Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wścieklica »

Jeżeli w jakikolwiek sposób brać pod uwagę zamach (Smoleńsk) lub próbę zamachu (BMW Dudy), to coraz częściej dochodzę do wniosku, że PiS ma kreta we własnym, najwyższym gronie. Nikt spoza PiS-u nie ma żadnego, najmniejszego interesu w tego rodzaju wydarzeniach. Choćby dlatego że PiS wierzy w SIŁĘ, a cała reszta w demokrację.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Winetou »

A MNIE GO NAJZWYCZAJNIEJ ŻAL !!! NAPLUTŁ GŁUPOT A TERAZ NIE MA NA NIC WPŁYWU. Podpisuje wszystko co mu kaczor podsunie, pewnie nawet bez czytania. Czegoś my się doczekali człeczyna bez żadnej funkcji rządzi państwem. DRAMAT.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

Choćby dlatego że PiS wierzy w SIŁĘ, a cała reszta w demokrację
Druga część zdania made my day :rotfl: :rotfl: :rotfl: A założenie zostało już zrobione i pod tym kątem potoczy się śledztwo http://jastrzabpost.pl/newsy/wypadek-an ... 01711.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Joziiiin pisze:A od kiedy to robi się zamachy na marionetki ? Jeśli już celem powinien być ten kto nimi steruje.... Kolejny męczennik nikomu, no może oprócz tych co zbijają na nich kapitał polityczny, nie jest potrzebny....
Taka luźna sugestia....

Obstawiał bym raczej niechlujstwo...
Taaak... Andrzej Duda startujący w wyborach prezydenckich jako kandydat PiS-u, prezentujący program PiS-u, powinien w sytuacji, gdy PiS ten program realizuje być przeciw i wetować? Zapewne po to, by osobnicy twego pokroju nie nazywali go "marionetką"? Wiesz, jest pewien poziom głupoty, którego nawet anonimowo nie powinno się przekraczać, by się nie narazić na miano idioty... Różnica między posłem Jarosławem Kaczyńskim a prezydentem Andrzejem Dudą polega na tym, że w przypadku śmierci tego pierwszego na jego miejsce wejdzie następny kandydat z listy PiS-u, a w przypadku śmierci Andrzeja Dudy niezbędne byłoby zorganizowanie wyborów prezydenckich. I wyobraźmy sobie, że te wybory wygrałby jako kandydat zjednoczonej opozycji np. Donald Tusk. Jak pozwalam sobie domniemywać, wiesz, że PiS w Semie posiada 51% mandatów, a do odrzucenia veta prezydenta wymagane jest 3/5 głosów. Ileż mój drogi joziinie PiS potrafiłby przeprowadzić ustaw, przy wetującym je prezydencie? A resztę możesz sobie sam dopowiedzieć...

p.s.

Odpowiesz na pytanie grze grzeha?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Dobrze wiesz mój drogi Edmundzie, że to Jarosław Kaczyński jest mózgiem #Dobra,zmiany i tego wszystkiego co się teraz dzieje w naszym kraju i bez niego cały ten wasz PiS w przypadku gdyby go zabrakło, przypominał by rozdartą na wietrze pierzynkę... :hyhy: , więc by pozbyć się PiSu trzeba by pozbyć się mózgu a nie rączki.... Ten incydent jest wam na rękę prawie tak jak katastrofa smoleńska - możecie się nimi karmić i grać rolę ofiary, bo to się przecież opłaca....

Proszę zwrócić uwagę ( pisze to do osób, które nie mają na oczach klapek pisowskich i też nie dały się nabrać na #dobra,zmianę), że ów incydent praktycznie do zera wygasił aferkę z opinią Komisji Weneckiej i już w ogóle się o tym nie mówi ;)
A komu jest to najbardziej na rękę ??? No komu ???

Udanej niedzieli.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Ten incydent jest wam na rękę prawie tak jak katastrofa smoleńska - możecie się nimi karmić i grać rolę ofiary, bo to się przecież opłaca....
Myślę, że trzeba być naprawdę wyjątkowo podłą świnią pozbawioną elementarnych uczuć ludzkich, by coś takiego napisać! Kończę wszelką dyskusję z tobą, bo poziom twojej podłości przekroczył akceptowalną przeze mnie granicę!
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Co Mundek, prawda w ślepia kłuje ?

Twoich tu wydzielin nie będę komentował.....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Reakcje lepszej części narodu na awarię samolotu rządowego....


