Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 13 lipca 2020, 19:19
curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 19:17 ....

Michalkiewicz hahahahahahahh - dalej nie czytam
nikt Ci nie każe,
wystarczy powiedzieć tak jak dragoness: "czy powiedział coś niezgodnego z prawdą" ;)
Michalkiewicz jest tylko wiarygodny dla wąskiego grona wyznawców. Nawet nie wart najmniejszego komentarza, sorry. Może jak przedstawisz jakieś wiarygodne i "zrównoważone" źródło można się będzie do tego odnieść. Wiesz ilu jest pomyleńców którzy przedstawiają wiarygodne tezy w sieci na dowolny temat - nie tylko związny z polityką. Pozostaje zdrowy rozsądek a Michalkiewicz dawno jest poza nim. Nie jestem pewny czy kiedykolwiek mówił coś sensownego, nie znałem go przed bredniami, które sprzedaje z dużym powodzeniem teraz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 19:27 ....

Michalkiewicz jest tylko wiarygodny dla wąskiego grona wyznawców. Nawet nie wart najmniejszego komentarza, sorry. Może jak przedstawisz jakieś wiarygodne i "zrównoważone" źródło można się będzie do tego odnieść. Wiesz ilu jest pomyleńców którzy przedstawiają wiarygodne tezy w sieci na dowolny temat - nie tylko związny z polityką. Pozostaje zdrowy rozsądek a Michalkiewicz dawno jest poza nim. Nie jestem pewny czy kiedykolwiek mówił coś sensownego, nie znałem go przed bredniami, które sprzedaje z dużym powodzeniem teraz.
oki. rozumiem
jesteś takim fanem Hołowni, że nawet nie przedstawisz dowodów przeciw Jego (Michalkiewicza) słowom ;)
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 13 lipca 2020, 19:35
curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 19:27 ....

Michalkiewicz jest tylko wiarygodny dla wąskiego grona wyznawców. Nawet nie wart najmniejszego komentarza, sorry. Może jak przedstawisz jakieś wiarygodne i "zrównoważone" źródło można się będzie do tego odnieść. Wiesz ilu jest pomyleńców którzy przedstawiają wiarygodne tezy w sieci na dowolny temat - nie tylko związny z polityką. Pozostaje zdrowy rozsądek a Michalkiewicz dawno jest poza nim. Nie jestem pewny czy kiedykolwiek mówił coś sensownego, nie znałem go przed bredniami, które sprzedaje z dużym powodzeniem teraz.
oki. rozumiem
jesteś takim fanem Hołowni, że nawet nie przedstawisz dowodów przeciw Jego (Michalkiewicza) słowom ;)
Nie, bo nie czytam/słucham tego człowieka. Więc nie wiem co wymyslił nowego ale zapewne jest coś o Żydach i jest mega antypolskie - jak wszystko u Michalkiewicza. Moze kiedyś, jako działacz opozycyjny ogarniał rzeczywistość. Teraz tworzy swoje wizje okraszone wielkim chamstwem i wulgaryzmami. Nawet jako ciekawostkę nie da się go oglądać/czytać.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Jozin.1 »

