komitet rodzicielski?

O wszystkim, czyli o niczym...
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: komitet rodzicielski?

Post autor: amatorski »

pm9pm9 pisze:To niech rada rodziców na roniec roku szkolnego rozliczy się z tego na co konkretnie poszły pieniadze
Nie wiem, do jakiej szkoły uczęszczają Twoje dzieci, ale w tych, do których chodzą/chodziły moje na wychowawcy na wywiadówkach podają/podawali rozliczenia wydatków.

Z drugiej strony - moim zdaniem to wstyd, że polskiego szkolnictwa nie stać na nagrody dla dzieci, prenumeraty, dofinansowania wycieczek, itp. z budżetu szkół. To przecież nie są olbrzymie kwoty, a wrażenie byłoby inne.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: komitet rodzicielski?

Post autor: dragoness »

To niech rada rodziców na roniec roku szkolnego rozliczy się z tego na co konkretnie poszły pieniadze-
to trzeba przyjść na zebranie Rady Rodziców. Tam podaje się wszystkie rozliczenia.
pm9pm9
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 08:19

Re: komitet rodzicielski?

Post autor: pm9pm9 »

to trzeba poinformować rodziców kiedy jest takie zebranie - w szkole moich dzieci nikt o nich nie informuje o takich zebraniach wszystkich rodziców, a poza tym ja nie będę brała urlopu żeby tam iść. Ludzie pracuję więc uważam że zamieszczenie informacji na stronie szkoły (a ta akurat ma zakładkę o radzie rodziców gdzie mogą zamieścić rozliczenie) lub wywiesić na tablicy ogłoszeń którą rada posiada jest prostszym rozwiązaniem....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: komitet rodzicielski?

Post autor: dragoness »

poza tym ja nie będę brała urlopu żeby tam iść.
Odbywają się po południu, z reguły w dzień spotkań z rodzicami :P
zamieszczenie informacji na stronie szkoły (a ta akurat ma zakładkę o radzie rodziców gdzie mogą zamieścić rozliczenie) lub wywiesić na tablicy ogłoszeń którą rada posiada jest prostszym rozwiązaniem....
Można takie rozwiązanie zaproponować, prawda?
ODPOWIEDZ