Projektowanie strony

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

karolwik
Debiutant
Debiutant

Projektowanie strony

Post autor: karolwik » 2 listopada 2018, 20:54

Cześć. Od pewnego czasu zastanawiam się na tym by dzięki jakiejś firmie wypromować swój biznes w internecie. Do tej pory miałem bardzo mało chętnych, ale może taka stronka polepszyłaby moją sytuację. Według Was warto spróbować?

kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Projektowanie strony

Post autor: kamil3 » 2 listopada 2018, 22:30

słuchaj kupujesz Domenę i stronka śmiga miałem pozdrawiam ale koszta parę tysięcy złotych i potem strona firmowa śmiga możesz zdjęcia wrzucać itd polecam pozdrawiam :)

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 13 listopada 2018, 12:02

Jak chce się dobrze zaprojektowaną stronę, to chyba powinien się zająć tym jakiś spec, a to też jednak trochę kosztuje.

Wektra
Debiutant
Debiutant

Post autor: Wektra » 21 grudnia 2018, 20:52

Nie wyobrażam sobie, by zajmować się tym osobiście. Mimo, iż mam trochę wiedzy w temacie seo, to jednak samemu można narobić dużo złego, a rebranding jest droższy od brandingu, wierzcie mi. Dla chętnych by poszerzyć swą wiedzę proponuję bloga http://pgf-cefarm-lublin.pl/ Idealne dla osób mających firmę. Bardzo dużo znalazłam tu ciekawych artykułów.

kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: kamil3 » 28 grudnia 2018, 17:48

miałem od tego gościa w firmie mogę podać namiary ale to też spore koszta pozdrawiam!

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 25 lipca 2019, 13:12

A jaki to biznes konkretnie? Strona internetowa ma czemuś jeszcze służyć? Jeżeli klienci mają w ten sposób dokonywać na przykład zakupów, to może przyda się też informacja z zakresu praw konsumentów w sieci, zobacz tu, co warto o tym wiedzieć. Dobra strona firmy to podstawa, ale od tego jakie ma pełnić funkcje też wiele zależy.

ODPOWIEDZ