WOŚP 2019

O wszystkim, czyli o niczym...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: WOŚP 2019

Post autor: gara »

Okropna tragedia.

Dlaczego Owsiak jako szef instytucji, która dbała o zabezpieczenie imprezy teraz składa rezygnację? Przecież od odpowiedzialności za wyjaśnienie sprawy nie ucieknie. Dziwne zachowanie.
Jeszcze do niedawna krzyczał, że jemu policja jest do niczego niepotrzebna, że on sam sobie radzi i co z tego wynikło? Masakra.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

ajaks1 pisze:
człowiek z lasu pisze:Niech spoczywa w pokoju. Podtrzymuję swoje zdanie. Na tej scenie nie było żadnego mężczyzny. Pajac zabił człowieka, tańczył z nożem, śpiewał i pozwolono mu wygłosić mowę. I tu pojawia się wiele pytań. W tym czasie publika falowała w rytm debilnej muzyki. Chore.
Pytań to jest całe mnóstwo, chociażby te dotyczące jego motywacji, bo w Polsce było wiele napadów na banki i jak dotąd żaden ich sprawca nie latał potem z nożem i nie polował na polityków. Ciekawe są też jego słowa o torturowaniu przez platformę.
Myślę, że głównie o to chodziło. Miał tą kwestię wygłosić. Po co, dla kogo, dlaczego? Odpowiedzi pewnie nie poznamy. Nie wierzę, że taki pajac wchodzi na scenę, jako przedstawiciel mediów, zabija, pajacuje, mówi co mówi i, że jest to jego pajacka osobistą decyzja.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

gara pisze:Okropna tragedia.

Dlaczego Owsiak jako szef instytucji, która dbała o zabezpieczenie imprezy teraz składa rezygnację? Przecież od odpowiedzialności za wyjaśnienie sprawy nie ucieknie. Dziwne zachowanie.
Jeszcze do niedawna krzyczał, że jemu policja jest do niczego niepotrzebna, że on sam sobie radzi i co z tego wynikło? Masakra.
Dlaczego składa rezygnację. Chce wzbudzić litość, bo zarzuty będą nie tylko zw strony opinii publicznej.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
gara pisze:Okropna tragedia.

Dlaczego Owsiak jako szef instytucji, która dbała o zabezpieczenie imprezy teraz składa rezygnację? Przecież od odpowiedzialności za wyjaśnienie sprawy nie ucieknie. Dziwne zachowanie.
Jeszcze do niedawna krzyczał, że jemu policja jest do niczego niepotrzebna, że on sam sobie radzi i co z tego wynikło? Masakra.
Dlaczego składa rezygnację. Chce wzbudzić litość, bo zarzuty będą nie tylko zw strony opinii publicznej.
A dlaczego złożył rezygnację Stryczek? Bo nie miał ochoty udowadniać, że nie jest wielbłądem. A zarzuty niby za co? Za to, że uważał, że żyje w kraju gdzie nie powinno być sterowanych psycholi?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:
gara pisze:Okropna tragedia.

Dlaczego Owsiak jako szef instytucji, która dbała o zabezpieczenie imprezy teraz składa rezygnację? Przecież od odpowiedzialności za wyjaśnienie sprawy nie ucieknie. Dziwne zachowanie.
Jeszcze do niedawna krzyczał, że jemu policja jest do niczego niepotrzebna, że on sam sobie radzi i co z tego wynikło? Masakra.
Dlaczego składa rezygnację. Chce wzbudzić litość, bo zarzuty będą nie tylko zw strony opinii publicznej.
A dlaczego złożył rezygnację Stryczek? Bo nie miał ochoty udowadniać, że nie jest wielbłądem. A zarzuty niby za co? Za to, że uważał, że żyje w kraju gdzie nie powinno być sterowanych psycholi?
Może za to, że impreza nie była zgłoszona jako masowa po to, by potem można było w TVNie wygłaszać mowy przeciw nieobecnej pisowskiej milicji, podobnie jak w lecie przeciko pisowskiej straży pożarnej. Niestety ktoś wykorzystał tą sytuację do nakręcenia w Polakach wyższego stopnia nienawiści.
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2019, 15:42 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

