Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

człowiek z lasu pisze:Już należysz do narodu podsłuchiwanych na masową skalę. Czego się jeszcze obawiasz?
Jak to czego ? Dobrobytu :hyhy: Godnego życia :hyhy: Raju na ziemi. Tej ziemi :wstyd:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

No, ale przed tym można jakoś się obronić. Emigracja to nie tragedia, to szansa na gorsze życie i ucieczkę z raju.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

człowiek z lasu pisze:No, ale przed tym można jakoś się obronić. Emigracja to nie tragedia, to szansa na gorsze życie i ucieczkę z raju.
I dlatego nie mam zamiaru emigrować. Wyjeżdżają tylko cieniasy, którzy nie mają jaj i wolą zmywać gary lub przerzucać paczki na emigracji. Sztuką jest tu zostać i coś zdziałać....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

To kiepska przyszłość Cię czeka, skoro obawiasz się raju na ziemi.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

człowiek z lasu pisze:To kiepska przyszłość Cię czeka, skoro obawiasz się raju na ziemi.
Obawiam się Raju made by PiS, bo za dużo będzie mnie kosztował.... koszty dudziego bajania już przyprawiają mnie o dreszcze.... Ale co tam, grunt że "obiecał" obniżenie wieku emerytalnego nie mając na to środków. Ale co tam, grunt, że wolnorynkoffcy są usatysfakcjonowani bo im naobiecywał zwiększenie socjalu :hyhy:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc »

kapustajestpusta pisze:Dlatego nasz ciemnogród głosował w 70% za. Rolnicy, emeryci, dzieci co nie pamiętają IV RP, osoby z niskim wykształceniem to elektorat takich populistów.
Drodzy "Jasnogrodzianie" - a nie przyszło wam do głowy,że to nie było w dużej części głosowanie za Dudą tylko akcja: "Kopnij Bronka w jego tłuste dupsko niech wyp***" :?:
Wg. wypowiedzi tej może zbyt ultrakatolickiej postaci:
Bogdan Cejrowski pisze:Gdyby kontrkandydatem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko
kociamberek pisze:a osoby z wyższym wykształceniem wyłudzają je kupując prace między innymi za pośrednictwem forum jaslo4u. zakładam że pustajestkapusta ma wyższe a co najmniej średnie wykształcenie, w związku z tym powinien sobie zdawać sprawę że ludzie z niższym wykształceniem nie zawsze są tępi, ba przeważnie ich intelekt niczym nie ustępuje a nawet przewyższa intelekt baranów z kupionym mgr
Nie każdy kupuje sobie magistra. Choć faktycznie jeśli ktoś ma wyższe i uważa,że Komorowski nie był CO NAJMNIEJ równie beznadziejny jak Duda to pewnie kupował,albo jest przykładem lenistwa profesorów (lub ich politycznej usłużności czy innej formy korupcji) przepuszczających takie "coś" nadające się tylko do tego,by rozdawać ulotki partyjne,"pracować na wyższym stanowisku" w urzędzie czy być "prezesem" z partyjnego nadania firmy, którą zamierza się rozkr... przepraszam "sprywatyzować". (Bo nigdzie indziej się nie nadaje !) Duda to populista,ale Komorowski też.Nic,ale to nic nie przebije faceta który jednego dnia mówi że coś jest szaleństwem,a drugiego to szaleństwo popełnia.Nic nie przebije prezydenta,który powołuje się na swoje "doświadczenie" a potem nie wie jakie ma uprawnienia.
kapustajestpusta pisze:Nic nie zrobi jak nie ma za sobą sejmu i rządu. Ma inicjatywę ustawodawczą, lecz nie wykonawczą PRZECIEŻ TO NIE CAR.
No i pożywka dla nacjonali Pierwsza Dama jest Żydówką :hurra: A na komora tak nalatywali i Tuska, Mazowieckiego, Bartoszewskiego.
Teraz mają Żydowską Carycę bo sami na nią głosowali. :super:
POwiec jak go przycisną,to nawet prawdę od święta powie.Owszem.Tylko kim jest Anna Komorowska :?: z domu... no nie wiem :?: "Dziadzia", mamusią Rojer-"Deptułą" itp :?: Co tu dużo mówić - praktycznie takie samo pochodzenie jak nie gorsze - bo rodzice w UB.
Joziiin pisze:
luc pisze:Czego chcesz - młodzieżówka PO się odgrażała,że wyjadą.

