Gdzie planować wakacje w tym roku?

O wszystkim, czyli o niczym...
ukili
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 kwietnia 2015, 10:33

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ukili »

Krym jest teraz chyba najtańszy:)
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ajaks1 »

ukili pisze:Krym jest teraz chyba najtańszy:)
Nie tylko Krym ale i cała Ukraina jest teraz tańsza, hrywna straciła na znaczeniu, dzisiaj kosztuje 15 groszy, kiedyś kosztowała 40 groszy więc przecena jest dobra. Oczywiście nie polecam nikomu wyjazdu do Mariupola czy Doniecka ale Lwów, Drohobycz i parę innych miast na zachodzie można zwiedzić.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Łyssy »

skarolina pisze:Mój mąż organizuje urlop nam i jego rodzinie mieszkającej w Norwegii, przylatują do Polski i koniecznie chcą pojechać do Wieliczki i Auschwitz, dużo słyszeli o tych miejscach, ale nigdy tam nie byli. My zajmujemy się wszystkimi transportami, żeby nie męczyć się w przesiadkach, zwłaszcza, że już jest chłodno, zarezerwowaliśmy busa http://visitbus.com/auschwitz-tour.html który będzie nas woził w te miejsca. Poza tym będziemy zwiedzać piękny Kraków :)
Spieprzaj stąd szeptaczu-szemraczu "polecaczu".
2,50 za wpis wpadło ? to po snickersa

Kim są tacy „polecacze”:
http://biznes.onet.pl/branze/kl-mstwo-w-sieci/5h47k
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Maciek77 »

Może do Hiszpanii? Ja się pewnie wybiorę na wczesny urlop ok. kwietnia-maja, bo później będzie za gorąco dla mnie.
lukas39
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 20 października 2015, 13:43

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: lukas39 »

My jak zwykle z rodzinką Chorwacja, maj lub wrzesień. Zawsze jeździmy w ciemno i zawsze trafiamy na super kwatery!
jola_jkb
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 26 listopada 2015, 12:49

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: jola_jkb »

Ja myśle nad jakimś last minute do londynu z narzeczonym :D
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: menua »

W Bułgarii nie mam i wgl. to ja nigdy się tym nie zajmuje tylko moi znajomi. W tym roku planujemy Hiszpanię, bo w tamte wakacje nie udało się niestety wyjechać za granicę. :(
Jelonek
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 listopada 2015, 12:29

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Jelonek »

Polecam Albanie ;) przepiekny kraj
ico69
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 13:49

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ico69 »

Mało gdzie jest teraz bezpiecznie!!
Klusek82
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 12:42

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Klusek82 »

Ja byłem w Rowach w Hotelu Kormoran i bardzo udało mi się wypocząć. Oprócz pięknej okolicy i świeżego powietrza miałem możliwość udania się na profesjonalny masaż w SPA na terenie ośrodka, do tego sauny i basen. Świetna sprawa. Moim zdaniem przebija na głowę egzotyczne hotele, tylko palm brakuje. ;)
Nadia199
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 09:31

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Nadia199 »

Ja w tym roku planuję wyjazd do ciepłych krajów, ale jeszcze nie patrzeę na oferte i nie robię sobie ochoty. Poczekam na Last Minute :)
Awatar użytkownika
Cieba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 4 lutego 2016, 21:23

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Cieba »

furman pisze:
erosek pisze:No jak nie ma lastów jak są... Nie pisz tutaj głupot. Obecnie jest na przykład bardzo dobry okres do wybrania się do Hiszpanii . Na kontynent czy też na Wyspy Kanaryjske. Na Wyspach Kanaryjskich można obecnie się opalać bo jest tam ciepło przez cały rok. Szczególnie na takich wyspach jak Teneryfa czy Gran Canaria. Z kolei kontynent oferuje dobrą pogodę do zwiedzania. W Hiszpanii zimą jest temperatura taka jak u nas wiosną. Z kolei na Costa Del Sol zdarzają się cieplutkie dni, w ktorych można się nawet opalać. Ceny wycieczek są korzystniejsze niż latem. Ten sam hotel można zarezerwować sobie w cenie nawet 3 razy niższej niż w sezonie:
http://iberotur.pl/hiszpania-last-minute/ - zobacz sobie sama. Obecnie polujemy na jakieś all inclusive w okolicach Benalmademy ( mam urlop pod koniec stycznia tak więc może coś się znajdzie).

Hiszpania, to mój tegoroczny target :)
Tak, Hiszpania jest bardzo dobrym miejscem do odwiedzenia)
Ale aby dostać się do Hiszpanii trzeba zapłacić sporo pieniędzy)
Wiem to, bo kupiłem bilety na podróż do Hiszpanii dwa miesiące temu za pośrednictwem tego serwisu)
zainteresowana88
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 marca 2016, 10:36

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: zainteresowana88 »

to prawda. Byłam w Albanii i było super. Tylko nie ma po co zwiedzać Tirany ;p najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Ja w tym roku mam zamiar pojeździć po różnych polskich miastach, zgodnie z zasadą cudze chwalicie, swego nie znacie ;p wybieram się uwaga! do Łodzi na 3-4 dni. Już znalazłam hotel, który jest blisko centrum sanremo.com.pl.
slawek8422
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 15:26

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: slawek8422 »

płacą Wam za te reklamy?
Awatar użytkownika
Warka82
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 października 2015, 21:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Warka82 »

Nie, nie płacą. Po prostu jak jedziesz na wakacje życia to się tym bardzo cieszysz :)
ODPOWIEDZ