Moje filmiki

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

Dziś postanowiłem pokręcić kilka amatorskich filmików i oto one :

czekam na ocene :

Kilka chwil z życia Jasła :[/b]

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=cZFxAHtnq3g

Kilka chwil z życia Jasła cz. 2 :[/b]

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=wkW_nOJathU
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Moje filmiki

Post autor: shadowman25 »

Nie jest źle, całkiem przyjemnie sie ogąda. Jedna propozycja, zainwestuj w statyw filmy będą jeszcze lepsze.

Pozdrawiam
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Moje filmiki

Post autor: lady in red »

no tak popieram poprzednika statyw by ci się z pewnością przydał bo i jakość byłaby na pewno troszkę lepsza.. ale nie jest najgorzej..Filmiki całkiem przyjemne:)

pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

Tak co do statywu to zgodzę się .. Który filmik wg.was jest lepszy? i pytanie kluczowe

Czego brakuje w filmikach / co jest nie potrzebne itd czekam
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Moje filmiki

Post autor: lady in red »

moim zdaniem lepszy filmik pierwszy.. nie wiem tak jakoś bardziej przypadł mi do gustu..
a w drugim to jakoś piosenka mi nie pasuje do treści hehe
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

Chyba każdemu ten pierwszy heh

Tylko teraz prośba zna ktoś może tytuły piosnek takich zeby wiecie leciała melodia tak jak na TVJ .. Bo nie mam nic takiego ..
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Moje filmiki

Post autor: shadowman25 »

Generalnie w tego typu filmach stosuje sie zazwyczaj tło muzyczne bez wokalu. Poszukaj dobrej muzyki ilustracyjnej - instrumentalnej, możesz użyć też jakiegos karaoke ale w dobrej jakosci np mp3, możęsz poszukać też np cos w muzyce relaksacyjnej.

Przykładowy podkład: http://joejumpstyle.wrzuta.pl/audio/5wo ... strumental

Tytuł "Kilka chwil z życia Jasła" - na filmie nie ma za wiele ludzi, czyli nie widać tu wielkeigo życia a Ci któzy jadą samochodami mozna sie domyślać ze uciakają z tego miejsca :) Moze czepiam sie ale zmienił bym tytuł na inny, może "Jasło - moje miasto". Napisy końcowe wyśrodkowałbym.
Ostatnio zmieniony 9 sierpnia 2009, 11:51 przez shadowman25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

Jeśli macie jakies ciekawe tytuly - prosze podajcie :)
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Moje filmiki

Post autor: lady in red »

no tak zgodzę się z shadowman25.. a jak już ma być ten tytuł to może kilka ujęć z miejsc gdzie pląsają się ludzie.. hmm nie wiem galeria jakieś sklepy rynek.. coś w tym stylu.. teoretycznie co do muzyki to tez raczej bym się zgodziła chociaż niektóre piosenki mogłyby byc.. chociaż ta Celine Dion to tak nie bardzo spasowała heh
a ja raz oglądałam na necie jakiś tam filmik właśnie coś w stylu tego twojego i w podkładzie była piosenka "Band of Horses- The Funeral"i nawet spoko się to oglądało wiadomo że są gusta i guściki.. ważne żeby też takie usypiające nie było hehe ;)
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

A zna ktoś jakieś ciekawe miejsca w Jaślę gdzie dziś mogę się wybrać z aparatem ?
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Moje filmiki

Post autor: lady in red »

hmm dzis niedziela to może ludzie będą się pląsać i spacerować.. w tym filmiku to raczej masz większość miejsc.. więc może pochodź z aparatem tam gdzie jacyś ludzie.. bo na tamtych to pusto.. jakby ludzie wymarli hehe.. może park rynek.. tam dziś powinni być ludzie.. może basen ;)
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

możeliwe ze na basen dziś wbije z aparatem ;)

Postaram się załatwić jakąś starszą osobę wiecie co sądzi o Jaśle.. Fajne by bylo takie cos ? TAki jakby wywiad

lady in red napisz na GG 9832929 Jeśli masz i możesz
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Moje filmiki

Post autor: kasiuńcia »

Oglądałam i mogę stwierdzić, że kiedyś za parę lat to będzie pamiątka.
Popracowałabym jeszcze nad paroma szczegółami, o którch mówią koledzy i koleżanki wyżej i napawdę będzie przyjemnie oglądać to za jakiś czas.
Gratuluje pomysłu.


Kiedyś znalazłam w starej szufladzie Rodziców pocztówki z budynkami i ulicami z dawnego przedwojennego Jasła.Nie wszystkie były podpisane i szkoda, bo dziś chętnie bym zawędrowała tam i sprawdziła co jest w tym miejscu obecnie.Zachęcam Autora tych filmów do pokazania starych zdjęć (które nawet mogę udostępnić) i wyglądu dzisiejszego.Z jakąś fajną, wzruszającą melodią w tle.


A i jeszcze co do starszej osoby, to naprawdę dobry pomysł.Mogła by "oprowadzić" kamerę po dzisiejszych ulicach i opowiedzieć co było tam dawniej.
Ja mam słabość do wspomnień :)
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Moje filmiki

Post autor: pemko11 »

Możliwę ze jeszcze dziś bujnę się troszkę po mieście i pokręcę jak ludzie spędzają niedzielę .. Tylko jeden problem jaką muzyke wstawić ?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Moje filmiki

Post autor: kasiuńcia »

Kolega wyżej coś sugerował, ale ja bym była za jakimiś balladami, ogólnie znanymi.Nie dlatego, że np. lubie ten gatunek, ale nadają one bardzo sentymentalny i wzruszający charakter filmu.
ODPOWIEDZ