Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3962
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:Mogę być manipulowany :hyhy:

PS Nie trzeba słuchać mediów (w tym internetu z YT), żeby być manipulowanym. Często wystarczy(ło) posłuchać np. kazania.
a można się dowiedzieć czy wyznajesz jakąś religie, a jeśli tak to jaką?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: kamil3 »

lepiej nie lepiej jak najdalej z nimi !
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
Mosznicki pisze:Mogę być manipulowany :hyhy:

PS Nie trzeba słuchać mediów (w tym internetu z YT), żeby być manipulowanym. Często wystarczy(ło) posłuchać np. kazania.
a można się dowiedzieć czy wyznajesz jakąś religie, a jeśli tak to jaką?
Nie można, bo to naprawde bez znaczenia. Nie jestem uprzedzony. Jestem zwzwyczajnie swiadom przeszlosci oraz teraźniejszości.

Jeśli chodzi o media, to skoro nie ma rzetelnego dziennikarstwa, żadne medium nie byloby wiarygodne, w tym "polskie", "niezalezne" czy inne "patriotyczne". I nikt, abstrahujac, nie pisalby, ze np. kobcerny farmaceutyczne na nas tylko zarabiaja i nas truja, bo w koncu wie to z mediow (jakiekolwiek by bylt), a te przeciez nie sa obiektywne. No, ale gdy chodzi o np. dyskutowany antysemityzm, to dla faktów jest już gorzej...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3962
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:
grzeh pisze:
Mosznicki pisze:Mogę być manipulowany :hyhy:

PS Nie trzeba słuchać mediów (w tym internetu z YT), żeby być manipulowanym. Często wystarczy(ło) posłuchać np. kazania.
a można się dowiedzieć czy wyznajesz jakąś religie, a jeśli tak to jaką?
Nie można, bo to naprawde bez znaczenia. Nie jestem uprzedzony. Jestem zwzwyczajnie swiadom przeszlosci oraz teraźniejszości.

Jeśli chodzi o media, to skoro nie ma rzetelnego dziennikarstwa, żadne medium nie byloby wiarygodne, w tym "polskie", "niezalezne" czy inne "patriotyczne". I nikt, abstrahujac, nie pisalby, ze np. kobcerny farmaceutyczne na nas tylko zarabiaja i nas truja, bo w koncu wie to z mediow (jakiekolwiek by bylt), a te przeciez nie sa obiektywne. No, ale gdy chodzi o np. dyskutowany antysemityzm, to dla faktów jest już gorzej...
Nie można, bo to naprawde bez znaczenia.
nie spodziewałem się innej odpowiedzi ;))

zadziwiło mnie jedynie to że odpowiedziałeś w tym samym czasie co użytkownik: żbik ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

Kolejny spisek odkryles. Po prostu nie ma takich zbiegow okolucznosci! No dobra. Jestem medrcem z Syjonu. Ale to juz przeciez wiadomo od dawna. Czy Ty widzisz, dziecko, ze jestes niepowazny? I ze nawet gdybym byl zbikiem czy innym pantofelkiem, to nie mialoby to grama znaczenia w kwestii meritum???

Poproszę o odpowiedz, dlaczego niby moje ew. wyznanie mialoby jednak tak baprawde znaczenie. I dlaczego właśnie to, które, jak podejrzewam, typujesz.
A także przy okazji odpowiedz, dlaczego tak szybko zostaje sie "Antypolakiem" w oczach tego, kto sam tak uparcie nie chce zobaczyc w sobie antysemity.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

Mosznicki pisze:Czy Ty widzisz, dziecko, ze jestes niepowazny?
On tego nie widzi. W sumie to nawet zabawne.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Faktem jest, że jakakolwiek krytyczna uwaga na temat Żydów, czy Izraela jest traktowana jak antysemicka. Bardzo to wygodne, stawiać sie wiecznie w roli ofiary.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

Nieprawda.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Nieprawda.
Cóż, możemy się sprzeczać do u**anej śmierci http://www.bibula.com/?p=809 Nota bene, twierdzą tak sami Żydzi
(...) my, Żydzi, nie mamy przyszłości w diasporze. Nie tylko Hitler – cały świat był gotów roz­szarpać nas na strzępy. Miałeś rację, kiedy napisałeś, że współcześni Żydzi mają w sobie element samobójczy. Taki Żyd nie umie żyć bez antysemityzmu – jeśli go nie ma, gotów jest go stworzyć. Musi krwawić za całą ludzkość – walczyć z reakcjonistami, martwić się o Chińczyków, Mandżurów, Rosjan, nietykalnych w Indiach i Murzynów w Ameryce. Głosi rewolucję, a jednocześnie pragnie dla siebie wszelkich przywilejów kapitalistycznych. Usiłuje zniszczyć nacjonalizm w innych ludziach, ale sam szczyci tym że należy do narodu Wybranego. Jak takie plemię może istnieć wśród obcych?
Źródło: Przyjaciel Kafki, Nauczyciel, s. 113, ISBN 83-7200-864-7
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3962
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:Kolejny spisek odkryles. Po prostu nie ma takich zbiegow okolucznosci! No dobra. Jestem medrcem z Syjonu. Ale to juz przeciez wiadomo od dawna. Czy Ty widzisz, dziecko, ze jestes niepowazny? I ze nawet gdybym byl zbikiem czy innym pantofelkiem, to nie mialoby to grama znaczenia w kwestii meritum???

