ANTY - Nowy Porządek Świata

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 872
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Zwyrodnialstwo lewactwa w najlepszym wydaniu...

"..Ponad sześćdziesięcioletnia kobieta z amerykańskiego stanu Nebraska urodziła dziecko swojemu synowi i jego homoseksualnemu partnerowi. Wcześniej na jej zapłodnienie zgodzili się „endokrynolodzy reprodukcyjni”, którzy po serii badań uznali, że starsza kobieta jest zdrowa i będzie w stanie bez problemu sprostać wyzwaniu w postaci ciąży.

Homoseksualne „małżeństwo” Matthew Eledge’a i Elliota Dougherty miało ogłosić swojej rodzinie, że podejmie starania, aby móc posiadać swoje własne dziecko. Matka jednego z dewiantów, 61-letnia Cecile, miała zaproponować, iż sama zostanie surogatką, ponieważ dobrze wspominała bycie w ciąży z trójką swojego własnego potomstwa. Początkowo para pederastów uznała to jako żart, ale innego zdania był jeden z „endokrynologów reprodukcyjnych”.

Dr Carolyn Maud zdecydowała więc przeprowadzić starszej kobiecie serię badań w postaci cytologii, badania krwi, testu cholesterolowego, testu wysiłkowego, mammografii oraz badania USG – wszystkie one wykazały, że 61-latka z Omaha w amerykańskim stanie Nebraska bez problemu może sprostać wyzwaniu w postaci ciąży.

Ostatecznie 26-letnia siostra „męża” Eledge’a oddała kilka swoich komórek jajowych, zaś jej jajeczka zapłodniono spermą homoseksualisty, aby następnie zapłodniona została nimi jego matka, która przed kilkoma dniami urodziła dziewczynkę.

To nie pierwszy tego typu przypadek. W 1987 roku w Republice Południowej afryki 48-letnia Pat Anthony urodziła trzy własne wnuki biologiczne jako trojaczki. Później w jej ślady poszło wielu innych starszych ludzi w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie, zaś przed trzema laty swoje wnuki urodziła 67-letnia Greczynka, która od tamtej pory jest najstarszą znaną na świecie surogatką..."

Na podstawie: buzzfeednews.com, wp.pl.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

To znaczy konkretnie, gdzie tu jest zwyrodnienie? Czy gdyby urodziła dziecko parze heteroseksualnej, byłoby w porządku?
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: wirgin »

Każdy patrzy patrzy poprzez swoje filtry których jeszcze nie potrafił się pozbyć. Nie ważne czy to ograniczenia religijne, kulturowe czy po prostu przysłaniające rzeczywistość. Fajnie jest ocenić innych, ale naprawianie świata wypadałoby zacząć od siebie.
boryna
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, 13:14

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: boryna »

Czasem myślę, że dragoness, że twoje wzorce moralne pozwalają na wszytko. Oczywiście to wolny kraj.
Ale jeśli pomyślę, że w jakiś sposób mogła byś to przemycić do nauczania dzieci - to jestem naprawdę przerażony taka wizją. ( o ile faktycznie jesteś ciałem pedagogicznym).
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: ciniak77 »

Poseł Robert Majka: Supremacja żydowska to Twoje życie za miskę ryżu dziennie
https://www.youtube.com/watch?v=Zlhs3-wdYis
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: grzeh »

Jacek Wilk - o eksperymencie medycznym na polskich dzieciach. Sejm. Szczepienia bez granic
https://www.youtube.com/watch?v=OTAfYpNR95o
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Jacek Wilk – polski polityk, adwokat i ekonomista. Nie widzę tu zawodu lekarz. Znowu będziemy wałkować ten temat?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

ciniak77 pisze: 2 kwietnia 2019, 12:48 Poseł Robert Majka: Supremacja żydowska to Twoje życie za miskę ryżu dziennie
https://www.youtube.com/watch?v=Zlhs3-wdYis
Ale to oczywiście nie antysemityzm, prawda?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 28 kwietnia 2019, 15:14
ciniak77 pisze: 2 kwietnia 2019, 12:48 Poseł Robert Majka: Supremacja żydowska to Twoje życie za miskę ryżu dziennie
https://www.youtube.com/watch?v=Zlhs3-wdYis
Ale to oczywiście nie antysemityzm, prawda?
Nie, to fakt. Podobnie jak kretyńska afera wokół kukły.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: grzeh »

grzeh pisze: 28 kwietnia 2019, 14:23 Jacek Wilk - o eksperymencie medycznym na polskich dzieciach. Sejm. Szczepienia bez granic
https://www.youtube.com/watch?v=OTAfYpNR95o
dragoness pisze: 28 kwietnia 2019, 15:04 Jacek Wilk – polski polityk, adwokat i ekonomista. Nie widzę tu zawodu lekarz. Znowu będziemy wałkować ten temat?
widzę że nie wysłuchałaś tego co powiedział.
czy rodzic musi być lekarzem aby dopominać się o badania na temat szczepionek?

