Strona 1 z 1

Pomysły weselne

: 17 marca 2016, 20:19
autor: ewamiszczok
Hej, już niedługo zaczną się wesela:D
Jak w tym roku idę na 3 zabawy więc chyba nici z wakacji ;/
no ale szukam już prezentów i myślę nad czymś ciekawym, do prezentu wypada dać kartkę no więc znalazłam taką propozycję kartki ślubne ręcznie robione jest to typowy hand made. MI zawsze podobały się ręcznie robione ozdoby czy biżuteria i pomyślałam aby zamiast tradycyjnej zwykłej kartki, którą można kupić w sklepie dać coś takiego? Myślicie ze para młoda zwróci uwagę podczas przeglądania zawartości kopert:D
jak to jest u was?
Czytaliście w ogóle te życzenia wpisane w kartę?
No i co myślicie o samych kartkach hand made

Re: Pomysły weselne

: 18 kwietnia 2016, 17:51
autor: Sarenka92
Wiesz co Ci powiem u Nas para młoda zazyczyła sobie kasy zamiast prezentów i książek zamiast kwiatów. U Nas taka kartka by się sprawdziła bo do czegoś kase trzeba włożyć. Ksiązki już upatrzyłam w swojej ulubionej księgarni. Aż nie mogę doczekać się zabawy. A Ty zrób jak uważasz .

Re: Pomysły weselne

: 18 kwietnia 2016, 20:47
autor: nikita
Ręcznie robione kartki są super i młodzi na pewno je docenią :) Odradzam kartki składane w pudełeczko, dostaliśmy ze 3 takowe i są dla nas bardzo kłopotliwe, jeżeli chodzi o przechowywanie. Mnie najbardziej wzruszyła kartka, w której życzenia były od a do z napisane własnoręcznie - wiem, że były szczere i od serca.