Blogi o modzie

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Blogi o modzie

Post autor: wujek_garfield »

Moda.Czyli inaczej system w którym kobiety nie dość,że ubierają się tak samo (co naturalnie budzi wśród nich konflikty i zazdrość) to jeszcze wydają krocie.

Drogie Panie - zamiast słuchać porad firm modowych prowadzonych przez homoseksualistów i panienki typu Tuskówna. udajcie się do stylistki czy koleżanki mającej gust - a jak macie własny gust to ciuchy wybierzcie same. Były takie czasy w których kobiety musiały chodzić w podobnych ciuchach.Nazywały się czasami PRLu. Teraz jest wybór - więc wybierajcie.To co WAM się podoba.Amen.

Może jestem tylko facetem - ale zaręczam,że będzie to dużo,dużo lepsze dla was.I dla portfeli waszych czy waszych chłopaków/małżonków też.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Blogi o modzie

Post autor: dragoness »

wujek_garfield pisze:Moda.Czyli inaczej system w którym kobiety nie dość,że ubierają się tak samo (co naturalnie budzi wśród nich konflikty i zazdrość) to jeszcze wydają krocie.

Drogie Panie - zamiast słuchać porad firm modowych prowadzonych przez homoseksualistów i panienki typu Tuskówna. udajcie się do stylistki czy koleżanki mającej gust - a jak macie własny gust to ciuchy wybierzcie same. Były takie czasy w których kobiety musiały chodzić w podobnych ciuchach.Nazywały się czasami PRLu. Teraz jest wybór - więc wybierajcie.To co WAM się podoba.Amen.

Może jestem tylko facetem - ale zaręczam,że będzie to dużo,dużo lepsze dla was.I dla portfeli waszych czy waszych chłopaków/małżonków też.
Mądrego to i przyjemnie poczytać. Z tą koleżanką to bym jednak nie ryzykowała. Wygląd należy do obyczajów godowych, a w ich przypadku nie ma solidarności jajników. Wręcz przeciwnie.
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Blogi o modzie

Post autor: Róża-6334 »

Ja rzadko zaglądam na takie blogi, ale muszę sobie zobaczyć. Może coś ciekawego podpatrzę
ODPOWIEDZ