WOŚP 2019

O wszystkim, czyli o niczym...
niepokorny
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 16 września 2015, 16:04

Re: WOŚP 2019

Post autor: niepokorny »

Jozin.1 pisze:Ten to dopiero odleciał.....
Faktycznie odleciał, gdyby głupota skrzydła miała ...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

https://wiadomosci.wp.pl/krystyna-pawlo ... 726936193a Absolutnie nie popieram wycieczek ad personam. Pan Owsiak powiedział za dużo i powinien przeprosić.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Przerażające zakończenie fajnego dnia. I to był rdzenny Polak, jakby ktoś miał wątpliwości.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

To mówicie, że ten koleś jest z PISu. Ciekawe skąd ta informacja?
Tylko w Polsce możliwe jest, by akcja charytatywna bylła tak upolityczniona i skierowana na kreowanie tzw autorytetu moralnego. Zrobiłem sobie małą rekapitulację tegorocznego hejtu "czyniących dobro". No tak. W tym roku to było przeciwko dzieciom nienarodzonym, vide marsz czarnych matek, polskiej straży pożarnej, vide niemieccy strażacy mogli wjechać w tłum, przeciwko pisiorom, pisdzielcom, Rydzykowi, Pawłowicz, Kaczyńskiemu, vide dam złotówkę to ich szlag trafi. Przeciwko czarnym wieprzom, bo nie dam na tacę, a dam Owsiakowi. Szczucie ludzi ma to do siebie,że wyzwala agresję i przyciąga psychopatów.
I wszystko to dla tak mizernych rezultatów, gdzie większość pieniędzy jest wpłacana przez katoli wychodzących z kościoła, którzy dobroczynność uważają za swój obowiązek. Ci szczujący nie dają ani na tacę, ani Owsiakowi, bo gdyby dali nawet symboliczną dychę to zbiórka wyniosłaby kilkaset milionów.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2019, 23:01 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Kto i gdzie tak mówił ? Polska język, trudna język ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:To mówicie, że ten koleś jest z PISu. Ciekawe skąd ta informacja?
Kto tak mówi?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Czy ty podobnie do grzesia, masz we łbie tylko nitkę między uszami ???

Tu masz wPiSy współwyznaców

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

doPiSzesz się ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

Jozin.1 pisze:Czy ty podobnie do grzesia, masz we łbie tylko nitkę między uszami ???

Tu masz wPiSy współwyznaców

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jozin. Twój zasób obelg wyczerpuje się szybciej, niż promocyjny cukier w pewnej sieci handlowej. Co ja mam wspólnego z tymi anonimowymi postaciami face de bouc'owymi?
Nie wiem, czy zauważyliście, ale w Polsce toczy się wojna domowa, gdzie ojciec potrafi nienawidzieć córki pisiorki, a oddziały soku z buraka, ruchu wy..olenia w kosmos i inne nienawidzące PISu codziennie życzą wszystkiego najgorszego ludziom posiadającym własne poglądy. Dzisiejsza zbiórka na Owsiaka byļa poprzedzona długotrwałym ostrzałem wrogich katolskich pozycji na facebookowej platformie cyfrowej.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2019, 23:23 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

