Muzułmanie podbijają Europę!

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Ypsilon
VIP
VIP

Re: Muzułmanie podbijają Europę!

Post autor: Ypsilon » 12 czerwca 2010, 16:40

A przeczytaj moze raz jeszce to, co napisalem w post scriptum i przeczytaj oraz postaraj sie zrozumiec pierwsze zdanie posta. Oraz odpowiedz mi(chociaz sie nie spodziewam, ze tak zrobisz) na pytanie tuz po pierwszym zdaniu (dot. duchownych katolickich). I analogicznie pomysl o muzulmanach.

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: Miś » 12 czerwca 2010, 17:04

Drażni mnie jak zachowują się katolickie środowiska w PL, a co dopiero było by jak by tu islam wiódł prym ktory to...wiadomo jak wygląda, jaki kręgosłup moralny propaguje i jakie idee przyświecają wyznawca. Zaorac i w pizdu z meczetami z tąd.

Ypsilon
VIP
VIP

Post autor: Ypsilon » 12 czerwca 2010, 17:14

wiesz tyle i to, co chcesz wiedzic. A poza tym to w Polsce nie stosuje sie prawa kanonicznego w miejsce prawa swieckiego. katolicyzm jest po prostu religia dominujaca i tyle.

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: Miś » 13 czerwca 2010, 12:51

wiesz tyle i to, co chcesz wiedzic
Wiem, tyle co widzialem na wlasne oczy jak oni sie zachwouja, jakie to sa cwaniaczki za 3 grosze.
A poza tym to w Polsce nie stosuje sie prawa kanonicznego w miejsce prawa swieckiego.
I cale szczescie bo juz bysmy byli krajem 3 swiata pelna geba wtedy . Juz to widze jak jesteśmy paleni na stosie za to, ze to my sciagelismy burze na wioske swoim zlym zachowaniem wynikającym z nie przestrzegania 5 przykazan koscielnych. Zreszta chrześcijaństwo mialo pole do popisu przez kilka-kilkanascie wiekow to ofiar krzyza chrzescijanskiego jest pewnie wiecej niz komunizmu i faszyzmu razem wzietych. Ale nie o tym tutaj mowa.
katolicyzm jest po prostu religia dominujaca i tyle.
Co moge powiedziec ? Oby kiedys ludzie na tyle sie odzwierzecili, zeby nie musieli miec obroży i smyczy w postaci religii- jakiejkolwiek. Tego sobie i panstwu zycze. Amen.

Ypsilon
VIP
VIP

Post autor: Ypsilon » 15 czerwca 2010, 14:11

Rozumiem, że cwaniactwo niemuzulmanow Ci nie przeszkadza? A może akurat tu nie generalizujesz?
Dobrze, ze choc zwracasz uwage na historie chrzescijanstwa, bo niektorym zdaje sie ona nie przeszkadzac. tak jak by jej nie bylo i jedynie islam mial cos na sumieniu. Co nie znaczy, że dzis chrzescijanstwo jest w 100% okej.
Jako realista uwazam, że ludzie sie na tyle "nie odzwierzeca"- moze dobrze zreszta- ale powinni koegzystwoac pokojowo i byc zdolni do komromisow, zerwania z przejawami barbarzynstwa w imie wlasnej religii. Chcialbym tez aby nie stawiano znaku rownosci pomiedzy fundamentalizmem religijnym a wlasciwym obliczem danej religi. Co nie oznacza, ze owo oblicze nie wymaga pod pewnymi wzgledami reformy.

Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Ryszard L.S. » 15 czerwca 2010, 20:23

Zreszta chrześcijaństwo mialo pole do popisu przez kilka-kilkanascie wiekow to ofiar krzyza chrzescijanskiego jest pewnie wiecej niz komunizmu i faszyzmu razem wzietych.
Na stronie http://www.racjonalista.pl, której autor miłością do chrześcijaństwa raczej nie pała znalazłem stwiedzenie, które zamieszczam: /.../Ilość ofiar chrześcijaństwa z oczywistych względów jest dużo niższa niż w przypadku totalitaryzmów XX wieku. Trzeba pamiętać, że chrześcijaństwo osiągnęło swoje apogeum w czasach społeczeństw feudalnych, nie-masowych i zacofanych. Ludność Europy była kilkukrotnie mniej liczna niż obecnie, nie dysponowano również nowoczesną techniką, o broni masowego rażenia nie wspominając. Dziś Béziers zamieszkuje ponad 70 tys. mieszkańców.../.../ Autor tekstu: Waldemar Marciniak; Oryginał: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5440
Czasami dobrze jest coś przeczytać zanim się napisze coś bardzo kontrowersyjnego :kwasny:

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: Miś » 15 czerwca 2010, 23:41

Oczywiscie, ze mi przeszkadza, natomiast inni nie zagrażają tak społeczeństwu jak oni. A co do rozróżniania fundamentalizmu od "prawdziwej religii". Kiedy nie ma danej religii, nie ma fundamentalistów wywodzących się od niej wiec dla mnie sprawa prosta. Wole zeby nie było ich tu w ogole, bo jak beda nic nie zyskujemy, niz zeby byli w imię tego jacy my jesteśmy fajni i tolerancyjni i trząść portkami czy nie usłyszę Allah akh-baaaaar w autobusie.

@Ryszardzie, tak wiem, nie mniej wynik dla mnie tez jest imponujący.

Ypsilon
VIP
VIP

Post autor: Ypsilon » 16 czerwca 2010, 14:32

Ilość ofiar chrześcijaństwa z oczywistych względów jest dużo niższa niż w przypadku totalitaryzmów XX wieku. Trzeba pamiętać, że chrześcijaństwo osiągnęło swoje apogeum w czasach społeczeństw feudalnych, nie-masowych i zacofanych. Ludność Europy była kilkukrotnie mniej liczna niż obecnie, nie dysponowano również nowoczesną techniką, o broni masowego rażenia nie wspominając. Dziś Béziers zamieszkuje ponad 70 tys. mieszkańców..
Tak, z tych to własnie objektywnych względów a nie np. z subjektynwej litosci Inkwizycji. Moze gdybys podal szerszy kontekst to byloby to jasniejsze. Trzeba czytac ze zrozumieniem. Poza tym nie wiem, czy zauwazasz ze podpisujesz sie ,zamieszcajac ten fragment, pod mysla ze chrzescijanstwo ma wiele grzechow na sumieniu. Nie tylko islam. Na przyklad upodlenie kobiet na przestrzeni historii osiagneło większe rozmiary w chrescijanstwie a nie islamie.
A co do rozróżniania fundamentalizmu od "prawdziwej religii". Kiedy nie ma danej religii, nie ma fundamentalistów wywodzących się od niej wiec dla mnie sprawa prosta. Wole zeby nie było ich tu w ogole, bo jak beda nic nie zyskujemy, niz zeby byli w imię tego jacy my jesteśmy fajni i tolerancyjni i trząść portkami czy nie usłyszę Allah akh-baaaaar w autobusie.
Tak, fundamentalisci rodza sie np. w lonie danego systemu religijnego, ale nie jestem utopistą by sadzic, ze jak udalo by sie zlikwidowac religie to zapanuje raj na ziemi. Natura ludzka jaka jest - kazdy widzi. Nalzey raczej dazyc do umiarkowanej postaci religii i nie mozna postawic znaku rownosci pomiedzy fundamentalizmem islamskim a islamem jako takim. Fundamnetalisci na swoj sposob interpretuja Koran, maja za nauczycieli innych fundamentalstow, dla nich slowo "dxihad" oznacza walke zbrojną. Jednak nawet tak wyprane mózgi sie pozyskuje w specjalnych osrodkach antyterrorystycznych na swiecie za pomoca "miekkiej" polityjki i sposobu traktowania w osrodku zatrzymania. Traktuje ich sie tam z szacunkiem, wjezdza na ambicje, przedstwaia wlasciwa interpretacje kORANU I W KONCU PRZECIAGA NA SWOJA STRONE (VIDE - DETACHMENT 88 W iNDONEZJI).

