Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 maja 2020, 19:26 OK, jeżeli pani nie brała udziału w tym ostatnim "proteście" to nie ma sprawy... :D
Kolejna wpadka dotycząca mojego stanowiska w różnych sprawach. Chyba się pan starzeje.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Człowiek od chwili poczęcia się starzeje... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 maja 2020, 20:16 Hmm... Człowiek od chwili poczęcia się starzeje... :rotfl:
Ale jeden szybciej, drugi wolniej.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Fakt! Kobiety starzeją się wolniej... :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 31 maja 2020, 20:16 Hmm... Człowiek od chwili poczęcia się starzeje... :rotfl:
:rotfl:

Ten spladzajacy to nawet wczesniej. :rotfl:
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

kampania weszła na wysokie obroty a tutaj cisza :). Rozumiem, że wszyscy są już zdecydowani i nic się nie wydarzy. Ja jednak czekam z niecierpliością na ostatni tydzień przed 28 , bo może być ciekawie. Pewnie do drugiej wejdzie PAD i RT, nie mniej jednak trzeci zawodnik nadal mocny - zbiórka poszła mu ekspresowo, czyli nadal w grze
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Zachorowań coraz więcej, więc żadnych wyborów może nie być.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Nie zachorowań a zarażeń. Jest ich coraz więcej, bo się robi na masową skalę testy przesiewowe a nie objawowe. I tak dalej... Czy to prawda, że tak dwom różnym kandydatom jak Hołownia i Trzaskowski ta sama osoba prowadzi konto na twitterze? :rotfl:
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

curiosus sum pisze: 9 czerwca 2020, 17:13 kampania weszła na wysokie obroty a tutaj cisza :). Rozumiem, że wszyscy są już zdecydowani i nic się nie wydarzy. Ja jednak czekam z niecierpliością na ostatni tydzień przed 28 , bo może być ciekawie. Pewnie do drugiej wejdzie PAD i RT, nie mniej jednak trzeci zawodnik nadal mocny - zbiórka poszła mu ekspresowo, czyli nadal w grze
Hołownia zaczął ostro i wali w Trzaskowskiego, można się było tego spodziewać bo Budka na razie nic mu ciekawego nie zaproponował.
Czym będzie miał lepszy wynik tym więcej ugra bo nie wierze, że w drugiej turze odda swoje głosy na Dudę.
Na razie obóz Trzaskowskiego próbuje zbić jak może poparcie Hołowni (Lis, Król, Środa) jeszcze na ten moment robią to dość humanitarnie ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 9 czerwca 2020, 20:34 Nie zachorowań a zarażeń. Jest ich coraz więcej, bo się robi na masową skalę testy przesiewowe a nie objawowe. I tak dalej... Czy to prawda, że tak dwom różnym kandydatom jak Hołownia i Trzaskowski ta sama osoba prowadzi konto na twitterze? :rotfl:
A zarażony przecież nie może zachorować, a już na pewno zarazić... :rotfl:
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

dragoness pisze: 9 czerwca 2020, 20:28 Zachorowań coraz więcej, więc żadnych wyborów może nie być.
To prawda:) . Zastanawiam się czy to celowe działanie ..... Ale może to już obłęd ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

curiosus sum pisze: 9 czerwca 2020, 22:40 [quote=dragoness post_id=327946 time=<a href="tel:1591727301">1591727301</a> user_id=10101]
Zachorowań coraz więcej, więc żadnych wyborów może nie być.
To prawda:) . Zastanawiam się czy to celowe działanie ..... Ale może to już obłęd ;)
[/quote]

Przecież ich zdaniem wszystko jest OK...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

wlad pisze: 9 czerwca 2020, 22:09
curiosus sum pisze: 9 czerwca 2020, 17:13 kampania weszła na wysokie obroty a tutaj cisza :). Rozumiem, że wszyscy są już zdecydowani i nic się nie wydarzy. Ja jednak czekam z niecierpliością na ostatni tydzień przed 28 , bo może być ciekawie. Pewnie do drugiej wejdzie PAD i RT, nie mniej jednak trzeci zawodnik nadal mocny - zbiórka poszła mu ekspresowo, czyli nadal w grze
Hołownia zaczął ostro i wali w Trzaskowskiego, można się było tego spodziewać bo Budka na razie nic mu ciekawego nie zaproponował.
Czym będzie miał lepszy wynik tym więcej ugra bo nie wierze, że w drugiej turze odda swoje głosy na Dudę.
Na razie obóz Trzaskowskiego próbuje zbić jak może poparcie Hołowni (Lis, Król, Środa) jeszcze na ten moment robią to dość humanitarnie ;)
Staram się szukac tego ostrego walenia w Trzaskowskiego przez Hołownię i znalazłem tylko to że go atakuje. Nigdzie żadnych wypowiedzi obrażających ale wszyscy powtarzają o atakach :).
Ani Sroda, Lis, Żakowski i przed chwilą TVN nie robią tego humanitarnie. Atakują go najgorzej jak tylko można - wyśmiewają z politowaniem + mocno lekceważacy ton i poczucie niebywałej wyzszości. Dorabiają teorie i przekonują że ma poglądy, których nie ma. Powoduje to wszystko jedną rzecz - zwolennicy Hołowni nie poprą Trzaskowskiego w drugiej turze. Nie poprze go też elektorat Dudy( oczywiste :) ) i prawdopodobnie Konfederacji....
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Nie wierze, że elektorat Hołowni nie poprze Trzaskowskiego w II turze.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

curiosus sum pisze: 9 czerwca 2020, 22:51
wlad pisze: 9 czerwca 2020, 22:09
curiosus sum pisze: 9 czerwca 2020, 17:13 kampania weszła na wysokie obroty a tutaj cisza :). Rozumiem, że wszyscy są już zdecydowani i nic się nie wydarzy. Ja jednak czekam z niecierpliością na ostatni tydzień przed 28 , bo może być ciekawie. Pewnie do drugiej wejdzie PAD i RT, nie mniej jednak trzeci zawodnik nadal mocny - zbiórka poszła mu ekspresowo, czyli nadal w grze
Hołownia zaczął ostro i wali w Trzaskowskiego, można się było tego spodziewać bo Budka na razie nic mu ciekawego nie zaproponował.
Czym będzie miał lepszy wynik tym więcej ugra bo nie wierze, że w drugiej turze odda swoje głosy na Dudę.
Na razie obóz Trzaskowskiego próbuje zbić jak może poparcie Hołowni (Lis, Król, Środa) jeszcze na ten moment robią to dość humanitarnie ;)
Staram się szukac tego ostrego walenia w Trzaskowskiego przez Hołownię i znalazłem tylko to że go atakuje. Nigdzie żadnych wypowiedzi obrażających ale wszyscy powtarzają o atakach :).
Ani Sroda, Lis, Żakowski i przed chwilą TVN nie robią tego humanitarnie. Atakują go najgorzej jak tylko można - wyśmiewają z politowaniem + mocno lekceważacy ton i poczucie niebywałej wyzszości. Dorabiają teorie i przekonują że ma poglądy, których nie ma. Powoduje to wszystko jedną rzecz - zwolennicy Hołowni nie poprą Trzaskowskiego w drugiej turze. Nie poprze go też elektorat Dudy( oczywiste :) ) i prawdopodobnie Konfederacji....
A co takiego prawią?
ODPOWIEDZ