LGBT i inne

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 04:54 Jeśli ktoś uważa że facet biorący innego faceta tam skąd na świat wychodzi za przeproszeniem g*wno jest normalne i to nie jest zboczenie...

Jeśli ktoś uważa że kobieta przebierajaca się za faceta bo "się źle czuje w swojej skórze" bierze inną kobietę dorabiając sobie sztucznego penisa i to nie zboczenie...

To ja nie wiem co w waszym rozumowaniu jest, gadajcie sobie dowoli, uprawiajcie sex nawet z niedźwiedziem, nikogo to nie obchodzi, skoro takie wszystko jest normalne i cacy. Za chwilę par homoseksualnyvh będzie więcej, trzeba będzie wprowadzić in vitro albo surogatki, ludzie będą chodzić ze sztucznymi penisami w po ulicach (już to robią zresztą) ale i tak znajdą się za przeproszeniem tacy. .. ludzie co uznają to za normalne

Wypić jedno piwo w parku ze znajomymi nie wolno bo to demoralizuje młodzież, Ale paradowanie ze sztucznymi penisami już ich nie demoralizuje. Ot wszedobelska logika a w zasadzie to jej brak, możecie po mnie teraz jechać, miłej dyskusji i spokojnego życia w tej przyszłej oazie *szczęśliwości i miłości"
Kiedyś za zboczenie uznawano KAŻDY stosunek seksualny odbiegający od jedynie słusznej pozycji misjonarskiej i nie służący prokreacji. Proszę o tym pomyśleć w trakcie kolejnej łóżkowej zabawy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 12 sierpnia 2019, 09:57
przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 04:54 Jeśli ktoś uważa że facet biorący innego faceta tam skąd na świat wychodzi za przeproszeniem g*wno jest normalne i to nie jest zboczenie...

Jeśli ktoś uważa że kobieta przebierajaca się za faceta bo "się źle czuje w swojej skórze" bierze inną kobietę dorabiając sobie sztucznego penisa i to nie zboczenie...

To ja nie wiem co w waszym rozumowaniu jest, gadajcie sobie dowoli, uprawiajcie sex nawet z niedźwiedziem, nikogo to nie obchodzi, skoro takie wszystko jest normalne i cacy. Za chwilę par homoseksualnyvh będzie więcej, trzeba będzie wprowadzić in vitro albo surogatki, ludzie będą chodzić ze sztucznymi penisami w po ulicach (już to robią zresztą) ale i tak znajdą się za przeproszeniem tacy. .. ludzie co uznają to za normalne

Wypić jedno piwo w parku ze znajomymi nie wolno bo to demoralizuje młodzież, Ale paradowanie ze sztucznymi penisami już ich nie demoralizuje. Ot wszedobelska logika a w zasadzie to jej brak, możecie po mnie teraz jechać, miłej dyskusji i spokojnego życia w tej przyszłej oazie *szczęśliwości i miłości"
Kiedyś za zboczenie uznawano KAŻDY stosunek seksualny odbiegający od jedynie słusznej pozycji misjonarskiej i nie służący prokreacji. Proszę o tym pomyśleć w trakcie kolejnej łóżkowej zabawy.
No właśnie- czy „zboczeniem” nie jest np. nieprowadzący do prokreacji stosunek oralny, gdzie penis penetruje jamę ustna i gardło przeznaczone do spożywania posiłków a także hostii? Jakie to w ogóle potraktowanie drugiego człowieka (kobiety)? Czyżby nie „jałowe użycie”, jak powiedziałaby Krysia Pawłowicz? A co do stosunku analnego, to wcale nie potrzeba do niego od razu homoseksualistów. Istnieje tez coś takiego, jak higiena intymna- dotyczy zarówno odbytu jak i pochwy. I tak oto zeszliśmy w okolice pasa, gdzie zreszta poczyna się życie.

Par homoseksualnych może będzie i więcej, ale samych homoseksualistów raczej nie. :/
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 09:41 Czyli przyznajesz, że jesteś zapóźniony w stosunku do aktualnej wiedzy o conajmniej 29 lat? :szok:
A kojarzysz może ile wieków minęło, zanim twój wspaniały kościół wykreślił dzieło Kopernika z indeksu ksiąg zakazanych?

