Jedynka :*

O wszystkim, czyli o niczym...
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Jedynka :*

Post autor: Fps »

Ile trza było mieć punktów żeby dostać sie do 1 na profil informatyczny?
70/80? pkt
dawniej chyba potrzeba było mniej ?
w tam tym roku z nam osoby co z 40 pkt sie dostawały,a ja mam 78pkt i jestem na rezerwie i to bardzo daleko

czy zachowanie tez brali pod uwagę :kwasny:??
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Jedynka :*

Post autor: wodzu »

Fps pisze:Ile trza było mieć punktów żeby dostać sie do 1 na profil informatyczny?
70/80? pkt
dawniej chyba potrzeba było mniej ?
w tam tym roku z nam osoby co z 40 pkt sie dostawały,a ja mam 78pkt i jestem na rezerwie i to bardzo daleko

czy zachowanie tez brali pod uwagę :kwasny:??
wiesz z tego co jeszcze pamiętam to zachowanie rownież bierze sie pod uwagę za wz. 8?,bdb chyba 5 pkt jest za db chyba nie ma, i dyplomy, wyróżnienia tez przeliczaja na pkt-y.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Jedynka :*

Post autor: Fps »

tylko ze ja zachowanie mam nieodpowiednie :hyhy: i myślę ze przez to jestem tak daleko na liście
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Jedynka :*

Post autor: wodzu »

Fps pisze:tylko ze ja zachowanie mam nieodpowiednie :hyhy: i myślę ze przez to jestem tak daleko na liście
bardzo mozliwe, trzeba było sie tak źle w gimnazjum zachowywac, trzeba było! heh
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Jedynka :*

Post autor: winiarz171 »

Wszystko zalezy jakie jest zainteresowanie daną szkołą w danym roku. W tym roku moze sie dostac ktoś kto ma np 80 pkt, za rok np tyle nie wystarczy...
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Jedynka :*

Post autor: wodzu »

winiarz171 pisze:Wszystko zalezy jakie jest zainteresowanie daną szkołą w danym roku. W tym roku moze sie dostac ktoś kto ma np 80 pkt, za rok np tyle nie wystarczy...
dokładnie, dobrze mówisz, w tym roku ponoc do ILO trzeba 143? a do II 148, prawda?
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Jedynka :*

Post autor: Mary »

Fps pisze:Ile trza było mieć punktów żeby dostać sie do 1 na profil informatyczny?
70/80? pkt
dawniej chyba potrzeba było mniej ?
w tam tym roku z nam osoby co z 40 pkt sie dostawały,a ja mam 78pkt i jestem na rezerwie i to bardzo daleko

czy zachowanie tez brali pod uwagę :kwasny:??

zachowanie jest brane pod uwagę .
nie wierzę żeby osoby z 40 pkt. z dwóch egzaminów dostały się do jedynki :szok:
poza tym wydaje mi się ,że jeszcze nie ogłosili listy przyjętych . przynajmniej moja kuzynka się niczym nie chwaliła .
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Jedynka :*

Post autor: Fps »

sam znam 2 osoby co dostały sie z 40 paroma punktami[po półroczu jednak zmieniły szkole bo za wysoki poziom był dla nich] dla mnie to szok bo w tym to 90 nie starczy i to mnie właśnie boli czego nie urodziłem sie rok wcześniej :P
a lista przyjętych ma być jutro
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Jedynka :*

Post autor: Mary »

do fps :mam taką prośbę napisz jaki był próg punktowy w tym roku bo strasznie jestem ciekawa . z góry thx
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Jedynka :*

Post autor: Fps »

Mary pisze:do fps :mam taką prośbę napisz jaki był próg punktowy w tym roku bo strasznie jestem ciekawa . z góry thx
i dostałem się :hyhy: :hyhy: :zdziwko: :P
Mary punktów miałem razem 85 i bylem na rezerwie i to bardzo daleko,ale po odwołaniu sie dostałem,wiec nie wiem ile tak dokładnie trza było mieć tych punktów,ale 80 na pewno starczyło WITAJ KOCHANA "1" :cwaniak:
ODPOWIEDZ