Michalkiewicz ? Ten, który odszkodowanie dla molestowanej przez księdza dziewczynki porównał do wynagrodzenie prostytutki ??? Wy tak na poważnie ?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 19:44 ....
Nie, bo nie czytam/słucham tego człowieka. Więc nie wiem co wymyslił nowego ale zapewne jest coś o Żydach i jest mega antypolskie - jak wszystko u Michalkiewicza. Moze kiedyś, jako działacz opozycyjny ogarniał rzeczywistość. Teraz tworzy swoje wizje okraszone wielkim chamstwem i wulgaryzmami. Nawet jako ciekawostkę nie da się go oglądać/czytać.
To jak Ty chcesz rozmawiać jeśli nawet argumentów drugiej strony nie chcesz znać?
"nie, bo nie.." - szkoda, bo ja jak ktoś mnie przekona argumentami, to nie mam z tym problemu
i przyznaje mu racje, Ty widocznie masz swoją prawde i będziesz o nią walczył, nie znając
argumentów drugiej strony. Tak tez bywa. Mosznicki nazwałby to ....
;)
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 13 lipca 2020, 20:32
curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 19:44 ....
Nie, bo nie czytam/słucham tego człowieka. Więc nie wiem co wymyslił nowego ale zapewne jest coś o Żydach i jest mega antypolskie - jak wszystko u Michalkiewicza. Moze kiedyś, jako działacz opozycyjny ogarniał rzeczywistość. Teraz tworzy swoje wizje okraszone wielkim chamstwem i wulgaryzmami. Nawet jako ciekawostkę nie da się go oglądać/czytać.
To jak Ty chcesz rozmawiać jeśli nawet argumentów drugiej strony nie chcesz znać?
"nie, bo nie.." - szkoda, bo ja jak ktoś mnie przekona argumentami, to nie mam z tym problemu
i przyznaje mu racje, Ty widocznie masz swoją prawde i będziesz o nią walczył, nie znając
argumentów drugiej strony. Tak tez bywa. Mosznicki nazwałby to ....
;)
Ale z kim mam polemizować? Z Michalkiewiczem? Prosiłem Cię o jakieś sensowne i wiarygodne źródło. Przecież wiadomo, że gość dawno odleciał w przestworza swoich urojonych teorii.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc_ponownie »

Jozin.1 pisze: 13 lipca 2020, 20:21 Michalkiewicz ? Ten, który odszkodowanie dla molestowanej przez księdza dziewczynki porównał do wynagrodzenie prostytutki ??? Wy tak na poważnie ?
Fakt,klerykał straszny,ale jeśli tak serio popatrzeć,to choć sedno jego wypowiedzi można i tak podsumować to podawał to na następujacej zasadzie:
Jestem pewien, że teraz panienki, jedna przez drugą, na wyścigi będą sobie przypominać, jak to były molestowane. (...) Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa.
W sensie że on nie wierzy w te całe zarzuty a za taką kasę to każda jedna gotowa powiedzieć,że była molestowana. Z kasą to prawda zresztą, że to kuszenie o patologię składania fałszywych zeznań ws. molestowania przez kobiety (a choćby Amerykańskie MeToo - jak było ?) ,a reszta - ot czołobitność Michałkiewicza dla kleru.

W sumie zresztą na podobny temat jest jego felieton z końca czerwca - warto przeczytać i zapoznać się z jego stanowiskiem (oczywiście biorąc pod uwagę,że ten facet to wchodzi księżom jak czopek wiadomo gdzie):
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4726

A co do Hołowni Michałkiewicz pisze ? Proszę bardzo: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4733
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2020, 22:26 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 21:47 ...
Ale z kim mam polemizować? Z Michalkiewiczem? Prosiłem Cię o jakieś sensowne i wiarygodne źródło. Przecież wiadomo, że gość dawno odleciał w przestworza swoich urojonych teorii.
jeszcze raz zapytam tak jak dragoness: mówi coś co jest niegodne z prawdą?
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc_ponownie »

Aha - jeszcze Michałkiewicz o obecnych wyborach :P
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4736
I na temat rządów PiSu:
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4717
Bardzo trafne :P
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

grzeh pisze: 13 lipca 2020, 22:26
curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 21:47 ...
Ale z kim mam polemizować? Z Michalkiewiczem? Prosiłem Cię o jakieś sensowne i wiarygodne źródło. Przecież wiadomo, że gość dawno odleciał w przestworza swoich urojonych teorii.
jeszcze raz zapytam tak jak dragoness: mówi coś co jest niegodne z prawdą?
curiosus sum