potrafisz odpowiedzieć na Jego pytania?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 28 kwietnia 2019, 15:16
Mosznicki pisze: 28 kwietnia 2019, 15:14
ciniak77 pisze: 2 kwietnia 2019, 12:48 Poseł Robert Majka: Supremacja żydowska to Twoje życie za miskę ryżu dziennie
https://www.youtube.com/watch?v=Zlhs3-wdYis
Ale to oczywiście nie antysemityzm, prawda?
Nie, to fakt. Podobnie jak kretyńska afera wokół kukły.
Tylko proszę się później nie dziwić, że ktoś nazwie Panią antysemitka.

Jestem ciekaw interpretacji i reakcji Polaków, gdyby dowodzono związku między naszym, jakby nie było, bogaceniem się a czyjąś miską ryżu w innej części globu albo palono kukly pijaka(/Polaka) o słowiańskim wyglądzie i butelka wódki w ręce.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Tylko proszę się później nie dziwić, że ktoś nazwie Panią antysemitka.
Szczerze? Wisi mi to.
palono kukly pijaka(/Polaka) o słowiańskim wyglądzie i butelka wódki w ręce.
No proszę, polonofob. "Polskie" dowcipy, wypierdywanie polskiego hymnu... nie zauważyłam, żeby robiono z tego afery na szczeblu państwowym.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 28 kwietnia 2019, 17:28
Tylko proszę się później nie dziwić, że ktoś nazwie Panią antysemitka.
Szczerze? Wisi mi to.
palono kukly pijaka(/Polaka) o słowiańskim wyglądzie i butelka wódki w ręce.
No proszę, polonofob. "Polskie" dowcipy, wypierdywanie polskiego hymnu... nie zauważyłam, żeby robiono z tego afery na szczeblu państwowym.
Też nie zauważyłem, żeby robiono afery na szczeblu państwowym z powodu np. dowcipów o Żydach. :/ Ale, jak już kiedyś pisałem, jestem ciekaw reakcji na spalenie "kukly Polaka". Zapewne przescigiwalibyscie się w bagatelizowaniu zdarzenia. ;)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: człowiek z lasu »

https://kresy.pl/wydarzenia/miesne-dani ... ideo-foto/
E tam. My Polacy, nie lubimy robić afer, nawet wtedy jak na scenach teatrów profanują Krzyż, czy wieszają kukłę papieża, ani też, gdy ktoś serwuje danie "rzeź wołyńska". My Polacy, chcemy żyć w pokoju z innymi narodami i wyciągamy do nich pomocną dłoń, gdy jest taka potrzeba. Mój kumpel był w tej knajpie tak z 10 lat temu i nigdy nie zapomnę, co mi opowiadał na temat nazw w menu. Ja na Ukrainie grosza nie wydam. Zwróćcie uwagę na tort w kształcie dziecka na rosyjskiej fladze. I co Wy na to? Nigdy nie zrozumiem żadnego z naszych rządów za antyrosyjskość i proukr
Rzeź wołyńska. Takie danie. Mieści się to komuś w głowie??? Wesoła zabawa i takie danie??? Tysiące zamordowanych dzieci, na oczach rodziców i rodziców na oczach dzieci. Obcinanie główek kosą i jeszcze gorsze rzeczy. A tu taki happening u kogoś komu pomagamy?????????
Jako człowiek myślący, homo sapiens, rozmiem, že dzieci i wnuki nie odpowiadają za zbrodnie rodziców. To dlaczego, ja się pytam, kpią sobie z tych wydarzeń??? Przecież w Polsce im się chyba podoba i nikt ich nie wygania. Ludzie dają im pracę, bo tam bieda. Co z nimi jest nie tak????????????
ODPOWIEDZ