Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

O wszystkim, czyli o niczym...
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: T135 »

orientuje się ktoś gdzie w Jaśle będzie można kupić gazetę StonogA? Wiem, że można przez internet zamawiać, ale wolałbym osobiście kupić a zapowiada się bardzo ciekawie.

https://www.facebook.com/pierydolefisku ... =1&theater

koleś się nie pier*** tylko ujawnia baaaardzo niewygodne fakty dla obecnej władzy, oraz innych polityków, policjantów itd..kompromitując ich i pokazując jak "działa" nasze "wolne" Państwo. Nawet media się go boją, dziennikarze TVN i POLSAT mają "odgórny" zakaz przeprowadzania z nim wywiadów... a wiadomo kto mediami w Polsce rządzi... :) Zrobiło się o nim coraz to głośniej ostatnio... to chcieli go "uciszyć" ale ten gość się nie da..chyba, że zniknie w tajemniczych okolicznościach, lub przydarzy mu się "wypadek" :oczami:

Jak ktoś nie zna tego Pana to polecam oglądnąć: https://www.youtube.com/watch?v=hILAJvWm3Cs
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Jozin »

Mi zarzucałeś "frywolny" styl na forum a pałujesz się gościem, który rzuca mięchem na prawo i lewo...... :wstyd:
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Jocke »

Wątpię, żeby w Jaśle można było kupić, ja zamówiłem przez internet, tylko 3.50zł bo przesyłka za free.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Jozin »

Nie odnosicie wrażenia, że ten gość to jest jakiś projekt ? Podobno Tymochowicz ma z tym coś wspólnego...
Mnie dziwi, że pozwalają mu na tak wiele. Za to zbluzganie policjanta to spokojnie znalazły by się na niego jakieś paragrafy...
Ja go nie kupuję chociaż jest dość zabawny zwłaszcza w temacie Mańka Sokołowskiego :hyhy:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: T135 »

Prześledź dokładnie jego historię to zobaczysz dlaczego pozostaje taki "bezkarny" , oglądnij film Sejmowe Więzienie, poczytaj trochę o nim. Po prostu to jest człowiek, który za dużo wie o wielu polskich politykach, oraz władzach - prokuratorach, policjantach, ma na wielu bardzo dużo "haków" i niektórzy po prostu boją się mu podskoczyć, bo wiedzą, że to się dla nich bardzo źle skończyć - to bluzganie na polityków, policję itd. wyzywanie ich jest celowe, by pokazać społeczeństwu, że i tak mu nic nie zrobią, bo się boją tego co może ujawnić. Ujawnił już parę afer kompromitujących polityków, jak i właśnie policjantów. Gdy wyszedł z więzienia postanowił się zemścić na ludziach którzy zgotowali mu piekło na kilka lat... po wyjściu przez wiele lat poruszał się między bardzo wpływowymi ludźmi w świecie polityki, władz, zdobywał kontakty, informacje. To człowiek wzbudzający zaufanie, świetnie to wykorzystał. Nieraz dokumentował pewne rzeczy, ma wiele informacji i dokumentów, które mogłyby pogrążyć wiele osób. Szacun dla gościa, że się nie boi bo służby specjalne mogą się nim zająć bardzo szybko, choć myślę, że i to przewidział i nie trzyma pewnych informacji tylko dla siebie... rządowe media milczą na temat jego osoby, choć ma coraz to szersze grono osób, które stanęłyby za nim murem. Gdyby ogólnopolskie media pokazały jego osobę, mógłby wzniecić ogromny bunt społeczeństwa przeciwko temu co się obecnie w Polsce dzieje. Ponadto jest chory na raka nerki, na serce, jest po zawale. Jest milionerem, myślę, że zauważył, że nie kasa jest najważniejsza, nie jest sknerą, jest gotów używać własnej kasy żeby walczyć z tym chorym systemem.. Gdy zaczął chorować, zdał sobie sprawę, że ludzie powinni się dowiedzieć co mu zrobiono, jemu i wielu innym tego typu osobom, które do teraz siedzą w więzieniach.. pokazać innym, że nie powinni odpuszczać, tylko wziąć się za te chore władze wreszcie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: dragoness »

Fajnie. Lud poogląda, pochwali i co dalej? To taki wentyl bezpieczeństwa jak kabarety. Nota bene, gdy przed 89 w Polsce zaczynało się gotować, tez odkneblowano przeróżne "wentyle". A potem był podział ścierwa w Magdalence.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Charlie_P »

