Koszulka JP

O wszystkim, czyli o niczym...
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Koszulka JP

Post autor: natalijka »

Lady_P pisze:...no właśnie... więc widzę, że dobrze to rozszyfrowałam ;)

Ludzie jakie Pokolenie JPII?!
Myślę, że Papa przewraca się w grobie gdy słyszy o moherowych ninjach, ludziach tak ciemnych umysłowo jak zło którego się wypierają. Papa kochał młodzież i tym samym otwarte umysły - ludzi TOLERANCYJNYCH, ludzi potrafiących rozmawiać między sobą bez uprzedzeń. Niestety 90% ludzi tytułujących się pokoleniem JPII jest totalnym zaprzeczeniem jego ideałów :mur:

Przeczytaj wcześniejsze posty itp. i zobaczysz, że jednak źle rozszyfrowałaś.
bzyku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 17 marca 2009, 00:32

Re: Koszulka JP

Post autor: bzyku »

Boże co za dzieci neo........JP.....to dla mnie nic więcej jak Jestem Prostakiem....tyle w temacie....temat do zamknięcia
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Koszulka JP

Post autor: Lady_P »

natalijka pisze:
Lady_P pisze:...no właśnie... więc widzę, że dobrze to rozszyfrowałam ;)

Ludzie jakie Pokolenie JPII?!
Myślę, że Papa przewraca się w grobie gdy słyszy o moherowych ninjach, ludziach tak ciemnych umysłowo jak zło którego się wypierają. Papa kochał młodzież i tym samym otwarte umysły - ludzi TOLERANCYJNYCH, ludzi potrafiących rozmawiać między sobą bez uprzedzeń. Niestety 90% ludzi tytułujących się pokoleniem JPII jest totalnym zaprzeczeniem jego ideałów :mur:

Przeczytaj wcześniejsze posty itp. i zobaczysz, że jednak źle rozszyfrowałaś.

hehe chyba ty przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem... :ok:
jaślanin

Re: Koszulka JP

Post autor: jaślanin »

:rotfl: :rotfl: JP?? ile Ty chlopcze masz lat?? po miescie bedziesz sie bujal w koszulce JP a jak wylapiesz po glowie to pojdziesz z mama na komende :rotfl: :rotfl: Nastepny pochloniety moda JP :rotfl:

Zreszta ile Ty masz lat? Miales kiedys stycznosc z policja?? Jaka masz pewnosc ze kiedys sam policjantem nie bedziesz??
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Koszulka JP

Post autor: kasiuńcia »

Jaślanin - Otóż to :)
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Koszulka JP

Post autor: Insomnia »

jaślanin pisze::rotfl: :rotfl: JP?? ile Ty chlopcze masz lat?? po miescie bedziesz sie bujal w koszulce JP a jak wylapiesz po glowie to pojdziesz z mama na komende :rotfl: :rotfl: Nastepny pochloniety moda JP :rotfl:

Zreszta ile Ty masz lat? Miales kiedys stycznosc z policja?? Jaka masz pewnosc ze kiedys sam policjantem nie bedziesz??
Dobrze godo!! Dobrze godo!
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Koszulka JP

Post autor: Miś »

Lady_P pisze:hehe chyba ty przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem... :ok:
No chyba jednak Ty przeczytaj 3x. Musisz poczytac troche o popkach, firmach, mma, walkach miesiąc przed grudniem, znanych rękawicach ubrudzonych przez krew "Tonga Poo" oraz Żan kloda vandama w finale "krwawego sportu", mimo, ze byly ubrane pierwszy raz 30 sek przed nagraniem filmiku, koszulkach PIERODLSIE, Stopro, CHUJWIECOJESZCZE i innych symbolach zbuntowanej,trendi młodzieży ;)

jaślanin pisze::rotfl: :rotfl: JP?? ile Ty chlopcze masz lat?? po miescie bedziesz sie bujal w koszulce JP a jak wylapiesz po glowie to pojdziesz z mama na komende :rotfl: :rotfl: Nastepny pochloniety moda JP :rotfl:

Zreszta ile Ty masz lat? Miales kiedys stycznosc z policja?? Jaka masz pewnosc ze kiedys sam policjantem nie bedziesz??
Ta, :rotfl: . JP na 100% , boze.
Awatar użytkownika
kania
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 kwietnia 2009, 22:55

Re: Koszulka JP

Post autor: kania »

Ja ci mogę namalować JP na koszulce, np. markerem..he he :D :D :D :D, za darmo oczywiście, a jaka oszczędność..he he....
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Koszulka JP

Post autor: kasiuńcia »

Kiedyś "Dzieci-Kwiaty" , ale mniej szkodliwi i pretensjonalni, dziś "JP", "Reprezentanci JP", "CHWDP", i cała reszta.
Pytam się, czyje są te dzieci i skąd się wzięły?
Nie umiem ogarnąć ich idei i tego co wyznają.
A może nie wyznają?Bo poddają się modzie?
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Koszulka JP

Post autor: natalijka »

Lady_P ja dalej mówię Ci, żebyś przeczytała wcześniejsze posty...
Lady_P pisze:...no właśnie... więc widzę, że dobrze to rozszyfrowałam ;)

Ludzie jakie Pokolenie JPII?!
Nie jest w tym temacie mowa o pokoleniu papieża, ale o haśle, które jest raczej anty policyjne i z papieżem bynajmniej nie ma ono nic wspólnego...
Więc proszę, kiedy pytasz o JP II, piszesz o tym, że czemu młodzi ludzie się obnoszą z tym hasłem to ja mam zrozumieć, że dobrze zrozumiałaś o rozszyfrowałaś skrót JP ? Gwarantuję Ci, że nie ma on nic wspólnego z JP II ... Poczytaj wcześniejsze posty
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Koszulka JP

Post autor: natalijka »

Ja się z JP nie identyfikuję, nie głoszę tego hasełka, ani głosić nie będę...
Ale troche to dziwne jak ludzie czytają bez zrozumienia i potem z JP wychodzi JP II.

P. S Nie jestem też z pokolenia JP II :D :D
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Koszulka JP

Post autor: e-l-a-n »

No chyba rzeczywiście koleżance coś się pomyliło, nie wiem jak się Papież ma do tych od JP, poza tym nie wiem czy tak wyglądałaby logo pokolenia Jana Pawła II. Napiszcie po prostu koleżance co oznacza JP dosłownie... Poza tym, jak się o czymś nie ma pojęcia to się nie wypowiada, a jeśli nie jest się pewnym - Google nie gryzą. Pzdr! :hyhy:
pocieszek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2009, 22:25

Re: Koszulka JP

Post autor: pocieszek »

wszyscy naskoczyliście na dziewczynę, ale widać nie każdy kojarzy jakieś JP może poprostu niektórzy z tego forum wyrośli z takich rzeczy jak anty policyjne hasełka i porostu się tym wogole nie interesują, a z racji tego że są starsi automatycznie na pierwszą myśl przychodzi papież. A może nie każdy jeszcze jest tak doszczętnie tutaj zdemoralizowany ;) Może ktoś wolałby nosić koszulkę z logiem JP aby uczcić pamięć o papieżu-oczywiście logo troszkę inne obeszłoby się pewnie bez tych kolców;) ale jakby nie było to JP jest dla niektórych dwuznaczne więc jakby nawet policja doczepiła się kogoś za ten symbol to zawsze można wykręcic kota ogonem i powiedzieć że chodzi o pokolenie JPII i jak Ci udowodnią :hyhy:
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Koszulka JP

Post autor: natalijka »

Oj POCIESZEK, nikt na nią nie naskakuję, tylko chodzi tutaj o czytanie ze zrozumieniem, o nic innego.
A co do anty policyjnych haseł to wyraziłam gdzieś wyżej moje zdanie na ich temat...
Zablokowany