PEDOFILIA - karać czy leczyć?

O wszystkim, czyli o niczym...
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: natalijka »

Temat ekscentryczny, ale niestety aktualny, występujący w naszym społeczeństwie ...
Tak jak w temacie. Karać czy leczyć? Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat.

Jeśli chodzi o moją osobę, to często zastanawiałam się nad tą kwestią, zastanawiałam się czy jest jakiś sposób, by pedofila uleczyć?
Doszłam do wniosku, że nie ma. Ktoś kto posuwa się do takich czynów to osoba chora psychicznie, nie ma dla niej żadnego lekarstwa...
Polskie więziennictwo kuleje, nie spełnia ono takiej funkcji jak powinno, nie resocjalizuje, a zapewnia dach nad głową, ubranie, posiłki 3 x w ciągu dnia, w tym jeden oczywiście ciepły, bo jak że by inaczej? To my utrzymujemy pedofilii, za nasze podatki...
Ile kosztuje wyżywienie jednego pedofila? Waha się to miedzy 1500 a 2000 tysiące złotych na miesiąc. Dla porównania dodam, że miesięczne utrzymanie przykładowo studenta wynosi ok. 500- 600 złotych.
Gdy myślę o takich zwyrodnialcach to wydaje mi się, że odpowiednie dla nich były by kary cielesne, kastracja chemiczna, może nawet i śmierć jak to dawniej miało miejsce... Wyjściem były by też więzienia na styl tych, które są w Argentynie....
Większość pewnie zarzuci mi, że jestem niehumanitarna, ale jak być humanitarnym w przypadku, gdy np. pedofil najpierw wykorzystuje seksualnie małą dziewczynkę, potem trzymając ja za nóżki uderza nią o blok do chwili, gdy poniesie ona śmierć?
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: Insomnia »

A Ty myślisz że pedofil ma w więzieniu kolorowo??
Pozostali więźniowie jak się tylko dowiedzą za co siedzi, to nie są łaskawi co do jego osoby. Zwłaszcza Ci, którzy siedzą dobrych kilka/kilkanaście lat. Im to jest wszystko jedno, że to facet ;)
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: natalijka »

Jak trafi do więźniów, którzy siedzą za różne rzeczy, to wiadome jest dla wszystkich, że takiego pedofila będą cwelować...
Są też specjalne oddziały dla pedofilów.

Jako ciekawostkę dodam, że nie kto inny, ale pedofile jako pierwsi otrzymują przepustki... Są niewygodni zarówno dla innych więźniów, jak i dla pracowników więzienia....
ktośś
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2009, 15:12

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: ktośś »

Karać :) Najlepiej śmiercią :krzeslem:
borsuk316
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 19 lutego 2009, 11:05

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: borsuk316 »

Po co odrazu śmiec najpierw upierdolic jaja a jak nie pomoże to wtedy ...............
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: lato »

Natalijka a czym rózni sie pedofil od zoofila czy homosexualisty?Każdy z nich jak przeskrobie bedzie miał nieciekawie za murami ale...zobacz jaka jest tolerancja dla Homo-czy wzorem innych rozwinietych i europejskich państw nie pójdzie i nasza liberalna i taka poprawnie politrycznie Polska?Sa kraje gdzie pedofilia jest normalna sprawą.
Moje osobiste zdanie-NIE dla dewiacji w każdej z tych postaci(łącznie z liberalną zarazą ;) )
http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedz ... 00847&nr=6
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: sasza »

W 100% zgoda z postem wyżej(Lato), Nasz kraj robi się już tak europejsko poprawny politycznie aż szkoda pisac parady homoseksualistów już są na porządku dziennym niestety, rozmowy na temat legalizacji związków coraz bardziej zaawansowane, a uczestniczy w tym partia która ma się za partie prawicową(po) a co do pedofili to stworzyc getta dla nich niech siedzą jak szczury w piwnicach.

a tu cos dla tych nowoczesnych europejczykow auteryt dla Was.chodzi mi o tego Pana w czerwonym. A dla tej Pani szacunek.

http://www.youtube.com/watch?v=16Ni6C2FmOo
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: OBCY »

WYTĘPIĆ
Awatar użytkownika
kania
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 6 kwietnia 2009, 22:55

