Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

Post autor: luc »

Chyba że tak.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

narodowy pisze:
antykieckowy pisze: Dlaczego więc jak się zjawił Kowalski to flaga ONR od razu zniknęła?

Nie rozumiesz. Organizując takie imprezy jedną z głównych rzeczy, które robisz to poinformowanie o tym lokalnych mediów - a robisz to szczególnie jeśli osoba, z którą organizujesz spotkanie jest "mało znana" i media na nią "nie lecą".
Nie mam zamiaru tłumaczyć się przed nieznaną mi osobą w internecie ze spraw organizacyjnych.
Nie odrobiłeś lekcji, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Informacja była przekazana, na co są dowody w internecie choćby na jaslo4u. Co nie oznacza równości pomiędzy tym, że znam wszystkich jasielskich redaktorów i wiem czy dane media były.
Och tak, z "nie mam pojęcia czy media były" przeszliśmy na "media pewnie były ale nie znam z twarzy". A propos czytania to następnym razem może wybierzcie kogoś kto czyta płynnie z kartki info z wikipedii? :ok: Śmiech na sali, nic więcej.
narodowy pisze:
antykieckowy pisze: Wymiękam "siedział tam za nasze pieniądze". Następnym razem poinformujcie, że tylko psychofani mają wstęp darmowy, reszta musi oddać pieniądze albo w ogóle nie przychodzić. KABARET. Z takim nastawieniem nigdy nie wyjdziecie ponad 1% bo nikt nie będzie przychodził na wasze spotkania. Nikomu łaski nie robicie organizując je za swoje pieniądze i nikogo to nie obchodzi.

Nazwij mnie jeszcze lewakiem i będzie komplet argumentów "na poziomie".
Nie zapraszamy :)
Jest różnica pomiędzy konstruktywną krytyką, a chamstwem i brakiem choćby krzty szacunku dla pracy innych.
I całe szczęście bo tą drogą to na 0,5% możecie liczyć. Wystarczą nam jedni nieudacznicy w samorządach i parlamentach, nowi raczej nie są potrzebni.
luc pisze:To że był niegdyś u Palikociarzy nie znaczy jeszcze,że nie może mieć ani odrobiny racji.
Bitch, please. Ja "nie byłem u Palikociarzy". Ja "palikociarzy" w Jaśle stworzyłem niczym bozia w kilka dni. Na drugi dzień po moim odejściu "Palikot" z Jasła praktycznie zniknął (a nie był to mały klub bo liczył sobie ponad 50 osób).

@nfz
Największym problemem są kolejki, które można w bardzo łatwy sposób rozwiązać. Wystarczy wprowadzić "symboliczną" opłatę np. 10 zł za każdą wizytę u lekarza, na drugi dzień po wprowadzeniu tego rozwiązania kolejki zmniejszą się o 3/4 bo ludzie przestaną zapisywać się do 7 czy 10 lekarzy na raz. W innych krajach pomogło, może pomóc i u nas.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

Post autor: luc »

antykieckowy pisze:Największym problemem są kolejki, które można w bardzo łatwy sposób rozwiązać. Wystarczy wprowadzić "symboliczną" opłatę np. 10 zł za każdą wizytę u lekarza, na drugi dzień po wprowadzeniu tego rozwiązania kolejki zmniejszą się o 3/4 bo ludzie przestaną zapisywać się do 7 czy 10 lekarzy na raz. W innych krajach pomogło, może pomóc i u nas.
Raczej problemem najbardziej widocznym.To by miało sens po naprawieniu Polskiego "pożal sie boziu" rynku pracy ;)

No chyba,że informatyzacja by działała i za wizyty z dużą częstotliwością (znaczy: za pierwszą wizytę raz na jakiś okres bez płacenia - dopiero potem) opłata. Choć byłoby od tego mnóstwo krzyku,ktoś kto chciałby to wprowadzić zostałby zlinczowany.

Zresztą całe kolejki biorą się z 2 powodów:
1. Publiczna służba zdrowia kuleje a lekarze po prostu dążą do ściągnięcia ludzi do swojego prywatnego gabinetu gdzie sobie więcej policzą więc niektórzy się nie starają - a to owocuje kilkoma pielgrzymkami do lekarza, skoro problem nie jest rozwiązany. Sprawa jest o tyle wkurzająca,że lekarzowi się niestety płaci za leczenie,choć powinno za wyleczenie. (No ale: co się lekarzowi dziwić, jeden z najbardziej wymagających zawodów, a zarobki w sektorze publicznym, w porównaniu z tym co za granicą nie powalają,a nasi lekarze są lepsi od szamanów wprost z Afryki podających w UK paracetamol na wszystko...)
2.Geriatria - po prostu ludzie na starość chorują (zwłaszcza że u nas żyje się ciężej i ludzie bywają bardziej wyeksploatowani),a jeśli jeszcze nie mają innych zajęć w dużych miastach to gdzie chodzą ? Do lekarza.A każdy chce żyć,zaś na starość organizm się zaczyna psuć - i w końcu jakaś większa usterka powoduje ten zgon.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Polska służba zdrowia kuleje przede wszystkim dlatego, że traktuje się ją jak własność na której można zarabiać, oby pod siebie i [...] resztę. Typowe polskie rozumowanie jak np. z ostatnim przetargiem na śmigłowce - [...], że nie mamy w kraju żadnej firmy zdolnej do zrealizowania zamówienia MONu; [...], że te rzekome polskie firmy startujące w przetargu (pzl świdnik i mielec) nie są polskie - ważne żeby ludzie zarobili... to samo z elektrownią atomową i najpopularniejszym argumentem (zaraz obok "przeca jak przyjdzie tsunami to będzie jak fukushima"), czyli po kiego wała budować elektrownie atomową skoro nawet 100 ludzi nie znajdzie tam pracy.

Przykładów mentalnego upośledzenia w takich przypadkach można wymieniać w nieskończoność.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

Post autor: noisey »

Kowalski to może i dobry na wójta gminy. Z resztą to się tyczy większości tych kandydatów.

Wszyscy powinni dostać medal za bohaterską troskę o losy miliony Polaków w kraju i za granicą. Każdy za temat nr. 1 stawia gospodarkę, chce wspierać/ulżyć przedsiębiorcom, znosić podatek dochodowy albo od nowa napisać całą ustawę podatkową, reformować, albo likwidować ZUS, poprawiać służbę zdrowia i wzmacniać armię. Wszyscy jak jeden mąż planują uczynienie z Polski centrum Europy Środkowo-Wschodniej, przed którym klękać będą wszystkie okoliczne narody, a Rosja i USA będą mruczeć z uznaniem nad naszą polityczną potęgą. Krótko mówiąc - z radością i nadzieją patrzę w przyszłość naszego kraju bo ktokolwiek nie wygra to oznacza kolosalny krok Polski w kierunku Krainy Wiecznej Szczęśliwości. A Braun dodaje jeszcze silnik odrzutowy w postaci Chrystusa Króla.

Tak że, jeżeli nie macie na kogo głosować to nie martwcie się - każdy kandydat jest prawie tak samo zajebisty.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Marian Kowalski kandydat na prezydenta RP w Jaśle

Post autor: Joziiiin »

Obrazek
ODPOWIEDZ