Jest DYSPENSA od Mszy św.

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:09
krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 09:36
Mosznicki pisze: 13 marca 2020, 22:26 A gdy decyduje papież to lepiej? Też człowiek. Ludzie ludziom to robią.

Jak się zamyka, to już wszystko, nie wybiórczo, bo „wirus nie rozpozna charakteru spotkania”. Wyjątkiem np. sklepy (niekoniecznie galerie).
Masz rację Mosznicki, powinni zamknąć kościoły ale przy okazji też meczety i synagogi, tylko dziwnym trafem ateiści twojego pokroju milczą na temat synagog i meczetów, ciekawe dlaczego?
Napisałem „WSZYSTKO, nie wybiórczo”. Kontekst także sugeruje powszechność... Dodam, ze muzułmanie decyzje o zamknięciu wydali. Żydzi także. Wystarczyło nie odcinać się od mediów zależnych (od rozumu), to byś wiedział. Ciekawe, jak dopilnują tych 50 osób na mszy? Zresztą to i tak niewystarczające. Kolejny raz dobitnie pokazali, ze ich zidiocenie jest nieograniczone. Antypolacy. Mordy zdradzieckie.
https://ekai.pl/jerozolima-wytyczne-dla ... nawirusem/
W nabożeństwach w synagogach nie może uczestniczyć więcej niż 100 osób. Jest to jedna z wytycznych przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa wydanych przez Światową Organizację Wspólnot Synagog Ortodoksyjnych w Izraelu i diasporze, poinformował dzisiaj izraelski dziennik “Jerusalem Post”. Z powodu wzrostu liczby zachorowań w środę wieczorem rząd Izraela wyznaczył maksymalnie liczbę 100 osób, które mogą się zbierać w zamkniętych pomieszczeniach.

Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz Mosznicki bo tylko się ośmieszasz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: Mosznicki »

Dlatego generalnie WSZYSTKO się zamyka. Samo to, ze ostatecznie do kościoła będzie można wejść jest ryzykowne, bo cześć osób pewnie skorzysta. Niewyobrażalne, ze Kościół w Polsce ma tak wy...bane...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 12:28
Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:09
krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 09:36

Masz rację Mosznicki, powinni zamknąć kościoły ale przy okazji też meczety i synagogi, tylko dziwnym trafem ateiści twojego pokroju milczą na temat synagog i meczetów, ciekawe dlaczego?
Napisałem „WSZYSTKO, nie wybiórczo”. Kontekst także sugeruje powszechność... Dodam, ze muzułmanie decyzje o zamknięciu wydali. Żydzi także. Wystarczyło nie odcinać się od mediów zależnych (od rozumu), to byś wiedział. Ciekawe, jak dopilnują tych 50 osób na mszy? Zresztą to i tak niewystarczające. Kolejny raz dobitnie pokazali, ze ich zidiocenie jest nieograniczone. Antypolacy. Mordy zdradzieckie.
https://ekai.pl/jerozolima-wytyczne-dla ... nawirusem/
W nabożeństwach w synagogach nie może uczestniczyć więcej niż 100 osób. Jest to jedna z wytycznych przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa wydanych przez Światową Organizację Wspólnot Synagog Ortodoksyjnych w Izraelu i diasporze, poinformował dzisiaj izraelski dziennik “Jerusalem Post”. Z powodu wzrostu liczby zachorowań w środę wieczorem rząd Izraela wyznaczył maksymalnie liczbę 100 osób, które mogą się zbierać w zamkniętych pomieszczeniach.

Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz Mosznicki bo tylko się ośmieszasz.
Mowa była o Polsce, nie Izraelu. W Polsce wydano decyzje o zamknięciu. Poza tym, jak czytamy, geniuszu, rząd Izraela odniósł się, rozumiem, nie tylko do świątyń. W Polsce rząd nie określał liczby osób, po prostu zamyka się ogolnie miejsca, co -zroworazsadkowo - oznacza także miejsca kultu, tyle ze te ostatnie są niezależne i z tego korzystają.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:32 Dlatego generalnie WSZYSTKO się zamyka. Samo to, ze ostatecznie do kościoła będzie można wejść jest ryzykowne, bo cześć osób pewnie skorzysta. Niewyobrażalne, ze Kościół w Polsce ma tak wy...bane...
Spokojnie wy ateiści się nie zarazicie bo i tak do kościoła nie chodzicie więc zluzuj majty Mosznicki bo ci się okres spóźni :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: Mosznicki »