członek z lasu pisze:To mówicie, że ten koleś jest z PISu. Ciekawe skąd ta informacja?
Tylko w Polsce możliwe jest, by akcja charytatywna bylła tak upolityczniona i skierowana na kreowanie tzw autorytetu moralnego. Zrobiłem sobie małą rekapitulację tegorocznego hejtu "czyniących dobro". No tak. W tym roku to było przeciwko dzieciom nienarodzonym, vide marsz czarnych matek, polskiej straży pożarnej, vide niemieccy strażacy mogli wjechać w tłum, przeciwko pisiorom, pisdzielcom, Rydzykowi, Pawłowicz, Kaczyńskiemu, vide dam złotówkę to ich szlag trafi. Przeciwko czarnym wieprzom, bo nie dam na tacę, a dam Owsiakowi. Szczucie ludzi ma to do siebie,że wyzwala agresję i przyciąga psychopatów.
I wszystko to dla tak mizernych rezultatów, gdzie większość pieniędzy jest wpłacana przez katoli wychodzących z kościoła, którzy dobroczynność uważają za swój obowiązek. Ci szczujący nie dają ani na tacę, ani Owsiakowi, bo gdyby dali nawet symboliczną dychę to zbiórka wyniosłaby kilkaset milionów.
Przypomnij sobie, kto zaczął dzielić naród na sorty, napuszczać jednych na drugich, powymyślał kasty i tego typu pierdoły...
Wiem, że z perspektywy wygodnej zagranicy pewnych rzeczy wygodniej jest nie widzieć....
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2019, 23:20 przez Jozin.1, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:
Jozin.1 pisze:Czy ty podobnie do grzesia, masz we łbie tylko nitkę między uszami ???

Tu masz wPiSy współwyznaców

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jozin. Twój zasób obelg wyczerpuje się szybciej, niż promocyjny cukier w pewnej sieci handlowej. Co ja mam wspólnego z tymi anonimowymi postaciami face de bouc'owymi?
To samo co mój wpis z rzekomym pisactwem tego bandziora...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

Jozin.1 pisze:
członek z lasu pisze:To mówicie, że ten koleś jest z PISu. Ciekawe skąd ta informacja?
Tylko w Polsce możliwe jest, by akcja charytatywna bylła tak upolityczniona i skierowana na kreowanie tzw autorytetu moralnego. Zrobiłem sobie małą rekapitulację tegorocznego hejtu "czyniących dobro". No tak. W tym roku to było przeciwko dzieciom nienarodzonym, vide marsz czarnych matek, polskiej straży pożarnej, vide niemieccy strażacy mogli wjechać w tłum, przeciwko pisiorom, pisdzielcom, Rydzykowi, Pawłowicz, Kaczyńskiemu, vide dam złotówkę to ich szlag trafi. Przeciwko czarnym wieprzom, bo nie dam na tacę, a dam Owsiakowi. Szczucie ludzi ma to do siebie,że wyzwala agresję i przyciąga psychopatów.
I wszystko to dla tak mizernych rezultatów, gdzie większość pieniędzy jest wpłacana przez katoli wychodzących z kościoła, którzy dobroczynność uważają za swój obowiązek. Ci szczujący nie dają ani na tacę, ani Owsiakowi, bo gdyby dali nawet symboliczną dychę to zbiórka wyniosłaby kilkaset milionów.
Przypomnij sobie, kto zaczął dzielić naród na sorty, napuszczać jednych na drugich, powymyślał kasty i tego typu pierdoły...
Wiem, że z perspektywy wygodnej zagranicy pewnych rzeczy wygodniej jest nie widzieć....
Juliusz Cezar. On nazwał zdrajców zdracami. On to wszystko zaczął.
A teraz dès sont jetés. Alea iacta est.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOŚP 2019

Post autor: Sun Tzu »

Przypomnij sobie, kto zaczął dzielić naród na sorty, napuszczać jednych na drugich, powymyślał kasty i tego typu pierdoły...
Pamiętam! Donald Tusk, w Sejmie w 2005 roku gdy koalicję PiS-LPR-"Samoobrona" nazwał "moherową koalicją". Protestowałeś Joziin przeciwko stygmatyzacji części społeczeństwa? Czyżby nawet z perspektywy Jasła wygodniej było nie pamiętać?

p.s.

A jutro TVN do "Szkła kontaktowego" zaprosi Krzysia Daukszewicza. Albo odtworzy ten program z jego udziałem, gdy wypowiadał się na temat zabójstwa Marka Rosiaka...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Nie podzielił nikogo na lepszych czy gorszych.....
ODPOWIEDZ