Obrazek

a mnie gnój zarzuca brak uczuć......
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

To chyba tylko Ty ich nazywasz lepszą częścią naszego narodu. KOD sam przedstawia się jako naród.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

nie wiem czy mam się śmiać czy zapłakać...

https://www.facebook.com/zespoloro/

o tym kole ballady już śpiewają...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze: Taaak... W BMW, którym jechał Prezydent Andrzej Duda dało się zamontować tylko trzy rodzaje opon: niewłaściwą, homologowaną i zamiennik. Jeśli chodzi o oponę niewłaściwą to sprawa jest prosta. Detonacja, którą można zobaczyć na filmie nagranym przez przypadkowego kierowcę, jest wręcz modelowa dla opony przeciążonej. Tak się zachowuje ogumienie, które ma niedostosowany indeks prędkości i nośności do mocy i wagi samochodu. Problem polega jednak na tym, że w rozmiarze 19 cali chińskich „zimówek” się nie spotyka, praktycznie wszystkie opony są produktami z najwyższej półki, ale niekoniecznie dostosowanymi do wymogów konkretnego i bardzo specyficznego auta. W tym miejscu przechodzimy do opony homologowanej. Według specyfikacji BMW 760 security, auto powinno mieć oponę typu Pax. Opona ma wewnątrz specjalną „twardą” konstrukcję, jakby koło w kole, które pozwala utrzymać przyczepność i jechać z prędkością do 100 km/h przez kilkadziesiąt kilometrów. Między bajki i spiski można włożyć brednie, że taka opona detonuje, bo „to normalne”. Nie, ta opona sama z siebie na strzępy nawet w teorii się nie rozsypie, trzeba jej pomóc i to niemałą siłą. Ostatni wariant, czyli zamiennik jak sama nazwa wskazuje nie jest ideałem, ale nie jest też jakimś rażącym błędem, o ile nie mówimy o bezpieczeństwie głowy państwa. Załóżmy jednak, że „oszczędzamy” i zakładamy oponę typu run flat. Ogumienie ma słabsze rozwiązanie niż Pax i cała rzecz opiera się na wzmocnieniu kordu, szczególnie profilu, na którym wylewa się tak grubą warstwę gumy, aby po przebiciu można było jechać na wzmocnionych bokach. Run flat też może się rozerwać na strzępy, dajmy na to po najechaniu na pług czteroskibowy, ale opona nadal zachowuje przyczepność i nie ma mowy o kręceniu piruetów na drodze. Na „kapciu” również można przejechać kilkadziesiąt kilometrów z maksymalną prędkością 80 km/h. Dysponując tylko tak skondensowaną wiedzą łatwo sobie odpowiedzieć, co się mogło stać. Na pewno doszło do detonacji opony i przy niewłaściwym ogumieniu to nic nadzwyczajnego, wręcz naturalna kolej rzeczy. Przy zamienniku run flat, rozerwanie opony jest możliwe, ale nie na takie strzępy jak było widać i auto nie wpada w takie tarapaty, w jakie wpadło. Przy oponie Pax ani detonacja, ani tak gwałtowne obrócenie auta nie chodzi w grę, bo po to te opony zostały wynalezione, aby zapobiegać podobnym zdarzeniom. Nie ulega zatem wątpliwości, że we wszystkich trzech przypadkach mieliśmy do czynienia z zamachem na Prezydenta Andrzeja Dudę. W pierwszym to było zaniedbanie i pewny kryminał dla osoby odpowiedzialnej, w dwóch pozostałych oponom musiał ktoś pomóc wybuchnąć i nie mógł to być pocisk z kałasznikowa, bo i run flat i Pax to wytrzymują. Do run flat wystarczy granat zaczepny, do Paxa potrzebna jest mina przeciwczołgowa. Więc pytanie jest proste: kto i jaką oponę założył do samochodu, którym jechał Prezydent RP?

Taaaaa, i taka piękna teoria o kolejnym zamachu na prezydenta poszła w pizduuuuuuuuuu.... :rotfl:

http://www.rp.pl/Polityka/303179847-Pra ... .html#ap-4
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

Kiedy skończy się amatorszczyzna w BOR?
http://nanofiber.salon24.pl/702351,kied ... na-w-bor,2

jak powiedziała autorka i Cejrowski: "wszyscy won"

co prawda od razu wyborcza i inne natematy bedą pisały o czystkach
a na różnych maści forumach pożyteczne nicki beda rezonansować jak to "usuwa się fachowców" i zastępuje się swoimi ludzmi
ale tak po prostu trzeba.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

Pisze ( i mówi ) się REZONOWAĆ.I nie przestaniemy, dopóki będziemy czytać o pielęgniarkach w radach nadzorczych spółek energetycznych, na przykład. I nie mam nic przeciwko usuwaniu ludzi z poprzedniego układu, jeśli na ich miejsce przyjdą FACHOWCY.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Pisze ( i mówi ) się REZONOWAĆ.I nie przestaniemy, dopóki będziemy czytać o pielęgniarkach w radach nadzorczych spółek energetycznych, na przykład. I nie mam nic przeciwko usuwaniu ludzi z poprzedniego układu, jeśli na ich miejsce przyjdą FACHOWCY.
dziękuje za wytknięcie błędu, na drugi raz zastanowię się jak będę pisał (co nie znaczy że napisze tak jak sobie życzysz)


co do reszty nie obchodzi mnie kiedy przestaniecie - bo nie przestaniecie
ma być opcja zerowa i koniec. Wole zaufaną pielęgniarkę niż BORowca, który nie potrafi 'wymienić opony'
ODPOWIEDZ