Usuwanie zęba głupoty

O wszystkim, czyli o niczym...
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Usuwanie zęba głupoty

Post autor: wieśniak »

Doradźcie mi gdzie się udać ,da którego chirurga aby usunąć ósemkę :( Niby ząb mądrości ,a nie reaguje na komendy "przestań boleć" ;) Ile takie usuwanie kosztuje w Jaśle i czy jest możliwe na NFZ ?
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: wawek87 »

Da się u dr Wilkowej płaciłem 170 zł za chirurgiczne usunięcie 4 szwy 45 min zabieg bez bólu. Dr Jaracz usunął mi tez druga ósemkę na NFZ w Dębowcu ale czy gdzieś jeszcze Ci specjaliści przyjmują to nie wiem :rotfl:
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: awesome »

Usunięcie zęba kosztuje 60 zł więc nie wiem skąd te 170? Nie czarujmy się, boli jak cholera i do końca dnia cały czas się leje krew, wiem coś o ósemce...
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: Czoper »

Za 60 zł to chyba w kuźni :hyhy: Wilkowa z dnia na dzień nie przyjmie, trzeba czekać. Na cito w Krośnie koszt ok 350 zł. Info z przed tygodnia.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: VISCA EL BARCA »

Czoper pisze:Za 60 zł to chyba w kuźni :hyhy: Wilkowa z dnia na dzień nie przyjmie, trzeba czekać. Na cito w Krośnie koszt ok 350 zł. Info z przed tygodnia.

MYLISZ SIE...

rok temu dokladnie w listopadzie mega bolaca "8mke" wyrwal mi bez kolejki dr SŁOWIK za 50 zl. wszystko szybko i bezbolesnie.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: wieśniak »

Na NFZ w grudniu to już raczej bez szans ,a ząb nie ustępuje więc jednak trzeba usunąć. Ten dr.Słowik to chirurg ? Bo dr.Wilkowa i dr.Jaracz na pewno są chirurgami ,ale wiem że kolejki mają duże i ciężko będzie przed świętami ,a święta z bólem zęba to trochę lipne będą.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: VISCA EL BARCA »

wieśniak pisze:Na NFZ w grudniu to już raczej bez szans ,a ząb nie ustępuje więc jednak trzeba usunąć. Ten dr.Słowik to chirurg ? Bo dr.Wilkowa i dr.Jaracz na pewno są chirurgami ,ale wiem że kolejki mają duże i ciężko będzie przed świętami ,a święta z bólem zęba to trochę lipne będą.
raczej nie chirurg ale podjal sie usuniecia i usunal bezproblemowo trwalo to moze 3 min lacznie po wczesniejszym zastrzyku
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: czarna30 »

Nie wierzę , że jak zadzwonisz i powiesz o co chodzi to Cię nie przyjmą. Kto by wytrzymał tyle w bólu ? kto jak kto, ale dentysta chyba to rozumie i powinien przyjąć . Powodzenia
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: VISCA EL BARCA »

czarna30 pisze:Nie wierzę , że jak zadzwonisz i powiesz o co chodzi to Cię nie przyjmą. Kto by wytrzymał tyle w bólu ? kto jak kto, ale dentysta chyba to rozumie i powinien przyjąć . Powodzenia
to sie mylisz.... ja z poteznym bolem tak wlasnie poszedlem na przychodnie na Mickiewicza to mi dala termin na ..uwaga za.. miesiac w przod :D... w tym samym dniu pare godz potem bez kolejki mnie wzial dr Słowik i po problemie.
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: after »

A może poradnia chirurgii stomatologicznej w Krośnie?
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: Limona »

Idź do przychodni na Mickiewicza do dr Wilk. Najlepiej wtedy, gdy rejestruje (niestety nie pamiętam w jakie to dni i o jakich godzinach). Powiedz o co chodzi, ona od razu zobaczy co tam się dzieje i wtedy albo przyjmie Cię od razu, albo zarejestruje na jakiś najbliższy termin. Nie potrzebujesz skierowania.
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: anka86 »

Teraz ciężko z terminami, a też mi się ósemka odzywa.
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: Limona »

Czy ktoś się może orientuje ile kosztuje u dr Łukasz Musiał w orto clinik usunięcie zatrzymanej ósemki?
JanuszF
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwietnia 2015, 18:24

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: JanuszF »

8 to raczej ząb mądrości :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Usuwanie zęba głupoty

Post autor: wieśniak »

Dr.Jaracz usunął zęba bez problemowo. Zdziwiło mnie to ,że w ciągu dosłownie 5 minut zęba już nie było :D Polecam każdemu tego dentystę ,fachowiec pierwsza klasa :D
ODPOWIEDZ