Sokowir

O wszystkim, czyli o niczym...
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Sokowir

Post autor: kamel222 »

Cześć, staje przed kupnem sokowirówki, jakieś polecacie? Kupuję w necie, na avans.pl jest masa, są też wyciskarki. Kupuję bo dzieciak mi anemie łapie często i musimy mu robić soki z owoców i warzyw, szczególnie seler i burak. Nie chcę się nadziać na coś co zrobi mi sok dwa razy, ani na firmę kogucik.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Sokowir

Post autor: piotrek »

Obecnie wszystkie mają podobną konstrukcję http://allegro.pl/listing/listing.php?b ... wka%20inox Ja używam Inox 800W - są na tej stronie. A kolega twierdzi że sokowirówka powinna kosztować ponad 2500PLN, i taką ma. Co kto lubi :)
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Sokowir

Post autor: kamel222 »

nie przegina z ceną? To ona chyba sama obiera te owoce i warzywa ;p
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Sokowir

Post autor: piotrek »

wmówili mu w sklepie, że ma z niej 10% więcej soku czy jakoś tak :) No, ja sokowirówkę wolę za stówę, i kupić 10% więcej owoców - albo wypić 10% mniej ;)
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Sokowir

Post autor: kamel222 »

kupiłem tą z avans.pl , jest cicha, nie ma jakoś specjalnego miąższu, na tym mi zależało by była sama masa albo sama woda, więc jak na razie jestem zadowolony. Jeszcze nie wiem jak robi z selera, twardy owoc, ale nie mogę się przemóc do jego smaku , a podobno z burakiem taki zdrowy.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Sokowir

Post autor: Wind »

Sokowirówka to szitt.Owszem wyciskarka jest super tylko jest jedno ale.Z 1kg jest prawie litra soku ale czy my nie spijamy tego nawozu który jest w warzywach.Wiadome że teraz w sklepach jeden nawóz.
ODPOWIEDZ