Powrót do Polski

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Powrót do Polski

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze: zwłaszcza, że na drugie dziecko dostaniesz 500+.
Wiesz co, Sun Tzu w niektórych kręgach znany jako Mundek podsunął mi pewna radę,dla Ciebie - dorób w trybie pilnym jeszcze ze dwójkę dzieci to będziesz spokojnie mógł żyć z socjalu nie pracując, bo Polska teraz to raj dla nierobów żyjących na koszt tych którzy pracują i płaca podatki :) Tak więc problem pracy wydaje się być rozwiązany. ..

A tym debilem w koronce się nie przejmuj - on jest tylko wartością dodana do lokalnego folkloru :rotfl:
RAFALNOWY
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 października 2018, 20:50

Re: Powrót do Polski

Post autor: RAFALNOWY »

Super. Cieszą mnie wasze odpowiedzi. Jestem zdecydowany przenieść się z rodziną w wasze okolice. Co do zasiłków.... To planuje mieć duża rodzinę ale w brew opiniom niektórych ludzi nie dla kasy. Jestem kierowca ciężarówki więc o pracę i pieniądze nie musze się martwić a duża rodzina to SZCZĘŚLIWA RODZINA. Dziękuję za wszystkie opinie te pozytywne i negatywne które dają do myślenia.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Powrót do Polski

Post autor: Jozin.1 »

No to robotę masz pewną :ok:
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Powrót do Polski

Post autor: bobnorek »

RAFALNOWY pisze:Super. Cieszą mnie wasze odpowiedzi. Jestem zdecydowany przenieść się z rodziną w wasze okolice. Co do zasiłków.... To planuje mieć duża rodzinę ale w brew opiniom niektórych ludzi nie dla kasy. Jestem kierowca ciężarówki więc o pracę i pieniądze nie musze się martwić a duża rodzina to SZCZĘŚLIWA RODZINA. Dziękuję za wszystkie opinie te pozytywne i negatywne które dają do myślenia.
o to pracy co nie miara da ciebie,,,,w planach same obwodnice i łączniki więc z ciężarówki nie wysiądziesz szybko! :hyhy:
ODPOWIEDZ