Agencje pracy tymczasowej

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

koniaks
Weteran
Weteran

Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks » 17 maja 2017, 12:49

Jak wygląda w tym momencie sytuacja, jeśli chodzi o szukanie pracy przez agencje pracy tymczasowej?
Dają pracę, czy średnio? Niby teraz rekordowo niskie bezrobocie, a nie możemy znaleźć bliskiej nam osobie zatrudnienia.
O co chodzi? No fakt, ma wiele lat przerwy od pracy, ale żeby nikt nie chciał jej zatrudnić?

koniaks
Weteran
Weteran

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks » 18 maja 2017, 12:52

He? O czym ty piszesz? A od kiedy to agencjom pracy się cokolwiek płaci?

kawik
Początkujący
Początkujący

Post autor: kawik » 19 maja 2017, 20:30

Pracę na spokojnie dostaniesz z dnia na dzień. Tylko wybierz dobrą agencję. Szukasz w okolicy? Mam coś sprawdzonego, nazywają się EuroKadra, ale to jeszcze gdzieś działa w okolicy, to nie wiem. Ogólnie musisz się spotkać, zobaczyć, porównać. Teraz przez agencję zarabiasz w zasadzie tyle samo, co pracując bezpośrednio.

xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: xinka500 » 20 maja 2017, 12:52

Polecam Sba euro

koniaks
Weteran
Weteran

Post autor: koniaks » 22 maja 2017, 12:41

kawik - OK, sprawdzę. A w czym są lepsi od innych firm?
xinka500 - nie rozumiem? Tak się nazywa jakaś agencja pracy tymczasowej?

kawik
Początkujący
Początkujący

Post autor: kawik » 23 maja 2017, 18:37

Tym, że załatwili pracę z dnia na dzień i rzeczywiście profesjonalnie podeszli do tematu, co wcale nie jest takie oczywiste w tej branży. Wiem nawet jakie zainteresowanie pokazywali później, dzwoniąc z pytaniami o sytuację w pracy, zadowolenie. Ale ogólnie najważniejsze, że wszystko legalnie i praca szybko zapewniona.

koniaks
Weteran
Weteran

Post autor: koniaks » 26 maja 2017, 12:56

Z EuroKadra ustawiliśmy spotkanie na poniedziałek.
Rozmowa konkretna. Oferty mają, ale co z tego wyjdzie - zobaczymy.
Wiadomo, że chodzi o coś stałego i na pełny etat. W sensie - żeby wyrobić te 40h tygodniowo.

xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: xinka500 » 27 maja 2017, 10:33

Sba ma biuro w Rzeszowie a prace załatwiają w Holandii. Można trafić na fajną ofertę.

koniaks
Weteran
Weteran

Post autor: koniaks » 29 maja 2017, 12:55

Dzięki, ale sądzę, że za godzinę wszystko będzie jasne. Powiedzmy, że prawie wszystko wiemy i jesteśmy nastawieni na coś konkretnego.

koniaks
Weteran
Weteran

Post autor: koniaks » 21 listopada 2017, 10:01

Już było powiedziane. Agencja pracy EuroKadra ma bardzo dużo zatrudnienia w różnych branżach.
Nie ma żadnych problemów z zapewnieniem pracy. Kwestia jedynie warunków, oczekiwań i doświadczenia.
Ale generalnie dla każdego można znaleźć zatrudnienie i zazwyczaj te warunki będą naprawdę w porządku.
W końcu nadeszły czasy, w których z pracą jest dużo lepiej. Kto chce mieć etat, ten na pewno go dostanie.

Loipeld
Początkujący
Początkujący

Post autor: Loipeld » 17 kwietnia 2019, 22:48

Słuchajcie, a słyszeliście o takiej agencji pracy jak MG Solutions? Z tego co się orientowałem to mają na prawdę sporo ciekawych ofert pracy. Myślicie, że warto się tym zainteresować jeśli aktualnie szukam jakiegoś zatrudnienia? Czy przez taką agencję można znaleźć pracę na stałę?

strzala_amora
Początkujący
Początkujący

Post autor: strzala_amora » 22 kwietnia 2019, 21:25

Ja zatrudnialam pracownikow przez agencje pracy dwa razy i jestem z nich zadowolona. Osoby kompetentne z doswiadczeniem i dobrym podejsciem. Gdy furma sie rozwinela i zatrudnilam wiecej osob wykupilam wszystkim pakiety medyczne z medicover by zapewnic im lepsze warunki. Mysle ze pracy jest teraz tyle ze jak czlowieka bardzo cisnie to zatrudni sie gdziekolwiek byle miec staly dochod a w miedzy czasie bedzie szukac czegos innego

ODPOWIEDZ