Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... W twoje majtki powiadasz? Napisz coś jeszcze o swoich marzeniach... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

A podobno nie interesuje was, kto z kim sypia...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

Zreszta, Sunek, nie ograniczaj się. Skrót LGBTQIA daje sporo możliwości... Np. lesbijka transseksualistka. Rozwikłaj to! :super:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... LBGT...Z jak zoofilia... To bardzo smutne, że wasi towarzysze i towarzyszki o nieco innej tożsamości jeszcze nie znaleźli się na waszych sztandarach... Przeoczenie czy dyskryminacja? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 24 lipca 2019, 16:18 Hmm... LBGT...Z jak zoofilia... To bardzo smutne, że wasi towarzysze i towarzyszki o nieco innej tożsamości jeszcze nie znaleźli się na waszych sztandarach... Przeoczenie czy dyskryminacja? :rotfl:
Waszych?

Kategoryzacja (orientacja- parafilia) ;)

Rozwikłasz? W nagrodę dam Ci loda :rotfl:
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: żbik »

Mosznicki, homofobia to zaburzenie psychiczne i jak każdej z fobii nie da się jej wyleczyć dyskutując na forum. Można jedynie współczuć. Osoba cierpiąca na tę dolegliwość musi sama podjąć trud wyzbycia się lęku. Lęk ten wypływa z niepewności siebie i przekonania, że tożsamość płciowa może być zewnętrznie ukształtowana. Lęk ten jest tak silny, że przeradza się w agresję.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

żbik pisze: 24 lipca 2019, 19:31 Mosznicki, homofobia to zaburzenie psychiczne i jak każdej z fobii nie da się jej wyleczyć dyskutując na forum. Można jedynie współczuć. Osoba cierpiąca na tę dolegliwość musi sama podjąć trud wyzbycia się lęku. Lęk ten wypływa z niepewności siebie i przekonania, że tożsamość płciowa może być zewnętrznie ukształtowana. Lęk ten jest tak silny, że przeradza się w agresję.
Amen.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 24 lipca 2019, 12:43 Hmm... Dla równowagi pani magister post organizatorki białostockiego marszu lesbijek, gejów, biseseksualistów i transwestytów...

Obrazek

Przyzna pani magister, że kultura słowa wręcz urzekająca... :rotfl:
Coz..a jakies inne argumenty przeciw? To moze skupmy sie na tresci?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Na treści mówi pani magister? Ale pani magister - przypomnę grzecznie - nie skupiała się na tym, dlaczego ludzie protestowali przeciwko białostockiemu marszowi lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów tylko na tym, że ktoś przyjechał z dzieckiem na wózku a jakaś kobieta uczyła dziecko pokazywać "fucka". Prawda? Nie interesowały pani powody tylko wizualizacja protestu. A w tym przypadku chce pani magister skupić się na treści? Bo wyjątkowo wulgarny manifest napisała pani organizatorka z partii RAZEM? Bo lewicy wolno więcej? To proszę to napisać. Przynajmniej będzie uczciwie i jasno powiedziane.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

To PiS-owi już nie wolno więcej? Świat się kończy...
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: luc_ponownie »

Fakty
są takie,że ci rzekomo poszkodowani homosie coś podobno nie zgłaszają
się tłumnie na Policję.

A gdybym był bardziej religijny to powiedział bym,że nawet jeśli urządzili homosiom tak "ścieżkę zdrowia" to i tak łagodne podejście.W Biblii Pan Bozia napalmem czy czymś w tym rodzaju potraktował Sodomę,a tacy uwielbiani przez tolerastów muzułmanie chętnie by to powtórzyli na żywo :P Że ich moczem polewali i innymi śmierdzącymi ? W szczegóły nie wchodzę,ale ci homosie to nie lubują się czasem w takich ekstrametach w ramach swych perwersji ? To na co narzekają ?

