Reforma wymiaru sprawiedliwości

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 14:47 Realne są blokowane w Sejmie. A rządzić jeszcze nie rządzili. Jeśli programy uważasz za brednie, to na jakiej podstawie głosujesz? Czy aby nie na tej właśnie?
Jeszcze nigdy w życiu nie przeczytałem żadnego programu żadnej partii, a projekty ustaw można sobie składać będąc w opozycji, pytanie czy to samo zrobią gdyby rządzili.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

Wystarczy, ze słuchasz, co mówią w TV. Jeśli są przeciw/za- znaczy, ze pewnie nie inaczej w ich programie.

Czy zrobią to samo, gdy będą rządzić? Jest chyba tylko jeden sposób, zeby się przekonać. A zeby to zrobić, trzeba wybrac. Zeby wybrac, trzeba wiedziec na jakiej podstawie- i wracamy do programu, czyli pomysłów. Do tego, co mówią.

Dziwne, ale chyba PiS wybrano właśnie dlatego, ze wierzy się, iż NIE wprowadzi np. związków partnerskich. Inaczej Twoja filozofia o niewybieraniu kogoś, bo coś tylko mówi, jest bez sensu. Samozaoranie. :D
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2020, 15:28 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 23 lutego 2020, 15:19
Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 14:47 Realne są blokowane w Sejmie. A rządzić jeszcze nie rządzili. Jeśli programy uważasz za brednie, to na jakiej podstawie głosujesz? Czy aby nie na tej właśnie?
Jeszcze nigdy w życiu nie przeczytałem żadnego programu żadnej partii, a projekty ustaw można sobie składać będąc w opozycji, pytanie czy to samo zrobią gdyby rządzili.
Proszę sie zastanowić, czego pan właściwie chce. Żeby były programy i projekty ustaw, czy nie. Jeżeli pan nie glosuje na postawie programów, to czego? Wskazówek sobniowskiego proboszcza?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

Po co mi mózg, skoro mam proboszcza? :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 15:24 Wystarczy, ze słuchasz, co mówią w TV. Jeśli są przeciw/za- znaczy, ze pewnie nie inaczej w ich programie.

Czy zrobią to samo, gdy będą rządzić? Jest chyba tylko jeden sposób, zeby się przekonać. A zeby to zrobić, trzeba wybrac. Zeby wybrac, trzeba wiedziec na jakiej podstawie- i wracamy do programu, czyli pomysłów. Do tego, co mówią.

Dziwne, ale chyba PiS wybrano właśnie dlatego, ze wierzy się, iż NIE wprowadzi np. związków partnerskich. Inaczej Twoja filozofia o niewybieraniu kogoś, bo coś tylko mówi, jest bez sensu. Samozaoranie. :D
No widzisz Mosznicki po 1989r, rządziły w Polsce już wszystkie opcje polityczne i tylko PIS jest jedyną opcją, która realizuje obietnice wyborcze. Reszta robiła odwrotnie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 23 lutego 2020, 15:44
Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 15:24 Wystarczy, ze słuchasz, co mówią w TV. Jeśli są przeciw/za- znaczy, ze pewnie nie inaczej w ich programie.

Czy zrobią to samo, gdy będą rządzić? Jest chyba tylko jeden sposób, zeby się przekonać. A zeby to zrobić, trzeba wybrac. Zeby wybrac, trzeba wiedziec na jakiej podstawie- i wracamy do programu, czyli pomysłów. Do tego, co mówią.

Dziwne, ale chyba PiS wybrano właśnie dlatego, ze wierzy się, iż NIE wprowadzi np. związków partnerskich. Inaczej Twoja filozofia o niewybieraniu kogoś, bo coś tylko mówi, jest bez sensu. Samozaoranie. :D
No widzisz Mosznicki po 1989r, rządziły w Polsce już wszystkie opcje polityczne i tylko PIS jest jedyną opcją, która realizuje obietnice wyborcze. Reszta robiła odwrotnie.
I co ja mogę napisać? Mogę powtórzyć, ze nie czytasz.
PS PiS nie wspominał, ze rozwali praworządność i złamie Konstytucję. A 500+ jest w końcu lewackie, prawda? Jesteś komuszkiem, Krzysiu? ;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Dla mnie PIS niczego nie rozwalił, to są wszystko bajeczki dla elektoratu totalnej opozycji serwowane przez totalnych polityków i ich pomagierów z Brukseli.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Włos »

Bajki. W sadach takich jak w Jaśle kumoterstwo było i będzie
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 23 lutego 2020, 16:07 Dla mnie PIS niczego nie rozwalił, to są wszystko bajeczki dla elektoratu totalnej opozycji serwowane przez totalnych polityków i ich pomagierów z Brukseli.
Od kiedy to, co Krzysiu uważa, jest rzeczywistością obiektywna? A ponieważ jesteś lewaczkiem, to głosuj na markę, nie podróbkę. I nikt nie musi o tym wiedzieć ;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Włos pisze: 23 lutego 2020, 16:14 Bajki. W sadach takich jak w Jaśle kumoterstwo było i będzie
Jasło nie jest wyjątkiem. Polski samorząd na poziomie powiatu, a w jeszcze większym stopniu gmin to jedno wielkie kumoterstwo. Taki mamy klimat :hyhy: :hyhy: :hyhy:
ODPOWIEDZ