W co warto inwestować?

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

tomogedac
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Kontakt:

Re: W co warto inwestować?

Post autor: tomogedac » 15 września 2015, 20:17

Nieruchomsci typu dzialka, czy lokal wydaje mi się najlepsza inwestycja

Matryca
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Matryca » 20 września 2015, 23:11

Ja inwestuje w siebie :) kursy, szkolenia..i dbam o siebie. Zastanawiam sie nad zakupem takich kosmetyków http://www.vichy.pl/pielegnacja-cia%C5% ... pc131.aspx - myslę że warto :)

Mules
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Mules » 21 września 2015, 14:44

Najlepiej inwestować w siebie. :P

aladudek
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: aladudek » 24 września 2015, 11:28

Moim zdaniem lokaty są najbezpieczniejsze. Stopy procentowe są obecnie raczej niskie, ale mimo wszystko zysk jest zawsze gwarantowany no i nie ma ryzyka.

karmaz
Początkujący
Początkujący

Post autor: karmaz » 25 września 2015, 13:40

Chyba najrozsądniej będzie inwestować w złoto, w końcu to fizyczny nośnik wartości w przeciwieństwie do pieniędzy.

bismark
Debiutant
Debiutant

Post autor: bismark » 18 stycznia 2016, 21:58

Nieruchomości ale niestety musisz mieć sporo kapitału, żeby zacząć. Najłatwiej zacząć coś dziedzicząc :) Ale mało kto ma takie szczęście. Alternatywą jest inwestowanie w rynek ale ostatnio nie wygląda to zbyt różowo.

tamara23
Debiutant
Debiutant

Post autor: tamara23 » 8 lutego 2016, 12:19

Według mnie to w działki. Jak wiadomo, to zawsze jest w cenie. Mąż mi mówił, że opłaca się kupić większą i ją podzielić. Na http://geodezjabartoszgalka.pl widziałam, że geodeci się takimi rzeczami zajmują. Muszę bardziej prześledzić ten temat. Może coś można na tym zarobić ;)

denvers
Debiutant
Debiutant

Post autor: denvers » 10 lutego 2016, 12:12

Ja bym proponował inwestować w coś co jest pewne, sprawdzone przez nas, przez badania rynku i konsumentów. Proponuję najpierw dokładnie się wywiedzieć co może przynieść nam stratę zanim zaczniemy działać. Szkoda by było, żeby komornik musiał zabrać wszystko, na co ciężko pracowaliśmy. Obecnie popyt mają nowe technologie, takie jak aplikacje mobilne, niekonwencjonalne źródła energii czy sprzęt poprawiający kondycję, wydolność oraz monitorujący nasze ciało.

arlocken
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: arlocken » 11 lutego 2016, 15:28

zalezy ile masz hajsu i co Cie interesuje

Anna78
Obyty
Obyty

Post autor: Anna78 » 12 lutego 2016, 01:05

Moim zdaniem najlepiej inwestowac w nieruchomosci zawsze ludzie beda musieli gdzies mieszkac, gdzies prowadzic interesy itp.

michnik643
Debiutant
Debiutant

Post autor: michnik643 » 16 lutego 2016, 13:44

oprócz inwestowaniu w samego siebie warto się skłonić, patrząc pod kątem giełdy, w stronę mniej uczęszczanych branż gospodarki, bo już nie raz ktoś się nieźle wzbogacił tylko dlatego, że postanowił zaryzykować i zainwestować w niszową gałąź.
nieruchomości - nie wiem, czy są takim dobrym pomysłem, bo od wejścia wymagają solidnych pokładów kapitału.
należałoby przejrzeć uważniej stronę NBP, bo tam są wszystkie przydatne informacje o giełdach, które nawet początkujący inwestorzy mogą wykorzystać.

Awatar użytkownika
wirgin
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: wirgin » 17 lutego 2016, 10:18

Inwestycje na giełdzie wiążą się z ryzykiem lecz TERAZ warto kupić na ok miesiąc akcje Delta Airlines. Można w miesiąc zarobić do ok 20%. Będzie w tym również wypłata z dywidendy za zakupione akcje. Biorąc pod uwagę kurs akcji, wypłata dywidendy, cenę dolara i ropy. Jest to jeden z najlepiej zapowiadających się zysków na giełdzie w okresie miesiąca. Po wypłacie dywidendy najlepiej akcje sprzedać.

Sarenka92
Bywalec
Bywalec

Post autor: Sarenka92 » 17 lutego 2016, 22:19

W sumie inwestowanie w ksiązki w dzisiejszych czasach nie takie złe. No np jak są promocję w księgarniach typu matras to się na prawdę opłaca. Można też inwestować w obrazy , płyty winylowe etc.

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ajaks1 » 18 lutego 2016, 13:00

Sarenka92 pisze:W sumie inwestowanie w ksiązki w dzisiejszych czasach nie takie złe. No np jak są promocję w księgarniach typu matras to się na prawdę opłaca. Można też inwestować w obrazy , płyty winylowe etc.

Inwestowanie w książki? to trzeba mieć coś pod deklem nie tak, wartość książek spada systematycznie od daty wydania.

Awatar użytkownika
wirgin
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: wirgin » 18 lutego 2016, 19:50

Ile można zarobić na inwestowaniu w książki? Hmm.... Grosiki!
Banki na super lokacie dają ok 3% w 365 dni :/ Na przykładzie który podałem wcześniej akcje wzrosły w TRZY DNI 8%, a to jeszcze nie koniec. Może warto zainteresować się tego typu inwestycjami. Na początku samemu jest trudno, ale są od tego opiekunowie giełdowi. Doradzają bezpłatnie. Jedyną prowizję pobiera Dom Maklerski ok 0,3% od transakcji. Oczywiście urząd skarbowy czeka na tzw. podatek Belki, ale od lokaty również jest on generowany.

ODPOWIEDZ