Problemem kleru nie jest pedofila sama w sobie, ale:
- instytucjonalne ukrywanie jej - to porażające!
- kreowanie się na strażników morlalności z samego faktu bycia kapłanem, choć jak się okazuje nie ma tam wcale mniejszej przestępczości niż u innych grup społecznych.
Hmm... Naprawdę nie wiem, jak udaje mi się żyć z takim zapóźnieniem... :rotfl: Aaa... wiem! Pewnie - w przeciwieństwie do ciebie - w bardzo głębokim poważaniu mam ustalenia WHO i jeżeli ta śmieszna organizacja uzna, że pedofilia czy kazirodztwo jest cool to z tego nie skorzystam. Rozumiem jednak, że ty i ludzie twego pokroju skorzystacie, bo skoro WHO uznało... :rotfl: Ukrywanie pedofilii nie jest tylko problemem Kościola, ale problemem każdego środowiska. Różnica subtelna polega wszak na tym, że ty i tobie pokrewni na informację, że jakiś ksiądz był pedofilem dostajecie niemalże orgazmu ze szczęścia, ale gdy dotyczy to np. znanego reżysera, lewicowego polityka czy - jak ostatnio - znanego muzyka zapada dyskretne milczenie. Jesteście hipokrytami moj drogi żbiku...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: LGBT i inne

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 12 sierpnia 2019, 10:27
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 09:41 Czyli przyznajesz, że jesteś zapóźniony w stosunku do aktualnej wiedzy o conajmniej 29 lat? :szok:
A kojarzysz może ile wieków minęło, zanim twój wspaniały kościół wykreślił dzieło Kopernika z indeksu ksiąg zakazanych?

Problemem kleru nie jest pedofila sama w sobie, ale:
- instytucjonalne ukrywanie jej - to porażające!
- kreowanie się na strażników morlalności z samego faktu bycia kapłanem, choć jak się okazuje nie ma tam wcale mniejszej przestępczości niż u innych grup społecznych.
Hmm... Naprawdę nie wiem, jak udaje mi się żyć z takim zapóźnieniem... :rotfl: Aaa... wiem! Pewnie - w przeciwieństwie do ciebie - w bardzo głębokim poważaniu mam ustalenia WHO i jeżeli ta śmieszna organizacja uzna, że pedofilia czy kazirodztwo jest cool to z tego nie skorzystam. Rozumiem jednak, że ty i ludzie twego pokroju skorzystacie, bo skoro WHO uznało... :rotfl: Ukrywanie pedofilii nie jest tylko problemem Kościola, ale problemem każdego środowiska. Różnica subtelna polega wszak na tym, że ty i tobie pokrewni na informację, że jakiś ksiądz był pedofilem dostajecie niemalże orgazmu ze szczęścia, ale gdy dotyczy to np. znanego reżysera, lewicowego polityka czy - jak ostatnio - znanego muzyka zapada dyskretne milczenie. Jesteście hipokrytami moj drogi żbiku...
Nie słyszałam, aby nauczyciela-pedofila przenoszono ze szkoły do szkoły, a muzyka z orkiestry do orkiestry. A stwierdzeniami ty i ludzie twego pokroju , ty i tobie pokrewni you've made my day :hurra:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 12 sierpnia 2019, 10:27
żbik pisze: 12 sierpnia 2019, 09:41 Czyli przyznajesz, że jesteś zapóźniony w stosunku do aktualnej wiedzy o conajmniej 29 lat? :szok:
A kojarzysz może ile wieków minęło, zanim twój wspaniały kościół wykreślił dzieło Kopernika z indeksu ksiąg zakazanych?

Problemem kleru nie jest pedofila sama w sobie, ale:
- instytucjonalne ukrywanie jej - to porażające!
- kreowanie się na strażników morlalności z samego faktu bycia kapłanem, choć jak się okazuje nie ma tam wcale mniejszej przestępczości niż u innych grup społecznych.
Hmm... Naprawdę nie wiem, jak udaje mi się żyć z takim zapóźnieniem... :rotfl: Aaa... wiem! Pewnie - w przeciwieństwie do ciebie - w bardzo głębokim poważaniu mam ustalenia WHO i jeżeli ta śmieszna organizacja uzna, że pedofilia czy kazirodztwo jest cool to z tego nie skorzystam. Rozumiem jednak, że ty i ludzie twego pokroju skorzystacie, bo skoro WHO uznało... :rotfl: Ukrywanie pedofilii nie jest tylko problemem Kościola, ale problemem każdego środowiska. Różnica subtelna polega wszak na tym, że ty i tobie pokrewni na informację, że jakiś ksiądz był pedofilem dostajecie niemalże orgazmu ze szczęścia, ale gdy dotyczy to np. znanego reżysera, lewicowego polityka czy - jak ostatnio - znanego muzyka zapada dyskretne milczenie. Jesteście hipokrytami moj drogi żbiku...
Niektórzy maja w poważaniu kulistość Ziemii, ale to nie znaczy, ze jest płaska. A dopóki nie okaże się, ze są ludzie zorientowani na swoje ewentualne rodzeństwo w znaczeniu, ze nie są w stanie zainteresować się kobieta czy mężczyzna niebędącymi ich siostra czy bratem, to rojenia o kazirodztwie jako
orientacji możemy między bajki włożyć.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

[/quote]
Kiedyś za zboczenie uznawano KAŻDY stosunek seksualny odbiegający od jedynie słusznej pozycji misjonarskiej i nie służący prokreacji. Proszę o tym pomyśleć w trakcie kolejnej łóżkowej zabawy.
[/quote]

