliśmy z żoną na pomysł żeby kupić mu korki do gry. Niestety ani ja ani małżonka nie znamy się na obuwiu przeznaczonym do gry w piłkę. Stąd też zwracamy się do was drodzy forumowicze z prośbą o wskazówki dotyczące modelu takich butów. Syn uwielbia firmę Adidas i Nike. Sądzę, że najbardziej spodobały by mu się buty Adidasa. O jednych takich zawsze coś mówił. Ponoć też były popularne na mistrzostwach świata w Brazylii jednak ja rzadko oglądam mecze, bo nie mam najzwyczajniej na to czasu. Jeżeli ktoś wie jaki to jest wzór korków proszę o pomoc.
Kolejny spamer z kryptoreklamą........................................................
słowianka82
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2014, 13:11

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: słowianka82 »

Mnie się teraz podobają te różne gry dla dzieci zręcznościowe z firmy Hasbro np. głodne Hipcie itd. To są fajne prezenty, aby wspólnie się bawić z dzieckiem.
miniperla
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 października 2014, 09:07

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: miniperla »

A ja od kilku lat daje synowi pieniądze na urodziny. Albo sobie coś kupuje albo odłoży i ma na swoje potrzeby. Problem z głowy, ja nie muszę wymyślać i latać po sklepach, jak to robiłam przez lata, kiedy był mały. Sam wie co mu potrzeba.
Awatar użytkownika
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:48

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Krzysztof Kot »

miniperla pisze:A ja od kilku lat daje synowi pieniądze na urodziny. Albo sobie coś kupuje albo odłoży i ma na swoje potrzeby. Problem z głowy, ja nie muszę wymyślać i latać po sklepach, jak to robiłam przez lata, kiedy był mały. Sam wie co mu potrzeba.
Na pewno wie! Oby nie narkotyki.
tamara23
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 maja 2015, 17:41

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: tamara23 »

lepiej niech sam sobie wybierze jakie chce:) ty mozesz się pomylić:)
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Post autor: Joziiin »

Sun Tzu pisze:Taaak... Dzieciak obejrzał jacht, który mu kupiłem na 8 urodziny, dostał bomem grota w głowę, gdy postawiliśmy żagle celem ich sprawdzenia i mówi: wiesz tato, jednak wolałbym klocki Lego... Niewdzięczny małolat!
Trzeba mu było dać wiadro kilwatera to by od razu złapał bakcyla.
A tak swoją drogą to na początek lepiej było by kupić mu kadeta lub figla ;)
ODPOWIEDZ