Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jozin
VIP
VIP

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: Jozin » 27 października 2014, 08:45

Wieśniak dobrze gada - zrób potajemnie test na ojcostwo i jak nie twoja to puść w babę trąbę bo jeszcze doprowadzi Cię do takiego stanu jak ta z Sanoka i dojdzie do tragedii jak Ci nerwy puszczą :ok:

marzenka24
Guru
Guru

Post autor: marzenka24 » 27 października 2014, 10:59

Jeżeli tylko to,co tutaj piszesz jest prawdą, to udaj się to jakiegoś dobrego psychoterapeuty,czy psychiatry....
Sprawa wg mnie jest bardzo poważna, bo ewidentnie zaistniał tu poważny problem, mimo iż nie znamy tej historii od drugiej strony, czyli twojej żony...
nie jestem psychologiem, ale uważam iż wiele z jej zachowań wskazywać może iż ma objawy stresu pourazowego PTSD, związanego ze stratą dziecka.
Zona cierpi z powodu śmierci stanowczo zbyt długo, normalnie "przechodzona" żałoba powinna trwać najdłużej kilka miesięcy, najdłużej do roku...później może przeistoczyc się w depresje...

Poczytaj sobie trochę na necie na ten temat moze cos ci sie nasunie...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3 ... ourazowego

http://www.psychologia.edu.pl/czytelnia ... ewska.html

http://www.drogadosiebie.pl/choroba_afe ... ubiegunowa

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 27 października 2014, 11:30

Wiedziałem, że nie którzy pomyślą /.../
Komu mialem sie uzalic, w domu? u rodzicöw? przyjaciöl?
jamila - to chyba niewygodne jest takie pisanie postów, w których raz używasz polskich znaków, a raz je ignorujesz? ;)

p.s.

Lesser :D

Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Jaślanka11 » 27 października 2014, 16:02

Czytając rady domorosłych psychologów, w stylu "czy na pewno córeczka jest twoja",kokardy mi opadają :wsciekly: .
Jeśli jest tak jak opisujesz, to zamiast narażać się na niewybredne podpuchy, powinieneś się sam skontaktować z psychologiem albo psychiatrą pracującym bądź w Poradni Zdrowia Psychicznego, bądź na oddziale psychiatrycznym, a takich w Jaśle jest kilku. Istotnym jest czy te zachowania żony pojawiły się od jakiegoś czasu, np. po śmierci dziecka ( co już wcześniej ktoś sygnalizował), czy też zawsze była przesadnie zazdrosna. A nawet jeśli była, to tak traumatyczne przeżycia też mają tu bardzo istotne znaczenie. Od tego zależy dalsze postępowanie i ewentualnie leczenie. Mogą to być zarówno zaburzenia osobowości, jak i początki dużo poważniejszych problemów zdrowotnych, z psychotycznymi włącznie. Zbieranie kwitów na żonę czy rozwód jeszcze pogłębią problemy, a w sytuacji kiedy deklarujesz, że bardzo zależy Ci na dzieciach, na fundowanie im i sobie takich fajerwerków stresu, zawsze jest czas. Specjalista oceni, czy na tym etapie problemów potrzebne jest leczenie przymusowe i powie Ci co dalej powinieneś robić. Taka porada objęta jest tajemnicą lekarską, a przy podawaniu takich szczegółów na forum nie boisz się, że żona to przeczyta ?. Rozumiem, że w takiej sytuacji można być zagubionym, ale przede wszystkim trzeba włączyć myślenie. No chyba, że o to chodziło, a przy okazji pokazanie poziomu świadomości naszego społeczeństwa. Co niektórzy powinni pisać scenariusze do "Trudnych spraw".

świnia
Guru
Guru

Post autor: świnia » 26 grudnia 2018, 10:50

Wiem że odgrzewam kotleta ale tu porady nic nie pomogą. Trzeba żonę przebadać na różne patogeny które szerzą się ukrycie (np. bolerioza i koinfekcje) które dają takie objawy psychiczne. Możę ją kleszcz uper.... i przez to poroniła albo ma dużo metali ciężkich albo problemy z krążeniem krwi w głowie (objawy schizofreni). Na początek tu szukałbym przyczyny i to nie u lekarza-konowała a np u Pani Pauliny Jodestol i w biorezonansie jako dokładnej diagnostyce (nie jest to bynajmniej reklama !) Musisz działać aby nie doszło do nieszczęścia. Powodzenia

kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: kamil3 » 28 grudnia 2018, 17:36

może poznała lepszego ziomka pozdro :D

hammer
Debiutant
Debiutant

Post autor: hammer » 29 grudnia 2018, 15:34

oj moja też...niestety tak już bywa. ale chorobliwa zazdrosc może zniszczyć związek

ODPOWIEDZ