Ciemieniucha-jak ją zwalczyć?

O wszystkim, czyli o niczym...
Barbarossa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 14:19

Re: Ciemieniucha-jak ją zwalczyć?

Post autor: Barbarossa »

Witam. Ja u swojego synka na ciemieniuche stosowalam Oillan baby krem i byłam bardzo zadowolona. Smarowalam w ciagu dnia zmienione miejsca na główce a wieczorem przed kapiela wyczesywalam miękka szczoteczka do zębów. Taki zabieg powtórzyłam przez trzy kolejne dni i pozbyłam się ciemieniuchy a nie byla taka mala :) Na temat emolium sie nie wypowiem bo nigdy nie stosowalam. Jakos nie mialam zaufania do wszelkich emolientow. Na poczatku kapalam dzieci w wodzie z odrobina krochmalu a pozniej stosowalam kosmetyki z la roche posay ( z reszta z powodzeniem stosuje je do tej pory). Pozdrawiam i zycze sukcesow w walce z ciemieniucha :)
tara
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 13 września 2015, 17:30

Re: Ciemieniucha-jak ją zwalczyć?

Post autor: tara »

Ciemieniucha nie boli, nie swędzi, nie zagraża zdrowiu, ale nie wygląda najlepiej. Nam udało pozbyć się ciemieniuchy w krótkim czasie dzięki kremowi oillan. I to przy pierwszym podejściu z kosmetykami, od razu dobry strzał.
paulina16270
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:34

Re: Ciemieniucha-jak ją zwalczyć?

Post autor: paulina16270 »

Witam. My stosowalismy szampon Oliatum Baby ten niebieski przedtem dostępny był w Rossmanie ostatnio go nie widuje. U nas po tym ciemieniucha momemtalnie zeszła plus delikatne czesanie i nie było śladu. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