Kiedyś to i dinozaury były ale dzisiaj mamy dzisiaj, nie tylko kościół i ich prawa się zmienialy, mam pani przypomnieć jak nauczyciele kiedyś mogli bezkarnie bić dzieci za "niesubordynacje"? Nie tylko kościół ma coś za uszami


A co do moich zabaw lozkowych, na razie proszę, mnie nie pouczać.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Właśnie- dziś mamy dzisiaj i homoseksualizmu nie uznajemy już za zboczenie. Nie chcesz, zeby Cię w łóżku pouczano- nie rob tego sam, szafując słowem „zboczenie”. Bo delikatnie tylko zwrócono Ci uwagę na hipokryzje. A strzelający penis ostatecznie lepszy niż strzelający karabin - mam tu na mysli parady wojskowe, które jako chrześcijanina Cię już pewnie nie gorsza.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Wy nie uznajecie, ja uznaje i nikt mi nie zabroni. Nikogo nie pouczalem bezpośrednio, a mnie i owszem ot zwykła różnica

A co jest złego że sobie wojsko sobie przejdzie i pospiewa się wojskowe piosenki? :D
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: LGBT i inne

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 11 sierpnia 2019, 22:42 Komunisci wskazywali ludowi wroga, teraz to samo probuje zrobić rzad. Blogoslawieni ubodzy duchem... jakie to szczescie, ze nie bede musiala z nimi spędzać wieczności .
Rząd nikogo nie wskazuje jako wroga, oni sami to robią przez swoje zdziczałe zachowanie.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: LGBT i inne

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2019, 12:00 strzelający penis ostatecznie lepszy niż strzelający karabin - mam tu na mysli parady wojskowe, które jako chrześcijanina Cię już pewnie nie gorsza.
Przykro mi, ale mam wpojone od dziecka 4 wartości:
BÓG - HONOR - OJCZYZNA - RODZINA
I 3 osoby na krzyż o innych poglądach z jakiegoś forum tego nie zmienią
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: LGBT i inne

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Różnica między mną a panią magister i pokrewnymi pani istotami ludzkimi o ujemnym ilorazie inteligencji polega na tym, że dla was pedofilia jest zła wyłącznie wtedy, gdy dotyczy kleru. Bo gdy dotyczy nauczycieli, reżysera, muzyka czy lewicowego polityka już nie jest takim złem. Bo przecież Samantha Geimer temu Polańskiemu sama się do łóżka wepchnęła, Cohen-Bendit jest taki cool a Sadowski jest wszak wybitnym muzykiem. Walka z problemem pedofilii jest dla was tak długo ważna, dopóki dotyczy znienawidzonego przez was Kościoła. Bo gdy wp.pl pisała o Sadowskim to pani magister specjalizująca się w zamieszczaniu linków akurat o tym zapomniała poinformować... :rotfl:

p.s.

Media piszą, że po doniesieniach o pedofilii pan Sadowski przeniósł się z TVP do Polsatu... Do innego programu... Czekam na opinię pani magister o systemowym kryciu pedofilii w środowisku artystycznym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:09 Wy nie uznajecie, ja uznaje i nikt mi nie zabroni. Nikogo nie pouczalem bezpośrednio, a mnie i owszem ot zwykła różnica

A co jest złego że sobie wojsko sobie przejdzie i pospiewa się wojskowe piosenki? :D
Dlatego podałem analogie z płaska Ziemia.

Nie generalizuj w takim razie, bo tez nie wszyscy homoseksualiści maja stosunki analne, jakby chcieli tego heterycy.

A co jest złego w tym, ze Gay Pride przejdzie a z głośników leci techno?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 12:32
Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2019, 12:00 strzelający penis ostatecznie lepszy niż strzelający karabin - mam tu na mysli parady wojskowe, które jako chrześcijanina Cię już pewnie nie gorsza.
Przykro mi, ale mam wpojone od dziecka 4 wartości:
BÓG - HONOR - OJCZYZNA - RODZINA
I 3 osoby na krzyż o innych poglądach z jakiegoś forum tego nie zmienią
Bóg nakazuje miłować, nie strzelać do ludzi. A homofobia rozwala rodziny.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: LGBT i inne

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2019, 12:00 Właśnie- dziś mamy dzisiaj i homoseksualizmu nie uznajemy już za zboczenie. Nie chcesz, zeby Cię w łóżku pouczano- nie rob tego sam, szafując słowem „zboczenie”. Bo delikatnie tylko zwrócono Ci uwagę na hipokryzje. A strzelający penis ostatecznie lepszy niż strzelający karabin - mam tu na mysli parady wojskowe, które jako chrześcijanina Cię już pewnie nie gorsza.
Dla Mosznickiego lepszy strzelający penis od karabinu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: LGBT i inne

Post autor: Mosznicki »

Tobie pewnie pozostał już tylko karabin.
ODPOWIEDZ