Wojsko...

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Wojsko...

Post autor: Miś »

Ciekawia mnie wasze metody... wykrecania sie od wojska... bo napewno sa tu tacy ktorzy sie wykrecili...Badz tacy ktorzy wykrecac sie beda :P

Mnie to dopiero czeka za miesiecy kilka ... noi pewnie pojde z ogorkiem w tylku....
templariusz4
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2006, 19:39
Lokalizacja: do kąd?

Re: Wojsko...

Post autor: templariusz4 »

„Miś” jest kilka sposobów pierwszy co na pewno nie zrobisz to się pociąć gwarantuje na 100 że Cię nie wezmą a jak byś miał jeszcze tatuaż to od razu walą Ci D i woj. Z głowy ,mój kumpel właśnie dzięki sznitom i tatuażowi nie poszedł do wojska z WKU dostał skierowanie do psychologa a tam babka się zapytała czy chce iść do woja powiedział że nie to mu napisała że jest osobom o charakterze samotnika z powodu krępej budowy ciała ma kompleksy i takie tam i to go wyklucza z woja to dostał D wariata z niego nie zrobiła ale nie musi iść przynajmniej. Dobrym sposobem jest jak byś był w jakiejś organizacji pacyfistycznej bo jak pójdziesz i powiesz że jesteś pacyfistą i nie będziesz miał tego udokumentowanego to Cię wyśmieją i będą Ci zadawać głupie pytanka w stylu „jak byś szedł drogą z mamą i tatą i ich napadł ktoś to byś pomógł” albo „jak by dziewczynę twoją gwałcili to byś użył siły w jej obronie” ale jak będziesz miał takie dokumenty to dostaniesz służbę zastępczą. Można też całą noc siedzieć na butelce, czyli powiesz im że jesteś pedałem i też Cię nie wezmą. To chyba tyle z tych lepszych pomysłów
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Wojsko...

Post autor: Miś »

no ze sznitami.. to wiem... z dziarami tez.. z tym pacyfizmem to tez... zreszta sluzba zastepcza mnie nie interesuje interesuje mnie kategoria D ;)
Można też całą noc siedzieć na butelce, czyli powiesz im że jesteś pedałem i też Cię nie wezmą. To chyba tyle z tych lepszych pomysłów
co znaczy siedziec cala noc w butelce... ? bo to mnie zaciekawilo :P
templariusz4
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2006, 19:39
Lokalizacja: do kąd?

Re: Wojsko...

Post autor: templariusz4 »

Do woja nie biorą ludzi którzy darzą miłością tą samą płeć , czyli geja nie wezmą bo w woju sami chłopcy i nie wiem czy dla niego lepiej czy dla tamtych innych towarzyszy broni żeby taki jegomość siedział w domku …..a odnośnie butelki (nie chcę tu pisać brzydkich słów) jak będę Ci paczyć w 4 litery :) to zauważą że są „rozepchane” to da im do myślenia i może sami się zapytają o Twoją orientacje …i problem z głowy baj baj wojsko.

A taka pani będzie się Ciebie pytać co Cię interesuje to powiedz okultyzm, satanizm itp. I tez może podziała
Awatar użytkownika
kristooki
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 8 czerwca 2006, 21:42
Lokalizacja: z Krużewnik

Re: Wojsko...

Post autor: kristooki »

Miś pisze:interesuje mnie kategoria D
No a potem nie pzryjmą cie do żadnej roboty, nie nadajesz się do wojska, to nie nadajesz się do roboty - takie przepisy, więc niewiem czy sie opłaca...
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Wojsko...

Post autor: Miś »

kristooki pisze:Miś napisał/a:
interesuje mnie kategoria D
No a potem nie pzryjmą cie do żadnej roboty, nie nadajesz się do wojska, to nie nadajesz się do roboty - takie przepisy, więc niewiem czy sie opłaca...
mamy 2006 rok przypominam.
Awatar użytkownika
kristooki
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 8 czerwca 2006, 21:42
Lokalizacja: z Krużewnik

Re: Wojsko...

Post autor: kristooki »

Miś pisze:mamy 2006 rok przypominam.
Kolega ma D i szukał roboty w hurtowni jako magazynier - wszędzie pytają o kategorię i mówią przykro nam ale nie możemy... Przepisy prawa pracy...
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Wojsko...

Post autor: Miś »

ja slyszlaem ze juz raczej nie pytaja o kategorie.. a zreszta jak pytaja to chyba kazdy wie ze teraz ludzie chca ominac jakos wojsko i sie wykrecaja... zreszta chodzby nawet to chce miec D...
Awatar użytkownika
kristooki
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 8 czerwca 2006, 21:42
Lokalizacja: z Krużewnik

Re: Wojsko...

Post autor: kristooki »

Mieć D jak najbardziej, ale "mądre" D - np Alergia lub wrzody, a nie jakiekolwiek kalectwo (kręgosłup etc)
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Wojsko...

Post autor: Nobek »

no wiedziec moze wiedzą...ale muszą przestrzegać przepisów ;)
Awatar użytkownika
kristooki
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 8 czerwca 2006, 21:42
Lokalizacja: z Krużewnik

Re: Wojsko...

Post autor: kristooki »

Nobek pisze:no wiedziec moze wiedzą...ale muszą przestrzegać przepisów
Dokładnie!!
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Wojsko...

Post autor: Miś »

no to ja wiem.. ze madre D... pacyfizm... badz gejostwo.. :D jaknajbardziej madre ;)
Awatar użytkownika
kristooki
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 8 czerwca 2006, 21:42
Lokalizacja: z Krużewnik

Re: Wojsko...

Post autor: kristooki »

na pacyfizm nie pójdą - no chyba że jesteś wyznawcą jakiejś "kociej wiary" i masz na to papiery, a co do gejostwa... hmmm... nie jeden już próbował i nie wyszło - tam na komisji nie siedzą debile.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Wojsko...

Post autor: Miś »

zrobie co kolwiek chodzbynawet wydziaram na czole sobie "Fuck Army" :D albo utne jajka... byle by nie isc w to gowno...
Awatar użytkownika
kristooki
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 8 czerwca 2006, 21:42
Lokalizacja: z Krużewnik

Re: Wojsko...

Post autor: kristooki »

Miś pisze:utne jajka...
To się natalijka ucieszy :D

a nie lepiej pójśc na studia??
ODPOWIEDZ