Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

O wszystkim, czyli o niczym...
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

Post autor: rondo »

Aiyyo pisze:Musiałem wylać swoją frustrację. Pewnie na tym forum jest więcej młodych ludzi, którzy nie znają wspomnianych przeze mnie czasów. Nie zrozumieją i nie dostrzegą istoty problemu. Jednakże przykro mi patrzeć, jak moje ukochane rodzinne miasto umiera.
Frustracja? Z jakiego powodu? Chyba z takiego że w sobotni wieczór siedzisz przed komputerem.
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

Post autor: matrix »

Sun Tzu pisze:Bo wiesz, by krytykować w jakiś sensowny sposób, to trzeba mieć własny pogląd, własny pomysł. No i wiedzę. Jeżeli tego nie masz, to zostaje ci pisanie ple, ple, ple.. Aaa... z tym pomysłem na wykupowanie działek za publiczne pieniądze to był żart oczywiście...
nie sądzę abyś miał na myśli moje pomysły, poglądy i wiedzę. Zbyt często "polemizujesz" z jozinem i mam wrażenie, że sposób ich prowadzenia odbija się negatywnie w innych wątkach gdzie on nie występuje, krótko mówiąc - nie kąsaj - nie narażaj się niepotrzebnie na........../będę delikatny/ Pozdrawiam
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jam nie godny dyskutować z tobą! Wybacz o boski matrix-ie profanowi, że nieopatrznie zburzył spokój twój! Uczynię wszystko co w mej mocy, by było to zdarzenie jednorazowe...
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

Post autor: matrix »

Sun Tzu pisze:Taaak... Jam nie godny dyskutować z tobą! Wybacz o boski matrix-ie!
chłopie....! skąd w tobie tyle jadu ? istotą dyskusji są argumenty, a nie inwektywy
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

Post autor: jankow05 »

Ja tam nie narzekam, że Jasło jest "wymarłe", po prostu jest małe, więc i nic się nie dzieje, poza tym, zależy o co komu chodzi, co się ma niby "dziać"? Że nie ma kina z prawdziwego zdarzenia? Że nie ma pubów jak w dużych miastach? Że nie ma fajnej restauracji? Czy może, że brak galerii w stylu Millenium?
Że brak przemysłu i fabryk? Że sporo ludzi jest biednych? Sfrustrowanych? Powiem tak: Jasło niczym nie różni się od innych podobnych miast. Nie ma co narzekać, można przecież wyjechać choćby do Rzeszowa. Lub można zostać radnym albo nawet burmistrzem ;) i coś zmienić. Można też iść do knajpy na piwo/sok/herbatę zamiast siedzieć przed komputerem np.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Jasło - Wymarłe Miasto Duchów

Post autor: Włos »

A mi się ten spokój podoba.
A prace czy handel można robić przez internet.
A jak mi brakuje dużego miasta wsiadam w auto i jadę.
Nie wiem co to za głupi tytuł wątku ale pewnie jakiś zakompleksiony małym miasteczkiem marzy o wielkim mieście jakby tam było niewiadomą co. ( hałas korki smrod i nerwy )
ODPOWIEDZ