Aktywność dla kobiety po 40'stce

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
Desaen
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2017, 21:21

Aktywność dla kobiety po 40'stce

Post autor: Desaen »

Cześć i dzień dobry :)
Rozglądam się za formą aktywności dla mojej rodzicielki- Aerobik, Joga, Fitness, Nordic walking czy jeszcze coś innego, chodzi bardziej o integrację, poznanie nowych osób i spędzenie czasu w inny sposób :)
Samotnie nie znajduje dość motywacji, co zrozumiałe- ma dużo cech ekstrawertyczki. Jestem pewny że wspólnie z innymi znajdzie więcej chęci do działania!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Aktywność dla kobiety po 40'stce

Post autor: dragoness »

Desaen pisze:Cześć i dzień dobry :)
Rozglądam się za formą aktywności dla mojej rodzicielki- Aerobik, Joga, Fitness, Nordic walking czy jeszcze coś innego, chodzi bardziej o integrację, poznanie nowych osób i spędzenie czasu w inny sposób :)
Samotnie nie znajduje dość motywacji, co zrozumiałe- ma dużo cech ekstrawertyczki. Jestem pewny że wspólnie z innymi znajdzie więcej chęci do działania!
Zumba.
monanowak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 listopada 2017, 14:09

Re: Aktywność dla kobiety po 40'stce

Post autor: monanowak »

Zumba to chyba dla nieco bardziej zaawansowanych osób (ale mogę się mylić). Na początek dobra jest Yoga (oczywiście o ile kogoś nie znudzą takie spokojne zajęcia), jakieś rozciąganie albo zdrowy kręgosłup - może nie brzmią zbyt dynamicznie, ale przy odpowiednim trenerze, idzie się zmęczyć :) Jeśli lubi basen - fajne są też zajęcia aqua aerobiku, tylko, że niestety nie są one jeszcze zbyt popularne.
ODPOWIEDZ