LIdl-dzicz w kolejce po filety

O wszystkim, czyli o niczym...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: asterka »

to co zobaczyłam dzisiaj w Lidlu.? ludzie przeszli samych siebie,kobiety rzuciły się na 5 kg.przecenionych filetów z kurczaka !!! wyrywały sobie z rąk,głowy w chłodziarce a majtki u góry,zaczęły się wyzywać itp. Ludzie robicie z siebie zwierzęta za ile ?? nawet jak złapała 6 opakowań po 0,5 kg= 3kg ile zaoszczędziłaś 7 zł.
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: Jaslanin2010 »

W zeszłym roku będąc w Lidlu o 8 rano byłem świadkiem jak te kosze z różnymi artykułami ustawione po środku sklepu przesunęły się pod naporem wrzeszczących i bijących się ludzi o 2 metry w stronę lodówek z lodami. :rotfl: Jednum słowem Cebulandia :)
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: LenkaD »

Niestety to jest tak zwany chwyt marketingowy rzucą na sklep parę sztuk kto się dopcha ten ma a reszta i tak przy okazji coś kupi no bo jest się już w sklepie ..... poza tym szkoda że nie dbają aby rzeczy gazetkowych było więcej bo ośmielę się napisać że niektóre marki są naprawdę dobre :ok:
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: asterka »

jak można drukować ofertę w gazetce firmowej na całe miasto np.Jasło i dosłownie mieć 5kg fileta , bo tyle było -mówiła pracownica sklepu Lidl. a jedna pani jak nurkowała w tej chłodziarce to wiele pokazała , ale złapała z sześć opakowań.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: kapustajestpusta »

I tak się upokarza ludzi. I to nie są Ci najbiedniejsi, tylko skąpce i cwaniaczki. Większość najbiedniejszych potrafi liczyć i nie idzie na chłam jak wieśniaki, tylko kalkuluje gazetki i tam robi zakupy z kalkulatorem w ręku. A jak wiejski ogr złapał gazetkę, to pomyślał że Pana Boga ma za nogi... A w pewnej Jasielskiej sieci i tak większość produktów ma taniej. I to z regionu nie z helmutów.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: wieśniak »

kapustajestpusta pisze:I tak się upokarza ludzi. I to nie są Ci najbiedniejsi, tylko skąpce i cwaniaczki. Większość najbiedniejszych potrafi liczyć i nie idzie na chłam jak wieśniaki, tylko kalkuluje gazetki i tam robi zakupy z kalkulatorem w ręku. A jak wiejski ogr złapał gazetkę, to pomyślał że Pana Boga ma za nogi... A w pewnej Jasielskiej sieci i tak większość produktów ma taniej. I to z regionu nie z helmutów.
obawiam się żę to wieśniacy z Jasła ... cóż tak bywa gdy pularys pusty bo rynta 800 zł :niepewny:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: dragoness »

I tak się upokarza ludzi.
Oni się sami upokarzają.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: ruda33 »

Może to nie wiesniay tylko dzikusy z buszu którzy za zlotego by cię zjedli i tak szczęście że nie wpadła do zamrażarki bo by ją dzikusy rozszarpały .Co tydzień te same pyski w kolejce .
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: wiolka666 »

Ale to samo było w tamtym roku chyba były jakieś klapki, poszłam po pieczywo a Ci się biją o te buty raczej skąpiec nie kupowałby klapków za 80 zł czy ileś tam
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: wujek_garfield »

I to nie są Ci najbiedniejsi, tylko skąpce i cwaniaczki. Większość najbiedniejszych potrafi liczyć i nie idzie na chłam jak wieśniaki, tylko kalkuluje gazetki i tam robi zakupy z kalkulatorem w ręku
Pewnie że tak.No może nie z kalkulatorem w ręce - ale w głowie na pewno.
raczej skąpiec nie kupowałby klapków za 80 zł czy ileś tam
Widzą promocję i wydaje im się,że mają na tym zysk.To jest skąpstwo/chciwość.Plus głupota.Promocja/obniżka to często gęsto jest taka,że towar jest drożej albo za tą samą cenę.Ale głupi do nich jak muchy do miodu...
jak można drukować ofertę w gazetce firmowej na całe miasto np.Jasło i dosłownie mieć 5kg fileta
Handel w Polsce opiera się w dużej części na oszukaństwie.Może nie w większości,ale przynajmniej połowa sklepów/sprzedawców robi cię w konia / ma takie wytyczne. W tym przypadku - produkt mają taniej po to by ściągnąć klienta.Więc "było ale się skończyło" się opłaca."Bo co nam zrobisz"...
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: Maciek77 »

Ja kiedyś widziałem, jak bili się o pomarańcze, które były w cenie 1,5 zł za kilogram. Walka jak na śmierć i życie! I o bieliznę też się baby biły kiedyś. A jedna to mierzyła spodnie na środku sklepu. Gorzej niż na bazarze.
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: kriszna27 »

cbulandia:D
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: wieśniak »

ruda33 pisze:Może to nie wiesniay tylko dzikusy z buszu którzy za zlotego by cię zjedli i tak szczęście że nie wpadła do zamrażarki bo by ją dzikusy rozszarpały .Co tydzień te same pyski w kolejce .
Wygląda na to ,że w owej kolejce i Ty dzień przy dniu stoisz :hyhy: nie obrażaj innych ,popatrz na siebie czy jesteś ideałem ...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: asterka »

ruda33 dobrze napisała,jak by wpadła do tej zamrazarki to by ją dzikusy rozszarpały.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Reyy: LIdl-dzicz w kolejce po filety

Post autor: ruda33 »

Jak chcesz wiedziec to do lidla nie chodzę bo nie chcę mieć stycznosć ztymi dzikami czesto tą drogą jadę to widzę tą dzicz jak przed otwarciem okupuje sklep .
ODPOWIEDZ