Poproszę o odpowiedz, dlaczego niby moje ew. wyznanie mialoby jednak tak baprawde znaczenie. I dlaczego właśnie to, które, jak podejrzewam, typujesz.
A także przy okazji odpowiedz, dlaczego tak szybko zostaje sie "Antypolakiem" w oczach tego, kto sam tak uparcie nie chce zobaczyc w sobie antysemity.
Poproszę o odpowiedz, dlaczego niby moje ew. wyznanie mialoby jednak tak baprawde znaczenie. I dlaczego właśnie to, które, jak podejrzewam, typujesz.
Masz racje, Twoja odpowiedź odnośnie wyznania nie ma najmniejszego znaczenia. Ale to dlatego że nie potrafisz tego w żaden sposób udowodnić. Pytanie takie postawiłem jak gdyby z automatu, tylko dlatego że przedstawiłeś nauczanie kościelne w sensie negatywnym - a to już można udowodnić.

A także przy okazji odpowiedz, dlaczego tak szybko zostaje sie "Antypolakiem" w oczach tego, kto sam tak uparcie nie chce zobaczyc w sobie antysemity.
Nie wiem, trzeba by było zdefiniować pojęcia antypolak i antysemita.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3962
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

żbik pisze:
Mosznicki pisze:Czy Ty widzisz, dziecko, ze jestes niepowazny?
On tego nie widzi. W sumie to nawet zabawne.
Za to "Wy" rozpoznajecie wiek osób na odległość. To jest ciekawe.
Zabawne jest to że wystarczyło zadać jedno pytanie, pytanie odnośnie wiary - a już dostaje się łatkę: dziecko, niepoważny
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:
Mosznicki pisze:Nieprawda.
Cóż, możemy się sprzeczać do u**anej śmierci http://www.bibula.com/?p=809 Nota bene, twierdzą tak sami Żydzi
(...) my, Żydzi, nie mamy przyszłości w diasporze. Nie tylko Hitler – cały świat był gotów roz­szarpać nas na strzępy. Miałeś rację, kiedy napisałeś, że współcześni Żydzi mają w sobie element samobójczy. Taki Żyd nie umie żyć bez antysemityzmu – jeśli go nie ma, gotów jest go stworzyć. Musi krwawić za całą ludzkość – walczyć z reakcjonistami, martwić się o Chińczyków, Mandżurów, Rosjan, nietykalnych w Indiach i Murzynów w Ameryce. Głosi rewolucję, a jednocześnie pragnie dla siebie wszelkich przywilejów kapitalistycznych. Usiłuje zniszczyć nacjonalizm w innych ludziach, ale sam szczyci tym że należy do narodu Wybranego. Jak takie plemię może istnieć wśród obcych?
Źródło: Przyjaciel Kafki, Nauczyciel, s. 113, ISBN 83-7200-864-7
Te parę (naście) milionów (bo chyba tylu jest globalnie) tak twierdzi? Tak twierdzi też świat?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
żbik pisze:
Mosznicki pisze:Czy Ty widzisz, dziecko, ze jestes niepowazny?
On tego nie widzi. W sumie to nawet zabawne.
Za to "Wy" rozpoznajecie wiek osób na odległość. To jest ciekawe.
Zabawne jest to że wystarczyło zadać jedno pytanie, pytanie odnośnie wiary - a już dostaje się łatkę: dziecko, niepoważny
Manipulować też nie potrafisz. Dzieciaku.
A do odpowiedzi na moje pytania niepotrzrbne są "definicje" (haha, nagle "definicje"...)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
żbik pisze:
Mosznicki pisze:Czy Ty widzisz, dziecko, ze jestes niepowazny?
On tego nie widzi. W sumie to nawet zabawne.
Za to "Wy" rozpoznajecie wiek osób na odległość. To jest ciekawe.
Zabawne jest to że wystarczyło zadać jedno pytanie, pytanie odnośnie wiary - a już dostaje się łatkę: dziecko, niepoważny
Manipulować też nie potrafisz. Dzieciaku.
A do odpowiedzi na moje pytania niepotrzrbne są "definicje" (haha, nagle "definicje"...)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3962
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

obrażanie innych na tym forum nic nie kosztuje
ODPOWIEDZ