PS: A ty jak - z samolotu to piszesz :?: ;)
Myślisz, że przyjdą po mnie ?
1.Na samym końcu - może.Przecież Juve ci mówił,że realnie to im wręcz pomagaleś ;) No niestety dla ciebie - chyba to brałeś za żart.
2.No chyba,że nie będą wiedzieć,że jesteś Jozinem i coś znajdą wcześniej :P Ale wtedy zawsze się możesz przyznać,że jesteś Jozinem.Może odpuszczą ;)
3.Poza tym nie w tym roku.Wybory parlamentarne dopiero jesienią,a prezydent to sobie może... Obiecywać Duby,czy tam Dudy smalone :P
Joziiin pisze:
człowiek z lasu pisze:No, ale przed tym można jakoś się obronić. Emigracja to nie tragedia, to szansa na gorsze życie i ucieczkę z raju.
I dlatego nie mam zamiaru emigrować. Wyjeżdżają tylko cieniasy, którzy nie mają jaj i wolą zmywać gary lub przerzucać paczki na emigracji. Sztuką jest tu zostać i coś zdziałać....
Sam jesteś widocznie cienias.Nie sztuka robić interesy jak się ma kasę albo znajomości.Albo jak się zaczynało za czasów Wilczka. A za te paczki czy machanie szmatą dostanę tyle,co 40-letni specjalista w Polsce. Bez błagania na kolanach o "wielką łaskę" zatrudnienia mnie i bez pytań o grupę inwalidzką (rękę sobie miałem obciąć czy nogę ?)
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

Szczawiku, za czasów Wilczka to latałem w krótkich gatkach a swój biznes zacząłem z 500 pln w kieszeni. Pożyczonymi. Jak będziesz siedział na tyłku i liczył na to, że ci z nieba spadnie bądź Duda obieca to wiesz co.....

Pożyczyć ci na bilet twardzielu ?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc »

Nie siedzę.I nie obrażaj mojej inteligencji sugestiami,że w takie bujdy wierzę:
że ci z nieba spadnie bądź Duda obieca to wiesz co.....
Po prostu nie zgadzam się z tym:
Wyjeżdżają tylko cieniasy, którzy nie mają jaj i wolą zmywać gary lub przerzucać paczki na emigracji
Sorry,ale nie mam chęci wylizywać jednej czy drugiej partii,nie mam znajomości a jestem zbyt uczciwy by w biznesie brać przykład z takiego Ryszarda P. Już nie mówiąc,o takich gościach jak powiedzmy Masa i cyngle z Pruszkowa których już zapuszkowano. Więc w Polsce,to się raczej nie dorobię.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2015, 23:53 przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

luc pisze:Nie siedzę.I nie obrażaj mojej inteligencji sugestiami,że w takie bujdy wierzę:
że ci z nieba spadnie bądź Duda obieca to wiesz co.....
Po prostu nie zgadzam się z tym:
Wyjeżdżają tylko cieniasy, którzy nie mają jaj i wolą zmywać gary lub przerzucać paczki na emigracji
Sorry,ale nie mam chęci wylizywać jednej czy drugiej partii,nie mam znajomości a jestem zbyt uczciwy by w biznesie brać przykład z takiego Ryszarda P. Więc w Polsce,to się raczej nie dorobię.
POżyczyć ?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc »

a PO co :?: Bez pożyczek i błagania wchodzenia w PUPy za kilka lat będę miał trochę kasy i to bez łaski.Choć nie wiem,czy będę próbował w POlsce. Ryzykować najlepiej za swoje :) Bo nawet w razie wtopy własnych pieniędzy aż tak nie żal.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: gara »

kapustajestpusta pisze:Ma inicjatywę ustawodawczą, lecz nie wykonawczą
I w taki sposób gdzieś w świecie zginął przez Ciebie jeden pingwin.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc »

Czego chcesz od pingwinów :?: Pingwiny chronią naszą prywatność i nie tylko #pdk :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

gara pisze:
kapustajestpusta pisze:Ma inicjatywę ustawodawczą, lecz nie wykonawczą
I w taki sposób gdzieś w świecie zginął przez Ciebie jeden pingwin.
Byle nie z Madagaskaru :rotfl: To są właśnie efekty "nauczania" wosu w szkołach. Czasem mam wrażenie, że to chytry plan hodowli idiotów.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

luc pisze:a PO co :?: Bez pożyczek i błagania wchodzenia w PUPy za kilka lat będę miał trochę kasy i to bez łaski.Choć nie wiem,czy będę próbował w POlsce. Ryzykować najlepiej za swoje :) Bo nawet w razie wtopy własnych pieniędzy aż tak nie żal.
Już za kilka lat, powiadasz ?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: piotrek »

ODPOWIEDZ