ANTY - Nowy Porządek Świata

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

Macierewicza im wysłać. I niech nie wraca.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Taka mała informacja... Przecież to tylko teorie spiskowe były kiedyś a ludzi ogłaszających temat tak ochoczo wyśmiewano.Cóż to dla waszego "bezpieczeństwa"

Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących infekcje wirusowe
Redakcja portalu, 11.05.2020 , Tagi: giełda, infekcje wirusowe, biomarkery, mers, sars, Alivecel, nowa spółka, Hemp & Wood S.A., joint ventures, implant, test na koronawirusa, koronawirus w Polsce, koronawirus, sars-cov-2, covid-19
Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umoż
Zarząd Hemp & Wood S.A. informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. umowę Memorandum Of Understanding (dalej MOU), na podstawie której emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture (JV) z siedzibą w Polsce.







Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy SARS i MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie in vivo będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii i skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.

Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.

Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co 30-60 dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet będą starczać na dłużej. JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi.

JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Hemp & Wood Leszka Borkowskiego. Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Hemp & Wood będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.

Hemp & Wood będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBR lub NCN, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital.


Witamy w NWO !
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

Ty w głowie to raczej masz stary bajzel.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Bill Gates wdraża program nadzoru SCAN. Szykują się masowe testy na koronawirusa?

Bill Gates, niezwykle zainteresowany kwestią epidemii, podzielił się ze światem swoim nowym pomysłem na kontrolę wirusa i zbieranie danych obywateli. „SCAN to pierwsza w swoim rodzaju platforma do monitorowania chorób dla COVID-19, która pozwala uczestnikom na wykonanie testu wymazu w celu pobrania własnych próbek z nosa i wysłania ich do laboratorium bez wychodzenia z domu” – informuje miliarder na swoim blogu Gatesnotes.com.

Zaznacza przy tym, iż SCAN nie zastąpi tradycyjnych testów. „Jako programu nadzoru celem SCAN nie jest testowanie każdej osoby ani zastępowanie opieki medycznej. Zamiast tego SCAN testuje próbkę ludzi w regionie Seattle, w tym zarówno tych zdrowych, jak i chorych”.

„Wyniki badań i inne dane (takie jak wiek osoby, płeć, rasa, kod pocztowy i wszelkie podstawowe warunki zdrowotne) są wykorzystywane przez badaczy, modelarzy danych i urzędników zdrowia publicznego w celu uzyskania wyraźniejszego obrazu ruchu COVID-19 w społeczności, która jest najbardziej zagrożona i sprawdzenie czy działają fizyczne środki dystansujące” – tłumaczy twórca Microsoftu, wyjaśniając, dlaczego SCAN miałby masowo zbierać dane obywateli.

więcej na:
https://pantarhei24.com/bill-gates-wdra ... ADaNwP6d6Q
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

Obiecaj, ze jak szczepionka będzie „autorstwa” Billa to się nie zaszczepisz. Pojedziesz na gapę. No i wypadałoby tez nie korzystać z innych potencjalnych dobrodziejstw tego człowieka. No bo jakie bedziesz miał moralne prawo?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Gdyby Gates nic nie robił i publicznie powiedział, że ma w [...] Pandemię, zatrzasnął się na swojej wyspie to dopiero byłby wrzask, że ma tyle kasy, a nie pomaga. Chce chłop coś zrobić i nawet przystępnie tłumaczy, dlaczego, to niestety, jakaś gimbaza, która streszcza, a nie tłumaczy jego słowa, oskarża go o chęć wybicia ludzkości. Jak niektórzy ludzie mogą żyć bez mózgu, nie przestanie mnie zastanawiać.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

Mózg mają. Gorzej z rozumem.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Jozin.1 »

Looserzy zawsze będą szukać dziury w całym jako usprawiedliwienia dla swego nieróbstwa....
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 15 maja 2020, 22:47 Obiecaj, ze jak szczepionka będzie „autorstwa” Billa to się nie zaszczepisz. Pojedziesz na gapę. No i wypadałoby tez nie korzystać z innych potencjalnych dobrodziejstw tego człowieka. No bo jakie bedziesz miał moralne prawo?
Ja się nie zaszczepię szczepionką Gatesa na koronabożka.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

Pojedziesz na gapę, wiem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Nie jestem za szczepieniem na wszystko, zwłaszcza na to, co mutuje jak wściekle, wiec szczepionka będzie nieskuteczna. Na przykład nigdy nie przyszło mi do głowy szczepić się na grypę. Natomiast odsądzanie Gates'a od czci i wiary za to, że chce ją sfinansować, to śmierdzi mi ziębiaństwem i plaskoziemcami.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 16 maja 2020, 12:29 Nie jestem za szczepieniem na wszystko, zwłaszcza na to, co mutuje jak wściekle, wiec szczepionka będzie nieskuteczna. Na przykład nigdy nie przyszło mi do głowy szczepić się na grypę. Natomiast odsądzanie Gates'a od czci i wiary za to, że chce ją sfinansować, to śmierdzi mi ziębiaństwem i plaskoziemcami.
Oczywiście przecież Gates to wspaniały człowiek, prawdziwy filantrop. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 16 maja 2020, 12:29 Nie jestem za szczepieniem na wszystko, zwłaszcza na to, co mutuje jak wściekle, wiec szczepionka będzie nieskuteczna. Na przykład nigdy nie przyszło mi do głowy szczepić się na grypę. Natomiast odsądzanie Gates'a od czci i wiary za to, że chce ją sfinansować, to śmierdzi mi ziębiaństwem i plaskoziemcami.
Zaszczepieni mogą grypę przechodzić lżej. Niewykluczone, ze i sama koronę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 16 maja 2020, 12:41
dragoness pisze: 16 maja 2020, 12:29 Nie jestem za szczepieniem na wszystko, zwłaszcza na to, co mutuje jak wściekle, wiec szczepionka będzie nieskuteczna. Na przykład nigdy nie przyszło mi do głowy szczepić się na grypę. Natomiast odsądzanie Gates'a od czci i wiary za to, że chce ją sfinansować, to śmierdzi mi ziębiaństwem i plaskoziemcami.
Zaszczepieni mogą grypę przechodzić lżej. Niewykluczone, ze i sama koronę.
Nie przechodzę, to nie wiem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 16 maja 2020, 12:31
dragoness pisze: 16 maja 2020, 12:29 Nie jestem za szczepieniem na wszystko, zwłaszcza na to, co mutuje jak wściekle, wiec szczepionka będzie nieskuteczna. Na przykład nigdy nie przyszło mi do głowy szczepić się na grypę. Natomiast odsądzanie Gates'a od czci i wiary za to, że chce ją sfinansować, to śmierdzi mi ziębiaństwem i plaskoziemcami.
Oczywiście przecież Gates to wspaniały człowiek, prawdziwy filantrop. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ma pan inne zdanie? A jakieś argumenty? Oczywiście racjonalne i poparte dowodami? Bo mnie się taki drobiazg na poczekaniu udało znaleźć. https://pl.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_ ... Foundation
Ostatnio zmieniony 16 maja 2020, 12:50 przez dragoness, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