Wystarczy, żebyś umiał dyskutować merytorycznie i czytac ze zrozumieniem, wtedy tez bedziesz mógł poluzować. Bo, widzisz, tu chodzi o wszystkich. Nawet jeśli ja się nie zarazę (osobiście -zaskoczę Cię- mam na to wyjebane jak polski Kościół), to zaraza się inni. Bo ktoś im to podrzuci wracając z kościoła.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 12:47
Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:32 Dlatego generalnie WSZYSTKO się zamyka. Samo to, ze ostatecznie do kościoła będzie można wejść jest ryzykowne, bo cześć osób pewnie skorzysta. Niewyobrażalne, ze Kościół w Polsce ma tak wy...bane...
Spokojnie wy ateiści się nie zarazicie bo i tak do kościoła nie chodzicie więc zluzuj majty Mosznicki bo ci się okres spóźni :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Naprawdę głupota, złośliwość i prymitywizm rozprzestrzeniają się szybciej niż koronawirus. Uważasz, że po mszy osoba zarażona podda się kwarantannie?
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 14 marca 2020, 13:10
krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 12:47
Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:32 Dlatego generalnie WSZYSTKO się zamyka. Samo to, ze ostatecznie do kościoła będzie można wejść jest ryzykowne, bo cześć osób pewnie skorzysta. Niewyobrażalne, ze Kościół w Polsce ma tak wy...bane...
Spokojnie wy ateiści się nie zarazicie bo i tak do kościoła nie chodzicie więc zluzuj majty Mosznicki bo ci się okres spóźni :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Naprawdę głupota, złośliwość i prymitywizm rozprzestrzeniają się szybciej niż koronawirus. Uważasz, że po mszy osoba zarażona podda się kwarantannie?
Czyli według waszej ateistycznej logiki, wystarczy zamknąć wszystkie kościoły to już nowych zarażeń nie będzie. :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: dragoness »

Według naszej logiki kościół to tylko budynek.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:52 Wystarczy, żebyś umiał dyskutować merytorycznie i czytac ze zrozumieniem, wtedy tez bedziesz mógł poluzować. Bo, widzisz, tu chodzi o wszystkich. Nawet jeśli ja się nie zarazę (osobiście -zaskoczę Cię- mam na to wyjebane jak polski Kościół), to zaraza się inni. Bo ktoś im to podrzuci wracając z kościoła.
Ja się Mosznicki tak nie podniecam tym wirusem jak ty czy dragoness, więc nie muszę niczego zluzować. :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 13:25
Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:52 Wystarczy, żebyś umiał dyskutować merytorycznie i czytac ze zrozumieniem, wtedy tez bedziesz mógł poluzować. Bo, widzisz, tu chodzi o wszystkich. Nawet jeśli ja się nie zarazę (osobiście -zaskoczę Cię- mam na to wyjebane jak polski Kościół), to zaraza się inni. Bo ktoś im to podrzuci wracając z kościoła.
Ja się Mosznicki tak nie podniecam tym wirusem jak ty czy dragoness, więc nie muszę niczego zluzować. :rotfl: :rotfl:
Nie, no skąd. Siła spokoju. Tylko 10 postów na dwóch stronach wątku :rotfl: :rotfl: :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: krzysztof1 »

Specjalnie podkręcam temat, mam dobry ubaw.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 13:25
Mosznicki pisze: 14 marca 2020, 12:52 Wystarczy, żebyś umiał dyskutować merytorycznie i czytac ze zrozumieniem, wtedy tez bedziesz mógł poluzować. Bo, widzisz, tu chodzi o wszystkich. Nawet jeśli ja się nie zarazę (osobiście -zaskoczę Cię- mam na to wyjebane jak polski Kościół), to zaraza się inni. Bo ktoś im to podrzuci wracając z kościoła.
Ja się Mosznicki tak nie podniecam tym wirusem jak ty czy dragoness, więc nie muszę niczego zluzować. :rotfl: :rotfl:
Nie nosisz majtek i tyle. Wolnoc Tomku.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: Włos »

krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 13:33 Specjalnie podkręcam temat, mam dobry ubaw.
Jesteś twardy nie podniecasz się wirusem. A co wiesz na temat tej pandemi ?

Chyba nie zdajesz sobie sprawy, tak jak kościelni pracownicy ( księża) z powagi sytuacji i tego ilu jest już w tej chwili nosicieli w naszym kraju. Przy 1 mln zakażonych zobaczysz jakim ignorantem jesteś.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: krzysztof1 »

Włos pisze: 14 marca 2020, 13:54
krzysztof1 pisze: 14 marca 2020, 13:33 Specjalnie podkręcam temat, mam dobry ubaw.
Jesteś twardy nie podniecasz się wirusem. A co wiesz na temat tej pandemi ?

Chyba nie zdajesz sobie sprawy, tak jak kościelni pracownicy ( księża) z powagi sytuacji i tego ilu jest już w tej chwili nosicieli w naszym kraju. Przy 1 mln zakażonych zobaczysz jakim ignorantem jesteś.
Kolejny przykład paniki. Do żadnego miliona nie dojdziemy, nie siej paniki nie potrzebnej.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Jest DYSPENSA od Mszy św.

Post autor: asterka »

ech chłopy.jeden kichnął a reszta nawaliła w galoty. i Wy ,chcecie obronić Ojczyznę w niebezpieczeństwie ?? dzwonek wam przeszkadza ,a gdzie wróg.
ODPOWIEDZ