A może by tak doczytać, że była to decyzja nieżyjącego prezydenta?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: WOŚP 2019

Post autor: gara »

człowiek z lasu pisze: Może za to, że impreza nie była zgłoszona jako masowa po to, by potem można było w TVNie wygłaszać mowy przeciw nieobecnej pisowskiej milicji.
Otóż to. Tak kończy się pajacowanie Owsiaka i jego bzdetna walka z polską policją. Na łudstoku też nie chciał zgłosić imprezy, bo "sam se poradzi a Pisoska policja mu niepotrzebna".
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:A może by tak doczytać, że była to decyzja nieżyjącego prezydenta?
Prezydent działa na wniosek organizatora.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:A może by tak doczytać, że była to decyzja nieżyjącego prezydenta?
Prezydent działa na wniosek organizatora.
I zgadzać się nie musi.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

gara pisze:
człowiek z lasu pisze: Może za to, że impreza nie była zgłoszona jako masowa po to, by potem można było w TVNie wygłaszać mowy przeciw nieobecnej pisowskiej milicji.
Otóż to. Tak kończy się pajacowanie Owsiaka i jego bzdetna walka z polską policją. Na łudstoku też nie chciał zgłosić imprezy, bo "sam se poradzi a Pisoska policja mu niepotrzebna".
Wystarczą mu ochroniarze do bicia pisowskich dziennikarzy, ale nie na psychola z nożem. Która impreza Owsiaka nie była przeciw katolom, pisiorom, strażakom czy policji? Agresja przyciąga agresję.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:A może by tak doczytać, że była to decyzja nieżyjącego prezydenta?
Prezydent działa na wniosek organizatora.
I zgadzać się nie musi.
Widziała Pani w tzw mediach społecznościowych jak traktuje się ludzi, którzy nie zgadzają się z Owsiakiem?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Czyli jednak retoryka pani Pawłowicz do pana przemawia? Śmierć Adamowicza to wina Owsiaka? A ja miałam pana za inteligentnego...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:Czyli jednak retoryka pani Pawłowicz do pana przemawia? Śmierć Adamowicza to wina Owsiaka? A ja miałam pana za inteligentnego...
Droga Pani. Nie wiem czyja to wina. Gdybym to wiedział pewnie też przyszedłby do mnie taki nożownik. Mam negatywną opinię o Owsiaku i ją uzasadniam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Która impreza Owsiaka nie była przeciw katolom, pisiorom, strażakom czy policji? Agresja przyciąga agresję.
Przykro mi, ale wydaje mi się, że pan s uma saszoł.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: WOŚP 2019

Post autor: ajaks1 »

człowiek z lasu pisze:
ajaks1 pisze:
człowiek z lasu pisze:Niech spoczywa w pokoju. Podtrzymuję swoje zdanie. Na tej scenie nie było żadnego mężczyzny. Pajac zabił człowieka, tańczył z nożem, śpiewał i pozwolono mu wygłosić mowę. I tu pojawia się wiele pytań. W tym czasie publika falowała w rytm debilnej muzyki. Chore.
Pytań to jest całe mnóstwo, chociażby te dotyczące jego motywacji, bo w Polsce było wiele napadów na banki i jak dotąd żaden ich sprawca nie latał potem z nożem i nie polował na polityków. Ciekawe są też jego słowa o torturowaniu przez platformę.
Myślę, że głównie o to chodziło. Miał tą kwestię wygłosić. Po co, dla kogo, dlaczego? Odpowiedzi pewnie nie poznamy. Nie wierzę, że taki pajac wchodzi na scenę, jako przedstawiciel mediów, zabija, pajacuje, mówi co mówi i, że jest to jego pajacka osobistą decyzja.
Prawdę o Komendzie poznaliśmy po 18 latach, tu też możemy tyle poczekać chyba, że wcześniej facet popełni samobójstwo.
ODPOWIEDZ