A jak slyszysz "Z Bogiem" albo "Chwała Bogu" czy cos podobnego to tez trzesiesz portakmi? Bo przeciez bez chrzesijanstwa "soft" nie byloby fundamentalizmu chrzescijanskiego (np. zamachów na kliniki aborcyjne)?

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: Miś » 16 czerwca 2010, 19:18

Nie mialem na mysli likwidacji religii. Tylko piłem do Polski jak ich nie ma niech tak zostanie . Po prostu to tutaj nie chcial bym ich widziec z ich wolnością wyznaniowa.

Ypsilon pisze:A jak slyszysz "Z Bogiem" albo "Chwała Bogu" czy cos podobnego to tez trzesiesz portakmi? Bo przeciez bez chrzesijanstwa "soft" nie byloby fundamentalizmu chrzescijanskiego (np. zamachów na kliniki aborcyjne)?
Czego ? :rotfl:

Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Ryszard L.S. » 16 czerwca 2010, 19:57

http://noemi-niewierzmuzulmanom.blogspo ... zezi-w.htm
Ypsilon! Może napiszesz jakiś komentarz do wydarzenia opisanego na powyższej stronie? :kwasny: A Twoja wiedza dotycząca Inkwizycji mnie wprost poraża! Oczywiście, swoim ubóstwem :rotfl:

Ypsilon
VIP
VIP

Post autor: Ypsilon » 17 czerwca 2010, 15:28

jesli Inkwizycja dokonywala swego dziala selektywanie, to moze sie myle. Tylko czty tak bylo?
Nie odnalzalem strony zalinkowanej.

jesli zjawi sie troche wiecje muzulmanoww Polsce, to beda mogli korzystac z praw demokracji. i tak jest okej, dopiki niekomu ani zadnemu zwierzeciu nie dzieje sie z tego powodu lrzywda. A z tym (jednym i drugim) bywaja problemy. Nie znaczy to jednak ze stawim rownosc miedzy islamem a fundamentaklizmem islamskim, co pisze juz po raz ktorys.

Muzulmanie pozdarwiaja sie Allahem, z etak powiem, a chrzescijanie Bogiem, ktore to slow odnosi sie do Jahwe. trudno aby muzulmanie pzdrawiali sie jahwe akbar, czy jakos podobnie.

dragoo
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: dragoo » 6 lipca 2010, 11:47

Super dyskusja! Myślę, że takich powinno być więcej!!! Pamiętajcie jednak jak nic się z tym nie zrobi to Muzułmanie rozbestwią się też w Polsce! A to jest religia średniowieczna, niewykształconych ludzi - jakże jej daleko do europejskiego humanizmu. Powinniśmy zabronić im budować meczety tak jak w Szwajcarii i co najważniejsze nie pozwolić wejść Turcji do UE. A trzecia wojna światowa tak naprawdę już trwa... Tyle, że jest to terroryzm..., a nie regularne starcia...

Ypsilon
VIP
VIP

Post autor: Ypsilon » 6 lipca 2010, 15:17

Znów stawianie znaku równości miedzy islamem a fundamentalizmem islamskim/terroryzmem. Jesteście równie niereformowalni jak fundamentalisci!
islam nie powstał w sredniowieczu:-) A jego (sredniowiecza) znamiona nosi i chrzescijaństwo, ale jako rodzime i soft w porownaniu z islamem nie budzi takich emocji.
Szwajcaria nie zabroniła budowy meczetów!
Turcja w UE? A dlaczego nie! Przeciez Turków i muzułmanów w Europie już i tak nie brak.

KK7PL
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: KK7PL » 6 lipca 2010, 23:20

Napiszę krótko: BURN IT!

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt: