Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Wieloletnia propaganda szmatławych antypolskich mediów, robi swoje, takie cebulaki z kompleksami jak curiosus sum, które oglądają tvn i czytają lisweeka oraz wybiórczą łykną jak pelikany wszystkie kłamstwa i wierzą w to że jesteśmy zadupiem Europy. Śmiać mi się chce jak w jakiejś gazetce zachodniej ubolewają nad losem lgbt w Polsce albo nad takimi biednymi pokrzywdzonymi przez Kaczora Dyktatora :rotfl: :rotfl: sędziami a takie cebulaki to wszystko łykają. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Cóż takie głupole dla których ważniejsze od Polski jest to co powiedzą w Brukseli czy w jakimś tam medium zachodnim, też są potrzebni. Takimi się łatwo steruje. :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Anachroniczne myślenie i pojecie patriotyzmu, polskości itp. Retrowirus nacjonalizmu.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 16:45 Anachroniczne myślenie i pojecie patriotyzmu, polskości itp. Retrowirus nacjonalizmu.
Dla was postępowych jest to anachroniczne myślenie, zresztą dla was każdy kto ślepo nie wierzy w zachód jest anachronicznym i zacofanym.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 16:40 Wieloletnia propaganda szmatławych antypolskich mediów, robi swoje, takie cebulaki z kompleksami jak curiosus sum, które oglądają tvn i czytają lisweeka oraz wybiórczą łykną jak pelikany wszystkie kłamstwa i wierzą w to że jesteśmy zadupiem Europy. Śmiać mi się chce jak w jakiejś gazetce zachodniej ubolewają nad losem lgbt w Polsce albo nad takimi biednymi pokrzywdzonymi przez Kaczora Dyktatora :rotfl: :rotfl: sędziami a takie cebulaki to wszystko łykają. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Cóż takie głupole dla których ważniejsze od Polski jest to co powiedzą w Brukseli czy w jakimś tam medium zachodnim, też są potrzebni. Takimi się łatwo steruje. :hyhy: :hyhy:
Zalecam podwójną melisę.Ten wybuch agresji jest prawdopodobnie spowodowany złudną, sieciową anonimowością.ale zalecam także nie obrażać wszystkich naokoło, bo fortuna ma to do siebie, że kołem się toczy. A ludzie są pamiętliwi...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Kiedyś było o tyle „prościej”, ze wróg był zewnętrzny, obcy i ewidentny. Dziś może niektórym trudno zobaczyc pewne sprawy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 16:52 Kiedyś było o tyle „prościej”, ze wróg był zewnętrzny, obcy i ewidentny. Dziś może niektórym trudno zobaczyc pewne sprawy.
Wróg był taki, jakim go uczynili rządzący. Kułacy, spekulanci, bikiniarze, Żydzi...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 16:49
krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 16:40 Wieloletnia propaganda szmatławych antypolskich mediów, robi swoje, takie cebulaki z kompleksami jak curiosus sum, które oglądają tvn i czytają lisweeka oraz wybiórczą łykną jak pelikany wszystkie kłamstwa i wierzą w to że jesteśmy zadupiem Europy. Śmiać mi się chce jak w jakiejś gazetce zachodniej ubolewają nad losem lgbt w Polsce albo nad takimi biednymi pokrzywdzonymi przez Kaczora Dyktatora :rotfl: :rotfl: sędziami a takie cebulaki to wszystko łykają. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Cóż takie głupole dla których ważniejsze od Polski jest to co powiedzą w Brukseli czy w jakimś tam medium zachodnim, też są potrzebni. Takimi się łatwo steruje. :hyhy: :hyhy:
Zalecam podwójną melisę.Ten wybuch agresji jest prawdopodobnie spowodowany złudną, sieciową anonimowością.ale zalecam także nie obrażać wszystkich naokoło, bo fortuna ma to do siebie, że kołem się toczy. A ludzie są pamiętliwi...
Zanim komuś zarzucisz obrażanie spójrz najpierw na siebie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 23 czerwca 2020, 16:57
Mosznicki pisze: 23 czerwca 2020, 16:52 Kiedyś było o tyle „prościej”, ze wróg był zewnętrzny, obcy i ewidentny. Dziś może niektórym trudno zobaczyc pewne sprawy.
Wróg był taki, jakim go uczynili rządzący. Kułacy, spekulanci, bikiniarze, Żydzi...
Ale komunizm nam narzucono. To ze znaleźli się potem ludzie, którzy go uskuteczniali to żaden argument, bo zawsze tak się dzieje.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 23 czerwca 2020, 16:40 Wieloletnia propaganda szmatławych antypolskich mediów, robi swoje, takie cebulaki z kompleksami jak curiosus sum, które oglądają tvn i czytają lisweeka oraz wybiórczą łykną jak pelikany wszystkie kłamstwa i wierzą w to że jesteśmy zadupiem Europy. Śmiać mi się chce jak w jakiejś gazetce zachodniej ubolewają nad losem lgbt w Polsce albo nad takimi biednymi pokrzywdzonymi przez Kaczora Dyktatora :rotfl: :rotfl: sędziami a takie cebulaki to wszystko łykają. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Cóż takie głupole dla których ważniejsze od Polski jest to co powiedzą w Brukseli czy w jakimś tam medium zachodnim, też są potrzebni. Takimi się łatwo steruje. :hyhy: :hyhy:
Dokładnie w tym co piszesz widać gdzie jesteśmy w europie. Co ty człowieku masz z tym TVN, newsweekiem ? Czy Ty uważasz ze wiedzę o świecie czerpie sie z "magicznego kolorowo migającego okienka" i tyle??? Wyobraź sobie, że można żyć bez telewizora i tandetnej rozrywki dla ciemnej gawiedzi - jesteś w stanie to ogarnąć. Co więcej - można żyć bez kościoła i bez pustego fasadowego katolicyzmu. Do tego można być patriotą i na dodatek hetero. Mieć szacunek do środowiska i zwierząt.

Jesteś zapatrzony w bandę chamów i prostaków, których ktoś przebrał w garnitury ......
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jakaż trafna charakterystyka wyborców S. Hołowni! :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

Widzę Sunek, że dalej udajesz rozdwojenie jaźni :))
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Zanim komuś zarzucisz obrażanie spójrz najpierw na siebie.
Jesteś monotematyczny. Prawda nie obraża. Prawda wyzwala. Tak mówi Księga, nie?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 23 czerwca 2020, 18:47 Hmm... Jakaż trafna charakterystyka wyborców S. Hołowni! :rotfl:
A jednak widzę, że ma mnie pan ochotę osobiście poznać...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: luc_ponownie »

Jeśli chodzi o Hołownię to w sumie nie do końca wiadomo co on tak naprawdę myśli, dla mnie to kandydat tak plastikowy jak poprzednio Duda i Ogórek.

Niby udaje człowieka z zewnątrz,a wiadomo że to człowiek opozycji i to tej KOwskiej - a najlepiej by prezydent nie był ani z PiS ani z KO i żeby nie był autentycznie stroną tego głupiego konfliktu ideologicznego będącego obecnie osią polityki.Co do Hołowni - rozważył bym gdyby startowała jego żona a nie on, bo mam wrażenie że to Pani Urszula Hołownia w tym związku tak naprawdę nosi spodnie a nie pan Szymek ;) W obecnej sytuacji to nie - pilotów (czy raczej pilotek) w wojsku nie ma za wiele, szkoda ją uziemiać jako tylko pierwszą damę.
ODPOWIEDZ