UFO- czy istnieje?

O wszystkim, czyli o niczym...
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

UFO- czy istnieje?

Post autor: weronikoslawa »

Wy już dobrze wiecie co zrobić z tym tematem:)
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Meaglar »

UFO - Unidentified Flying Object
Obiekty latające obcych cywilizacji? Być może te nie potrzebują niczego do poruszania się, bo np. potrafią się teleportować. (fantazja o fantazji).
Chodziło Ci chyba o obce cywilizacje?
Wierzę w ich istnienie. Za dużo gwiazd, galaktyk i wielkich odległości, żebym mógł odrzucić taką możliwość.
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: weronikoslawa »

tak, chodzi mi o poruszenie tematu o obcych cywilizacjach, jak rownież o samym UFO, o latajęcych talerzach, o tezie T. Friedmana...
templariusz4
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2006, 19:39
Lokalizacja: do kąd?

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: templariusz4 »

To pewno że UFO istnieje i te zielone ludki , jak pisano powyżej zadurzy jest ten wszechświat i w ogóle. A kto robi te piktogramy na polach, odpowiedz jest prosta kosmici
Na marginesie my tez dla innych cywilizacji jesteśmy kosmitami
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Miś »

Tez uwazam ze byc moze istnieje gdzies jakies zycie... nie koniecznie musza byc zieloni o jajowatych glowach... moze to wlasnie oni steruja sobie nami ? :D graja sobie w simsy.. a moze sa nam do kostek ? :D i nie maja oczu ? :D Ktoz to wie... czlowiekowi dane jest znac tylko 9 planet. Moze jest wiecej planet przy innych gwiazdach...? moze wyksztalcily im sie podobne warunki do zycia jak nam ? a moze jeszcze lepsze ? :D ich organizmy nie koniecznie musza oddychac tlenem ... :hyhy: :hyhy:
templariusz4
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2006, 19:39
Lokalizacja: do kąd?

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: templariusz4 »

Miś pisze:moze to wlasnie oni steruja sobie nami ? graja sobie w simsy..
czyli to co wszystko piszesz nie są Twoje słowa tylko kosmity :P :P :P fajna teoria
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Miś »

bardziej wierze w kosmitow i to ze oni nami steruja niz to ze "bog" nami steruje...
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Ataman »

Miś pisze:bardziej wierze w kosmitow i to ze oni nami steruja niz to ze "bog" nami steruje...
Mi tez się tak wydaje Bóg by nie dopuścił do takich rzeczy jak się teraz dzieją
Awatar użytkownika
orestes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2006, 19:27
Lokalizacja: z wielu miejsc

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: orestes »

a dlaczego to wierzysz w to że Bóg jeśli by istaniał musiałby być miłosierny i ingerować w sprawy ludzkie. isteniej podejście zakładające istnienie Boga jako kreatora- twórcy który po akcje stworzenia nie mieszał się juz w sprawy wrzechświata.
czy isteniejen gdzieś w świecie inna niż nasza cywilizacja..........bo chyba o to chodzi kiedy się pyta o UFo. Nie wiem wydaje mi się to możliwe ale szczrze wątpie że istoty te wyglądają jak my, dlatego że jak naukowcy obliczyli prawodpodobieństwo powstania drugiej takiej cywizizacji jak nasza jak kilkaset razy mniejsze niz trafienie szóstki w totka(sorka za porównanie no ale nie znam dokłądnie liczy-wiem ze duza jest)
Awatar użytkownika
sikoreczka
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 8 lipca 2006, 20:23
Lokalizacja: z gniazda :)

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: sikoreczka »

A ja widziałam zielonego "ludzia"... hihihi :hyhy:

Obrazek
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Nobek »

orestes pisze:isteniej podejście zakładające istnienie Boga jako kreatora- twórcy który po akcje stworzenia nie mieszał się juz w sprawy wrzechświata.
o ile sie nie myle to chodzi Ci o Deizm...całkiem ciekawe i nawet pasowalo by do dzisiejszych realiów :looka:

a co do UFO to jest prawdopodobne i wierze ze są gdzies inne cywilizacje jednak całkowicie odmienne niz ta nasza :luka:
Awatar użytkownika
misiek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 10:06
Lokalizacja: chatka puchatka

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: misiek »

Wszechświat jest nieskończony, więc analogicznie powinno znajdować się w nim nieskończenie wiele cywilizacji. Pobudza wyobraźnię, prawda?

Dla gorących zapaleńców, fanatyków Programu SETI oraz innej maści poszukiwawczy zielonych ludzików mam małą niespodziankę:

http://www.massdestraction.com/2106-Funny_Ufo.html

Swego czasu ciekawiły różne programy poświęcone tematyce niezidentyfikowanych obiektów latających, opowieści porwanych, zdjęcia itp. Jednak na dłuższą metę to potworna strata czasu, który można przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego i ciekawszego. Jedni twierdzą, że są Napoleonami, więc czemu inni mieliby nie uważać, że widzieli stado kosmitów?
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Nobek »

a ja ostatnio ogladalem program...i z tego co tam mowili to nawet wszechswiat sie konczy :) to bylo na National Geographic a tam raczej jakies pojęcie maja ;)
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: Miś »

Zbadali to niby ?
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: UFO- czy istnieje?

Post autor: yorker »

A ja uwielbiałem serial "Sliders" nadawany na RTL7 jak jeszcze ta telewizja istniala :zalamany:
ODPOWIEDZ