Reforma wymiaru sprawiedliwości

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 22 lutego 2020, 22:40
Sun Tzu pisze: 22 lutego 2020, 20:32
Najpierw Sun Tzu wmawiał mi idoli z PO, przestał to robić, gdy przypomniałam swoje wpisy.
Niech pani nie popada w przesadę! Wystarczy poczytać pani posty, by sobie samemu wyrobić zdanie... :rotfl:

p. s.

Podpieranie się moją nieskromną osobą jako autorytetem jednak mnie bawi... :rotfl:
A pamietam (internet na pewno też) taka myśl, ze „na PO świat się nie kończy”... Macie sklerozę, towarzyszu, ze Was nie boli? :hurra: Raz idiota- na zawsze idiota :rotfl:
Autorytet? Nie ma to jak mania wielkości.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 22 lutego 2020, 20:03 SLD. Tylko cicho sza ;)
Lewica nie ma nic do zaoferowania oprócz LGBT i związków partnerskich, oni tylko o tym. :hyhy: :hyhy:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 23 lutego 2020, 10:45
Mosznicki pisze: 22 lutego 2020, 22:40
Sun Tzu pisze: 22 lutego 2020, 20:32

Niech pani nie popada w przesadę! Wystarczy poczytać pani posty, by sobie samemu wyrobić zdanie... :rotfl:

p. s.

Podpieranie się moją nieskromną osobą jako autorytetem jednak mnie bawi... :rotfl:
A pamietam (internet na pewno też) taka myśl, ze „na PO świat się nie kończy”... Macie sklerozę, towarzyszu, ze Was nie boli? :hurra: Raz idiota- na zawsze idiota :rotfl:
Autorytet? Nie ma to jak mania wielkości.
U dragoness mania wielkości już dawno przekroczyła wysokość Mount Everestu. :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: dragoness »

U dragoness mania wielkości już dawno przekroczyła wysokość Mount Everestu. :rotfl: :rotfl:
Wam, dziubki, do pięt nie dorastam.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 23 lutego 2020, 11:03
Mosznicki pisze: 22 lutego 2020, 20:03 SLD. Tylko cicho sza ;)
Lewica nie ma nic do zaoferowania oprócz LGBT i związków partnerskich, oni tylko o tym. :hyhy: :hyhy:
To dymaj dalej u neoliberała za p(i)si grosz i lecz się modlitwa.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: przemo232 »

A w przypadku SLD to jak się będziesz leczył?
SLD to socjal, PiS to socjal, a Ty napisałeś kiedyś, że chcesz państwa socjalnego, więc nie wiem co Ci nie odpowiada w PiSie bo w sumie robią to co chcesz (jesli chodzi o socjal ) i skąd weźmiecie pieniądze na te socjale?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

To sobie poczytaj. To nie wiedza tajemna. A służba zdrowia to jeszcze nie socjal w znaczeniu, w jakim go nienawidzicie. Dobrze ze choć tego nie nazywacie komunizmem, bo w Stanach już chyba z tym się kojarzy.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: przemo232 »

Twoje a"argumenty" To w głównej mierze "poczytajcie sobie" A ja chciałbym od Ciebie posłuchać wyjaśnień. W Stanach przy takich zarobkach jak mają to myślę że na wszystko mają inny punkt widzenia
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

Podlinkowałem tu już co nieco- znajdz sobie. Nie prowadzę tez stron ugrupowań, których nazwy i liderów znasz.
W Stanach, dziecko, wszystko kojarzone z państwem jest podejrzane. W odniesieniu do służby zdrowia nie dzielimy z nimi podobnego punktu widzenia, bo ja zwyczajnie mamy publiczna od lat. A realne zarobki klasy średniej nie rosną w Stanach od DEKAD.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 12:00
krzysztof1 pisze: 23 lutego 2020, 11:03
Mosznicki pisze: 22 lutego 2020, 20:03 SLD. Tylko cicho sza ;)
Lewica nie ma nic do zaoferowania oprócz LGBT i związków partnerskich, oni tylko o tym. :hyhy: :hyhy:
To dymaj dalej u neoliberała za p(i)si grosz i lecz się modlitwa.
Lewicę interesują tylko związki partnerskie i LGBT, resztę mają w d.....,. Towarzyszu, a pamiętacie jak się na tym forum spieraliśmy o wysokości płacy minimalnej, wtedy to właśnie wy Towarzyszu pisaliście coś takiego, że lewica podniesie minimalna krajową do 3200 zł tylko wtedy jeżeli pozwolą na to warunki gospodarcze. W kampanii wyborczej wtedy mówili co innego, że takie podniesienie będzie od zaraz, żeby ciemny lud kupił ich kłamstwa. Tylko PIS jest partią, która wywiązuje się z obietnic. Taka prawda. ;) ;) ;) ;) ;) Odnośnie służby zdrowia, lewica miała swoją okazję do jej naprawienia, a tylko wszystko psuli.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

Wystarczy zaglądnąć do programu.

Internet pamięta, co pisałem, wiec bredzicie.

Mówimy o dzisiejszej Lewicy, nie jakiejś kiedyś tam. Dodam, ze Lewice stac na przyznanie, ze coś jest okej nawet jeśli jest nie przez nia postulowane, PiS-u na to nie stać, bo zalezy mu tylko na dobry własnym, nie kraju.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 14:16 Wystarczy zaglądnąć do programu.

Internet pamięta, co pisałem, wiec bredzicie.

Mówimy o dzisiejszej Lewicy, nie jakiejś kiedyś tam. Dodam, ze Lewice stac na przyznanie, ze coś jest okej nawet jeśli jest nie przez nia postulowane, PiS-u na to nie stać, bo zalezy mu tylko na dobry własnym, nie kraju.
To co piszą w programie to dobre dla dzieci z podstawówki, mnie interesują realne działania. :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: Mosznicki »

Realne są blokowane w Sejmie. A rządzić jeszcze nie rządzili. Jeśli programy uważasz za brednie, to na jakiej podstawie głosujesz? Czy aby nie na tej właśnie?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 14:47 Realne są blokowane w Sejmie. A rządzić jeszcze nie rządzili. Jeśli programy uważasz za brednie, to na jakiej podstawie głosujesz? Czy aby nie na tej właśnie?
Jakie projekty są blokowane w sejmie? Konkrety Mosiu, konkretny
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Reforma wymiaru sprawiedliwości

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 23 lutego 2020, 15:05
Mosznicki pisze: 23 lutego 2020, 14:47 Realne są blokowane w Sejmie. A rządzić jeszcze nie rządzili. Jeśli programy uważasz za brednie, to na jakiej podstawie głosujesz? Czy aby nie na tej właśnie?
Jakie projekty są blokowane w sejmie? Konkrety Mosiu, konkretny
Ot, na początek takie https://www.rp.pl/Polityka/190429920-Se ... zarki.html I jeszcze takie https://fakty.interia.pl/polska/news-pr ... Id,3310157 Wystarczy?
ODPOWIEDZ