Jaka butelka dla dziecka?

O wszystkim, czyli o niczym...
droczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2014, 12:35

Jaka butelka dla dziecka?

Post autor: droczyk »

Witam, a więc niedługo będę miał potomstwo :). Urodzi mi się syn :D. Chodzi o błahą kwestię, mianowicie o butelkę dla małego. Ja jestem za szklaną tego typu http://canpolbabies.com/pl/produkty/pro ... ana-240-ml , a moja kobieta za zwykłą plastikową. Ja uważam, że szklana jest lepsza i będzie zdrowsza, bo nic się nie ze szklanej nie wydzieli, a z plastikowej to nie wiadomo. I tak się zastanawiam. Może są tu jakieś mamy i powiedziałyby obiektywnie jaka będzie lepsza?
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Jaka butelka dla dziecka?

Post autor: krzyś »

Witam,

ja używam tylko szklanej właśnie z Canpolu i każdy lekarz oraz farmaceuta taką zaleci... Zawsze można ją wyparzyć i wiadomo co szkło to szkło....
Polecam tylko taką - moje dziecko ma półtora roku i od początku takiej używamy i większość znajomych, które ma dzieci również.. Poza tym smoczki, których się zużywa duże ilości są również niedrogie w granicach 4-5 zł za 2 szt. Do innych firm butelkowych np. typu avent smoczki kosztują nawet ok 30-40 zł.
Kiedyś jak kupowałam butelkę w jednej z aptek Pani Farmaceutka powiedziała, że bardzo dużo sprzedaje się właśnie tych butelek, bo mamy twierdzą, że nawet mleko w niej ma inny smak niż w plastiku. Polecam jak najbardziej.....
kasztaneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 listopada 2014, 10:37

Re: Jaka butelka dla dziecka?

Post autor: kasztaneczka »

Ja polecam butelki z Aventu, moje dziecko np. z innej firmy nie chciała (bo chodziło o smoczek, który jej nie odpowiadał). Więc Aven butelka tak jak i smoczki z tej firmy się sprawdziły. Każde dziecko jest inne, więc się okaże, które będzie mu odpowiadało :)
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Jaka butelka dla dziecka?

Post autor: mati85061 »

również polecam Avent używamy cały czas i jestesmy bardzo zadowoleni :)
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Jaka butelka dla dziecka?

Post autor: ruda33 »

Najlepiej napisz do TK tam tę sprawę przegłosują.
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Jaka butelka dla dziecka?

Post autor: zuzaa »

Ja polecę dwie butelki.
Avent są fajne, ale często przy piciu zasysał się smoczek.
Dr Brown's mają super butelki, wąskie, dzięki czemu dziecku fajnie się je później trzyma, smoczek się nie zasysa.
Jak dla mnie lepsze chyba te Dr. brown's.
A kupować jak już to tylko allegro, są dużo tansze jak w aptece :)
ODPOWIEDZ