Pomysły weselne

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

ewamiszczok
Debiutant
Debiutant

Pomysły weselne

Post autor: ewamiszczok » 17 marca 2016, 20:19

Hej, już niedługo zaczną się wesela:D
Jak w tym roku idę na 3 zabawy więc chyba nici z wakacji ;/
no ale szukam już prezentów i myślę nad czymś ciekawym, do prezentu wypada dać kartkę no więc znalazłam taką propozycję kartki ślubne ręcznie robione jest to typowy hand made. MI zawsze podobały się ręcznie robione ozdoby czy biżuteria i pomyślałam aby zamiast tradycyjnej zwykłej kartki, którą można kupić w sklepie dać coś takiego? Myślicie ze para młoda zwróci uwagę podczas przeglądania zawartości kopert:D
jak to jest u was?
Czytaliście w ogóle te życzenia wpisane w kartę?
No i co myślicie o samych kartkach hand made

Sarenka92
Bywalec
Bywalec

Re: Pomysły weselne

Post autor: Sarenka92 » 18 kwietnia 2016, 17:51

Wiesz co Ci powiem u Nas para młoda zazyczyła sobie kasy zamiast prezentów i książek zamiast kwiatów. U Nas taka kartka by się sprawdziła bo do czegoś kase trzeba włożyć. Ksiązki już upatrzyłam w swojej ulubionej księgarni. Aż nie mogę doczekać się zabawy. A Ty zrób jak uważasz .

Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Pomysły weselne

Post autor: nikita » 18 kwietnia 2016, 20:47

Ręcznie robione kartki są super i młodzi na pewno je docenią :) Odradzam kartki składane w pudełeczko, dostaliśmy ze 3 takowe i są dla nas bardzo kłopotliwe, jeżeli chodzi o przechowywanie. Mnie najbardziej wzruszyła kartka, w której życzenia były od a do z napisane własnoręcznie - wiem, że były szczere i od serca.
Załączniki
kartka-slubna-pudelko-slub-kartki-slubne-pamiatka-17-2061424.jpg
kartka-slubna-pudelko-slub-kartki-slubne-pamiatka-17-2061424.jpg (43.59 KiB) Przejrzano 1691 razy

ODPOWIEDZ