wystarczy sprawdzić to co mówi Michalkiewicz (trzy pierwsze nazwiska)
Kobosko odchodzi z Atlantic Council i współpracuje z Hołownią
https://www.press.pl/tresc/59546,kobosk ... z-holownia
Generał Różański został doradcą Szymona Hołowni
https://www.tvp.info/46273579/general-r ... na-holowni
Jacek Cichocki, minister w rządzie PO-PSL, szefem sztabu wyborczego Szymona Hołowni
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... fem-sztabu

a Ty nadal "nie, bo nie" ;)
nawet jak fakty mówią że Ktoś inny ma racje :))


edit:
o tym wszystkim wiadome było już pół roku temu
a Ty jak widać tak byłeś zafascynowany Hołownią
że żadnych krytycznych zdań na jego temat nie zauważyłeś :))
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc_ponownie »

Jozin.1 pisze: 12 lipca 2020, 21:04 Duda już uważa się za wygranego i jest zbyt pewny. Czyżby wynik już wydrukowany ??
Jozin stary draniu a pomyśl logicznie - myślisz,że towarzysze PiS-bolszewicy nie nauczyli się od towarzysza Stalina,że ważne nie kto głosuje ale to kto liczy głosy ? ;) :rotfl:

Same zawirowania z głosami z zagranicy,pieczątkami,kopertami i tym co się działo w komisjach, oraz to że z każdym sondażem i wynikiem PKW Duda miał coraz lepszy wynik - no sorry... Będą protesty wyborcze a KO będzie kręcić imbę,że sfałszowano wybory - jak nie teraz to potem jak PiS zacznie się niedługo rozkręcać.

Nie żebym zresztą był za Czajkowskim - wybór był między dżumą a cholerą więc rzecz jasna nie brałem udziału w tej inscenizacji. Samo to,że PiS pozwolił na podmiankę Kichawy na Czajkowskiego celem ratowania PO (bo powiedzmy uczciwie - bez PO nie ma racji istnienia dla PiSu i jego złodziejstwa - bo nie było by "większych złodziei" którymi się straszy) i to,że do drugiej tury dopchnięto właśnie Czajkowskiego jako konkurenta Dudy... Nie wiem co gorsze - czy opcja,że sfałszowano tyle głosów czy to,że w tym kraju jest aż tyle idiotów którzy dali się na to nabrać.Obstawiam niestety to 2...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 13 lipca 2020, 22:35
grzeh pisze: 13 lipca 2020, 22:26
curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 21:47 ...
Ale z kim mam polemizować? Z Michalkiewiczem? Prosiłem Cię o jakieś sensowne i wiarygodne źródło. Przecież wiadomo, że gość dawno odleciał w przestworza swoich urojonych teorii.
jeszcze raz zapytam tak jak dragoness: mówi coś co jest niegodne z prawdą?
curiosus sum

wystarczy sprawdzić to co mówi Michalkiewicz (trzy pierwsze nazwiska)
Kobosko odchodzi z Atlantic Council i współpracuje z Hołownią
https://www.press.pl/tresc/59546,kobosk ... z-holownia
Generał Różański został doradcą Szymona Hołowni
https://www.tvp.info/46273579/general-r ... na-holowni
Jacek Cichocki, minister w rządzie PO-PSL, szefem sztabu wyborczego Szymona Hołowni
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... fem-sztabu

a Ty nadal "nie, bo nie" ;)
nawet jak fakty mówią że Ktoś inny ma racje :))


