jak napisać cv??

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP

jak napisać cv??

Post autor: buła » 19 października 2009, 12:55

siema. chcialbym sie zapytać . gdzie w cv wpisuje sie staż? w doswiadczeniu zawodowym ??? czy tez w praktykach?? bo nie za bardzo wiem.a w necie roznie podaja . moze ktos z Was bedzie wiedział z własnego doświadczenia. z gory dzieki !

Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP

Re: jak napisać cv??

Post autor: buła » 26 listopada 2009, 18:26

a ty potrafisz czytac ze zrozumieniem czy tylko nabijasz posty. bo tak cos mi sie wydaje przegladajac twoje wypowiedzi. chyba napisalem ze szukalem w necie ale roznie podaja. i pytalem czy ktos z wlasnego doswiadczenia wie. wiec jak nie masz nic ciekawego do napisania to sie nie udzielaj. a nie napiszesz byle co i myslisz ze blyszczysz ;)

Awatar użytkownika
wszechwiedzący
Guru
Guru

Post autor: wszechwiedzący » 26 listopada 2009, 18:33

no yokozi gdzie byłeś jak rozumy rozdawali :mur:

Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru

Post autor: Agness » 26 listopada 2009, 18:45

buła pisze:siema. chcialbym sie zapytać . gdzie w cv wpisuje sie staż? w doswiadczeniu zawodowym ??? czy tez w praktykach?? bo nie za bardzo wiem.a w necie roznie podaja . moze ktos z Was bedzie wiedział z własnego doświadczenia. z gory dzieki !
Witam:) Ja wpisałam w doświadczenie zawodowe:)
wszechwiedzący pisze:no yokozi gdzie byłeś jak rozumy rozdawali :mur:
Wszechwiedzący,a co to ma wspólnego z tematem :mur: ,użytkownik yokozi, nie wypowiadał sie w temacie????To tylko puste nabijanie postów z twojej strony!

Konto usunięte

Post autor: Konto usunięte » 31 grudnia 2009, 01:11

buła pisze:siema. chcialbym sie zapytać . gdzie w cv wpisuje sie staż? w doswiadczeniu zawodowym ??? czy tez w praktykach?? bo nie za bardzo wiem.a w necie roznie podaja . moze ktos z Was bedzie wiedział z własnego doświadczenia. z gory dzieki !
Drogi Kolego!
Nigdzie indziej jak w doświadczeniach zawodowych ;)

calaveras
Debiutant
Debiutant

Post autor: calaveras » 6 czerwca 2013, 10:49

Polecam pobrać jeden z szablonów CV z tej strony: http://cvwzor.com/
Warto, naprawdę.

makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: makatka » 6 czerwca 2013, 20:09

"Doświadczenie zawodowe" - staż odbywasz właśnie w celu zdobycia doświadczenia zawodowego, ponadto pobierasz za to pieniądze, a nie tylko częściowe wynagrodzenie jak w przypadku praktyk, zatem jest to praca:) Poza tym lepiej wygląda to w rubryce "doświadczenie zawodowe", a tu zawsze przyda się dodatkowa pozycja. Pozdrawiam :)

Architekt
VIP
VIP

Post autor: Architekt » 22 lipca 2013, 18:31

Ooo to w UE nie jest takie proste.
Po 1-sze trzeba skończyć specjalny kurs komputerowy w urzędzie pracy tj. bezrobocia bo praca to jedyne czego tam, nie ma :rotfl:
Dopiero po tym trzeba skończyć kurs pisania CV.

I po jakimś miesiącu można spokojnie wziąć się do pisania CV. Już pomijam, że i tak do niczego się to nie przyda bo w IIIRP wiadomo, że CV się nie składa tylko ZAŁATWIA się telefon OD ZNAJOMEGO i tak zdobywa się pracę. Broń Cię Panie Boże żeby nie ujawnić przypadkiem zbyt wysokich kwalifikacji np. wyższych od właściciela firmy.
Język angielski i prawo jazdy to podstawy także nie o to tu chodzi
A najlepiej ując wszystko w dwóch słowach "NIE KRADNĘ" bo to cenią najbardziej przedsiębiorcy co zeznali w 2010r. w badaniach. Wtedy sukces murowany i można cieszyć się pensją 1600zł brutto. Na mieszkanie kątem u mamy powinno wystarczyć.

Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: sylwula13 » 22 lipca 2013, 20:03

nie widzę nic prostszego jak wejść w google i sobie poszukać "jak napisać CV". wszystko tam jest objaśnione .. do tego nie potrzeba zakładania tematu na Jaśle ...

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 27 lipca 2013, 14:53

w internecie jest wiele szablonów cv, wystarczy tylko wpisać własne dane

kolorowaanka
Obyty
Obyty

Post autor: kolorowaanka » 1 sierpnia 2013, 13:54

Droga clineczkaa, a jaki z Ciebie jest/będzie pracownik, jeśli nie potrafisz (bądź nie chce Ci się) samodzielnie napisać CV? Aż strach się bać... Ludzie, CV nie jest przecież skomplikowaną formą dokumentu, w internecie wiele jest szablonów i przykładów. Co do stażu, to staż jest liczony jako praca, więc należy go wpisać do doświadczenia zawodowego, w dziale praktyki wpisujemy - jak sama nazwa wskazuje - praktyki :P

Awatar użytkownika
solaris
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: solaris » 1 sierpnia 2013, 20:59

Postanowiłem pomóc wszystkim którzy nie potrafią napisać CV...
(drobne datki chętnie przyjmę :hyhy: )
wersja pdf
wersja jpg
bo obrazki coś mi nie działają :(
albo tutaj: podglad

Obrazek

Obrazek

buno1
Guru
Guru

Post autor: buno1 » 1 sierpnia 2013, 21:48

http://profeo.pl/ tworzysz profil i derukujesz :) :super:

tristanfr
Początkujący
Początkujący

Post autor: tristanfr » 22 września 2013, 15:38

Zanim zaczniesz pisać swoje CV to zastanów się jakie są oczekiwania potencjalnego pracodawcy i napisz CV pod konkretną pracę, bo tylko wtedy przyniesie to realne korzyści. Myślę, że warto też trochę poczytać na ten temat, żeby ustrzec się błędów które mogą Cię zdyskwalifikować już na starcie. Sprawdź ten poradnik 10 najcześciej popełnianych błędów w CV

joanna89
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: joanna89 » 28 października 2013, 16:23

próbowaliście z kreatorem? http://cv5.pl/kreator-cv/ w końcu można skupić się na zawartości a nie formatowaniu.

ODPOWIEDZ