Na swoim profilu napisał że w pierwszym numerze swojej gazety ujawni aferę/skandal - niespodziankę. Może być ciekawie, ja zamawiam, bo nie wiem czy będzie gdzieś w Jaśle dostępna? :D dragones, dobrze według mnie że jest taka osoba, to zawzięty człowiek i łatwo się nie podda. Najważniejsze, że ma środki i pomysły, nie raz bardzo drastyczne, żeby zwrócić na siebie uwagę. Bardzo dobrze, bo im więcej ludzi o takim człowieku wie, tym lepiej. Jak myślicie dlaczego nie pokazują go w telewizji? Bo tacy ludzie jak on wywołaliby rewolucję w tym kraju i naprawdę zrobiliby drugi majdan.. ;)
Awatar użytkownika
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:48

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Krzysztof Kot »

Znowu weżnie w łapę i nic nie ujawni!
robobosss
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:05

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: robobosss »

Stonoga musiał uciekać za granicę,wczoraj przyszli po niego.
Zapraszam chętnych na:
https://www.facebook.com/PatriotycznaPu ... zna?ref=hl
Wiele ciekawostek można tam znaleźć.
Jockersss
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 4 maja 2007, 20:50
Lokalizacja: JASŁO

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Jockersss »

" Każdy z Państwa może zamówić gazetę do domu wysyłając adres i dowód zapłaty na adres [email protected]
Podaję numer rachunku Stark AVG Sp z o.o. ul.Modlińska 335a
03-151 Warszawa 68 1090 1841 0000 0001 3002 2107 dla
zagranicy PL68 1090 1841 0000 0001 3002 2107 WBKPPLPP tytuł zapłata za gazetę. "

kwota przelewu 3.50zł, przesyłka za darmo
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: wojteek3 »

Bardo podziwiam Pana Stonoge on jako jeden z niewielu staje po stronie prawdziwych ludzi pracujących cięzko w PL, wszystkim lemingom radze nie oglądać TV tam są same kłamstwa które wpiera się nieświadomym ludziom ! Jeżeli to przeczytaliście macie jakiś dostęp do ionternetu i tam szukajcie prawdy :cisza: ! pozdrawaiam:)

TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV !


http://vod.gazetapolska.pl/9204-rolnicy ... czysz-w-tv

https://www.youtube.com/watch?v=QsW5QPap38Q
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: poszukiwana »

Szkoda tylko, że osoby starsze, które nie potrafią się posługiwać internetem - są manipulowane przez media.. TVN itd.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: luc »

T135 pisze:Prześledź dokładnie jego historię to zobaczysz dlaczego pozostaje taki "bezkarny" , oglądnij film Sejmowe Więzienie, poczytaj trochę o nim. Po prostu to jest człowiek, który za dużo wie o wielu polskich politykach, oraz władzach - prokuratorach, policjantach, ma na wielu bardzo dużo "haków" i niektórzy po prostu boją się mu podskoczyć, bo wiedzą, że to się dla nich bardzo źle skończyć - to bluzganie na polityków, policję itd. wyzywanie ich jest celowe, by pokazać społeczeństwu, że i tak mu nic nie zrobią, bo się boją tego co może ujawnić.

[...]
Szacun dla gościa, że się nie boi bo służby specjalne mogą się nim zająć bardzo szybko, choć myślę, że i to przewidział i nie trzyma pewnych informacji tylko dla siebie...
T135 pisze:Ponadto jest chory na raka nerki, na serce, jest po zawale. Jest milionerem, myślę, że zauważył, że nie kasa jest najważniejsza, nie jest sknerą, jest gotów używać własnej kasy żeby walczyć z tym chorym systemem.. Gdy zaczął chorować, zdał sobie sprawę, że ludzie powinni się dowiedzieć co mu zrobiono, jemu i wielu innym tego typu osobom, które do teraz siedzą w więzieniach.. pokazać innym, że nie powinni odpuszczać, tylko wziąć się za te chore władze wreszcie.
Gdyby był dla nich realnym zagrożeniem, już by nie żył. Zgon z przyczyn które wymieniasz. Plus konfiskata majątku przez urzędników z jakichś wydumanych przyczyn.
Gość uderza w medialnych przedstawicieli systemu głównie "obrażając ich". Dużo groźniejsi dla reżimu demonkradycznego są ludzie którzy uderzają w jego interesy...
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Jocke »

Zobaczymy jak to będzie dalej, co się będzie działo. Gazetę zamówiłem ;D
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Zbigniew Stonoga, gazeta "StonogA" gdzie kupić?

Post autor: Charlie_P »

http://allegro.pl/show_item.php?item=5093207754 na allegro też można zamawiać gazetkę, Stonoga dobrze napisał na swoim profilu, że wartą tą gazetkę kupić nie tyle dla siebie...co dla osób starszych, które nie potrafią obsługiwać się internetem, komputerem a są tylko ogłupiani przez TVN-y i inne skorumpowane media. Sam zakupiłem kilkanaście sztuk i rozdam je wśród starszych osób ze swojej rodziny i znajomych :)
ODPOWIEDZ