WOŚP 2019

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: człowiek z lasu »

Pytań to jest całe mnóstwo, chociażby te dotyczące jego motywacji, bo w Polsce było wiele napadów na banki i jak dotąd żaden ich sprawca nie latał potem z nożem i nie polował na polityków. Ciekawe są też jego słowa o torturowaniu przez platformę.[/quote]
Myślę, że głównie o to chodziło. Miał tą kwestię wygłosić. Po co, dla kogo, dlaczego? Odpowiedzi pewnie nie poznamy. Nie wierzę, że taki pajac wchodzi na scenę, jako przedstawiciel mediów, zabija, pajacuje, mówi co mówi i, że jest to jego pajacka osobistą decyzja.[/quote]

Prawdę o Komendzie poznaliśmy po 18 latach, tu też możemy tyle poczekać chyba, że wcześniej facet popełni samobójstwo.[/quote]

W sumie tak. Tylko, że ten koleś wygląda na narcyza i raczej nie poświęci życia dla dziecka, matki, siostry czy ojca. No chyba, że chodzi o takie wspomagane samobójstwo. Nikt nie zna dnia, ani godziny, ale ten koleś już nawet jajka na twardo nie powinien planować.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Obrazek
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Obrazek
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: WOŚP 2019

Post autor: Jozin.1 »

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Fakt. Samo chrześcijańskie miłosierdzie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

jak na razie to Jozin & dragoness próbują zrobić z tego mord polityczny

pytanie: czy cokolwiek na to wskazuje?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:jak na razie to Jozin & dragoness próbują zrobić z tego mord polityczny

pytanie: czy cokolwiek na to wskazuje?
Jak na razie grzehu jak zwykle "czyta" w myślach. Szkoda, ze niedokładnie. Nie mieszajmy oszołoma na sterydach do polityki, no chyba, że prokuratura ma powód utajniać jego wyjaśnienia. Nasłuchał się nieszczęśnik, że wszystko, co złe, to wina PO i odleciał. Ucierpiał niewinny człowiek, przypadkowo niewygodny dla matki-partii.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:jak na razie to Jozin & dragoness próbują zrobić z tego mord polityczny

pytanie: czy cokolwiek na to wskazuje?
Jak na razie grzehu jak zwykle "czyta" w myślach. Szkoda, ze niedokładnie. Nie mieszajmy oszołoma na sterydach do polityki, no chyba, że prokuratura ma powód utajniać jego wyjaśnienia. Nasłuchał się nieszczęśnik, że wszystko, co złe, to wina PO i odleciał. Ucierpiał niewinny człowiek, przypadkowo niewygodny dla matki-partii.
Nasłuchał się nieszczęśnik, że wszystko, co złe, to wina PO i odleciał.
potrafisz to udowodnić? czy odleciałaś i chcesz zrzucić wine na przeciwników politycznych?
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2019, 17:57 przez grzeh, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Mam zacytować, co wrzeszczał? Nie kompromituj się, skądinąd inteligentny człowieku. Sorry, ale taki mamy polityczny i społeczny klimat, że pod pretekstem w/w różnic oszołomy będą wyładowywać frustracje. Jego i Cybę powinni posadzić w jednej celi. Świetnie się dogadają. A politykom typu Niesiołowski, Pawłowicz, Pięta i inni powinno się wyciąć struny głosowe i zakazać dostępu do internetu.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Mam zacytować, co wrzeszczał? Nie kompromituj się, skądinąd inteligentny człowieku. Sorry, ale taki mamy polityczny i społeczny klimat, że pod pretekstem w/w różnic oszołomy będą wyładowywać frustracje. Jego i Cybę powinni posadzić w jednej celi. Świetnie się dogadają. A politykom typu Niesiołowski, Pawłowicz, Pięta i inni powinno się wyciąć struny głosowe i zakazać dostępu do internetu.
Mam zacytować, co wrzeszczał?
bardzo proszę (nie wiem co wrzeszczał)
Sorry, ale taki mamy polityczny i społeczny klimat, że pod pretekstem w/w różnic oszołomy będą wyładowywać frustracje.
potrafisz udowodnić to że przez "klimat polityczny" został popełniony ten mord?
Jego i Cybę powinni posadzić w jednej celi. Świetnie się dogadają.
Bzdura. Cyba to mord polityczny.
a ten ostatni - nie mam pojęcia. Nawet nie przedstawiłaś dowodów o które prosiłem
A politykom typu Niesiołowski, Pawłowicz, Pięta i inni powinno się wyciąć struny głosowe i zakazać dostępu do internetu.
Dlaczego ich wymieniasz? Jeśli jest to mord polityczny - to to udowodnij.
Ja nie wiem. Ale Ty jak widać już wiesz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Nawet znalazłam wlaściwe źródło, żeby nie było wątpliwości https://niezalezna.pl/254217-bandyta-ni ... rZ1N_qyTTI No i jeszcze nagranie, zebyś nie posądzał o manipulacje https://niezalezna.pl/254212-prezydent- ... j8pzxHsNDU
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Nawet znalazłam wlaściwe źródło, żeby nie było wątpliwości https://niezalezna.pl/254217-bandyta-ni ... rZ1N_qyTTI No i jeszcze nagranie, zebyś nie posądzał o manipulacje https://niezalezna.pl/254212-prezydent- ... j8pzxHsNDU
"Halo, halo. Nazywam się Stefan ... (padał też nazwisko - dop. red.). Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie tam władowała".
no i co te słowa (początek przerwanej wypowiedzi) mają niby dowodzić?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Że wszystko to wina Tuska? I Owsiaka?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Że wszystko to wina Tuska? I Owsiaka?
nie wiem z czym masz problem.
ja tu nikogo nie oskarżam. po prostu zadałem pytanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Że wszystko to wina Tuska? I Owsiaka?
nie wiem z czym masz problem.
ja tu nikogo nie oskarżam. po prostu zadałem pytanie.
Problem nie ja mam. Strasznie cię boli ewentualność, że oszołom mógł być "nakręcony". Już prędziutko robią z niego wariata, jak z nożowników na zachodzie. Jego wyjaśnienia utajniono. Takie postępowanie sprzyja spekulacjom, przykro mi. Nie twierdzę, że ktoś dał mu nóż i pokazał Adamowicza palcem. Twierdzę, że to taki sam oszołom, nakręcony przez okoliczności, jak Cyba. Dlaczego tamten mord uważasz za polityczny, a ten nie?
W sumie wszystko jasne. Wariat, miłośnik brutalnych gier komputerowych, żyjący z opieki społecznej. Czemu mnie to nie dziwi? https://niezalezna.pl/254393-kim-jest-z ... zfH0eOLxjI
ODPOWIEDZ