edit:
o tym wszystkim wiadome było już pół roku temu
a Ty jak widać tak byłeś zafascynowany Hołownią
że żadnych krytycznych zdań na jego temat nie zauważyłeś :))
....... i ?
Tak , temat znany i obśmiany wielokrotnie. Chyba najbardziej ta pierwsza sprawa . Tam też znajdziesz nazwisko M. Morawieckiego :) . Dwie pozostałe są oczywistością od dawna więc o co chodzi ?:)
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 13 lipca 2020, 22:26
curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 21:47 ...
Ale z kim mam polemizować? Z Michalkiewiczem? Prosiłem Cię o jakieś sensowne i wiarygodne źródło. Przecież wiadomo, że gość dawno odleciał w przestworza swoich urojonych teorii.
jeszcze raz zapytam tak jak dragoness: mówi coś co jest niegodne z prawdą?
Jest taka stara zasada manipulacji - a że Michalkiewicz całkowitym durniem nie jest to z powodzeniem ją stosuje. Podajesz fakty - mogą być mało istotne ale prawdziwe i doczepiasz do tego kłamstwo . Wszystko brzmi zajeb......... prawdopodobnie. Do tego sposób jego przekazu i super news. Wow Kobosko był szefem warszawskiego biura AC - przerażające. Ale zdradzę Ci większą tajemnicę - wcześniej był naczelnym polskich edycji Forbes, Newsweek i Bloomberg Businessweek. Żydzi i cykliści - spisek stulecia.
Nie wiem o co biega - trzeba tworzyć te mega teorie żeby poczuć jak nieprawdopodobną potęgą jesteśmy? Cały świat knuje jak przejąć nasze bogactwa i technologie. Podsyłają służby i tworzą takiego Hołownię przez 10 lat, żeby go aktywować w odpowiednim momencie. Nie może być przeciez znikąd , musi mieć legendę. Ciekawe czy ten nowicjat to już służy czy jeszcze on sam ........ Halo jesteśmy w Polsce, część świata nie wie nawet co to jest i określa nas mianem Europa wschodnia
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 22:56 ....

....... i ?
Tak , temat znany i obśmiany wielokrotnie. Chyba najbardziej ta pierwsza sprawa . Tam też znajdziesz nazwisko M. Morawieckiego :) . Dwie pozostałe są oczywistością od dawna więc o co chodzi ?:)
skoro ja poświeciłem swój czas i potwierdziłem słowa Michalkiewicza
to może o Ty znajdziesz cokolwiek w czym On nie ma racji?
będę wdzieczny :) bo tak to staje się 'oczywistością' że mam racje :)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 13 lipca 2020, 23:21 ...
Jest taka stara zasada manipulacji - a że Michalkiewicz całkowitym durniem nie jest to z powodzeniem ją stosuje. Podajesz fakty - mogą być mało istotne ale prawdziwe i doczepiasz do tego kłamstwo . Wszystko brzmi zajeb......... prawdopodobnie. Do tego sposób jego przekazu i super news. Wow Kobosko był szefem warszawskiego biura AC - przerażające. Ale zdradzę Ci większą tajemnicę - wcześniej był naczelnym polskich edycji Forbes, Newsweek i Bloomberg Businessweek. Żydzi i cykliści - spisek stulecia.
Nie wiem o co biega - trzeba tworzyć te mega teorie żeby poczuć jak nieprawdopodobną potęgą jesteśmy? Cały świat knuje jak przejąć nasze bogactwa i technologie. Podsyłają służby i tworzą takiego Hołownię przez 10 lat, żeby go aktywować w odpowiednim momencie. Nie może być przeciez znikąd , musi mieć legendę. Ciekawe czy ten nowicjat to już służy czy jeszcze on sam ........ Halo jesteśmy w Polsce, część świata nie wie nawet co to jest i określa nas mianem Europa wschodnia
?
a co Ty tu chcesz wogóle powiedzieć?
chyba nic, tzn że wszystko co przytoczyłem - jest faktem. i tyle

a Ty tylko: "nie wiem o co biega" ;)

zainteresuj się tematem, zerknij na to z wyższego pułapu.
stanie się wtedy jasne dlaczego Hołownia spasował, dlaczego oddał swój głos
dlaczego PiS wygrał a Trzaskowski dostał szanse być w II rundzie. ;)
ODPOWIEDZ