Jakoś nie jestem w stanie zdobyć się na współczucie dla tej czerwonej zarazy będącej za sprowadzaniem arabów i molestującej dzieci - a przy tym dążących do władzy politycznej. PiS się z nimi cacka jak to partia
socjalistyczna z towarzyszami socjalistami a ci gotowi ich porównywać do Pinocheta,Franko czy Salazara (którzy by takim dali bobu,że...).
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2019, 23:46 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: dragoness »

luc_ponownie pisze: 24 lipca 2019, 23:40 Fakty są takie,że ci rzekomo poszkodowani homosie coś podobno nie zgłaszają się tłumnie na Policję.

A gdybym był bardziej religijny to powiedział bym,że nawet jeśli urządzili homosiom tak "ścieżkę zdrowia" to i tak łagodne podejście.W Biblii Pan Bozia napalmem czy czymś w tym rodzaju potraktował Sodomę,a tacy uwielbiani przez tolerastów muzułmanie chętnie by to powtórzyli na żywo :P

Jakoś nie jestem w stanie zdobyć się na współczucie dla tej czerwonej zarazy będącej za sprowadzaniem arabów i molestującej dzieci - a przy tym dążących do władzy politycznej. PiS się z nimi cacka jak to partia socjalistyczna z towarzyszami socjalistami a ci gotowi ich porównywać do Pinocheta,Franko czy Salazara (którzy by takim dali bobu,że...).
Coraz bardziej sie pan pogrąża. Sposob myslenia i slownictwo prosto rodem z gadzinowek. Szkoda.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

W Sodomie mogło chodzić o niegościnnosc, nie homoekscesy. Ale po co ta wiedza, skoro niewygodna? Wtedy w ogóle nie znano pojęcia orientacji seksualnej. I była to bozia, nie bliźni. Czyli bliźni mogą się powstrzymywac. Śmieszna ta bozia, na marginesie, skoro z jednej „nie zabijaj”, z drugiej- mnie już wolno.
Generalnie model dyskusji zwyczajowo pisowski, czyli A-B-A. Bo C nie znamy, jako ze ni ch...ja.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: luc_ponownie »

Kto się pogrąża ? Ja już pisałem co i dlaczego w innym temacie. Miałem jak byłem młodszy epizod,że byłem bardziej "po lewej stronie" ale jak widzę co obecnie "lewica" wyprawia to nie tylko nie chcę mieć nic wspólnego
ale i jestem przekonany,że obecne lewactwo i jego ulubieńcy z LGBTu muszą być czym prędzej spacyfikowani metodami putinowskimi bo się to inaczej źle skończy. Jeśli nie fizyczną zagładą to powtórką z żelaznej
kurtyny i stalinizmu - ale tym razem bez udawanego dbania o przeciętnego"robotnika".

Chciał bym,żeby to jeszcze był temat na luźną inteligentną dyskusję - ale gdy to idzie za daleko a dyskusja przypomina grę w szachy z gołębiem to trzeba niestety prymitywnie,łopatologicznie i prosto z mostu.
---------------
Mosz(e)nicki k... Nieuku... Poszukaj sobie rzeczonego fragmentu Biblii. Ja zbyt wierzący nie jestem,ale wierzyłem i zanim przestałem dokładnie przeczytałem.W przeciwieństwie jak widać do ciebie.Tamtejsi homosie byli aż nadto gościnni, Panu B. czy jego aniołkom jednak wchodzenie z tamtejszymi homosiami w bliższe stosunki się niezbyt podobało. O to tam poszło...

I homosie rzeczywiście chyba tacy natarczywi są,że dopieprzają się do hetero. Nawet u afgańskich pasztunów te zboki próbowały molestować Amerykańskich "wojskowych misjonarzy" XD Aż bidulki zeznawali dziennikarzom,że oni byli "Gorsi niż Al-Kaida" (serio takie tytuły w gazetach były XD )
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rodzice uważajcie na pseudo...edukatorów!

Post autor: Mosznicki »

A jak to się „zle skończyło” na Zachodzie? Zaserwujesz jakieś story o panach co to chłopca na „kiszkowanie” zaadoptowali? A może KZ -y dla hetero powstały?
Hahaaaa...

Tak, chloptasiu. I to nie jakaś tęczowa wykładnia pisemka. To powszechnie wiadomo, ze nie musiało chodzić o homoseksualizm.

Geje tez molestują? Zupełnie jak hetero...
ODPOWIEDZ