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: kania »

lato pisze:Natalijka a czym rózni sie pedofil od zoofila czy homosexualisty?Każdy z nich jak przeskrobie bedzie miał nieciekawie za murami ale...zobacz jaka jest tolerancja dla Homo-czy wzorem innych rozwinietych i europejskich państw nie pójdzie i nasza liberalna i taka poprawnie politrycznie Polska?Sa kraje gdzie pedofilia jest normalna sprawą.
Moje osobiste zdanie-NIE dla dewiacji w każdej z tych postaci(łącznie z liberalną zarazą ;) )
http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedz ... 00847&nr=6
..a tym się ignorancie różni :szok: , że uderza w bezbronne dzieci. Jeśli stawiasz na równi zoofilię i homoseksualizm, to masz widocznie coś nie tak z systemem wartości. Zastanów się dobrze zanim cokolwiek jeszcze napiszesz. :wsciekly:
Dzieci powinny być chronione przez nas dorosłych na wszystkie możliwe sposoby. A osoby ktore dopuszczają się aktów seksualnych z dziećmi i na dzieciach, bezwzględnie karane, nawet po przez kastrację. Koniec i kropka, a jak ktoś tego nie rozumie, to nie życzę mu aby kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób spotkało to jego dziecko.
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: czxxcz »

jaja odciąć i to wystarczy :)
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: Insomnia »

czxxcz pisze:jaja odciąć i to wystarczy :)
Odcięcie jaj nie pomoże, bo dziecko można molestować psychicznie, nie tylko fizycznie.
Pedofilowi bez jaj zawsze pozostają jeszcze ohydne łapska, którymi może wiele zła wyrządzić..
Takich to zamykać do specjalnie stworzonych w tym celu zakładów zamkniętych. Łóżko na środek pokoju i woda po kolana. I niech siedzi. Jak to dawniej w polskich więzieniach było..
Teraz?? Haha, dostanie jeść, ma gdzie spać, jeszcze sobie tv poogląda..
ŻAL.PL
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: Miś »

Insomnia pisze:A Ty myślisz że pedofil ma w więzieniu kolorowo??
W ogóle nie powinien miec, jak dla mnie to dla takich wlasnie przypadkow powinna istniec kara smierci.


A co do tego filmiku, to postawa tej pani typowo prostacka wg mnie, po pierwsze nie da dopuścić do głosu nawet redaktora, jakby była u siebie, po drugie pewnie jest na tyle konserwatywna ze jeszcze nosi reformy po swojej prababci, i temat sexu przedmałżenskiego jest dla niej nie podważalny dlatego na slowa oralny czy analny zareagowała jakby zobaczyła niedźwiedzia błękitnego, po 3 pewnie nie wie, ze juz nie uzywa sie kaczego mydła, i raczki nawet z tyłka wyciągnięte po umyciu można dotknąc i bedzie sie zdrowym.( I wcale nie popieram tego pana, ani nie potępiam, innymi slowy wyjebane mam na to gdzie pcha siura...)


Btw. Insomnia dlaczego nie jedziesz na sanrajs za 2-3 tyg tylko dopiero za rok ?
Ostatnio zmieniony 6 lipca 2009, 21:59 przez Miś, łącznie zmieniany 2 razy.
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: lenkamii »

albo kara śmierci albo niech im tak w tym więzieniu zer.....ną [...] że już więcej nawet nie pomyśl, żeby cos takiego zrobić!!!!!!!!!
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: natalijka »

Panie Lato... Dla mnie pedofil to nie to samo co zoofil i homoseksualista !
Co do tych drugich, to nie wadzą mi jakoś szczególnie, może gdybym zobaczyła taką parę, to by się to zmieniło moje podejście do nich, ale póki co nie spotkałam na swojej drodze takich. Natomiast stanowczo mówię NIE temu, by mogli oni adoptować dzieci oraz publicznemu mizianiu się :P
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: PEDOFILIA - karać czy leczyć?

Post autor: sasza »

Michoł szkoda że usuneli z Youtoube'a całą rozmowe bo Panienka tego typa tam miażdzyła. A co do adoptowania dzieci przez homoseksualistów to stanowcze nie! i pewnie na to się narazie nie zanosi chyba że do władzy dojdzie sld ale na to tez sie nie zanosi na szczęscie.
ODPOWIEDZ