Tragedia samolotu

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Charlie_P »

dzięki za odpowiedz. Ale i tak zastanawiające jest to, że ciało Lecha Kaczyńskiego znaleziono i zidentyfikowano kilka godzin po katastrofie bez większego problemu...A ciało Pierwszej Damy było takie...że zidentyfikowano je po kolorze paznokci i obrączce :kwasny: Przecież siedzieli pewnie razemw tych "salonikach"...
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Tragedia samolotu

Post autor: winiarz171 »

http://www.tvn24.pl/12690,1652319,0,1,p ... omosc.html

o tu pisze na ten tmt. kto gdzie siedział
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Jacek1986 »

Charlie_P pisze:dzięki za odpowiedz. Ale i tak zastanawiające jest to, że ciało Lecha Kaczyńskiego znaleziono i zidentyfikowano kilka godzin po katastrofie bez większego problemu...A ciało Pierwszej Damy było takie...że zidentyfikowano je po kolorze paznokci i obrączce :kwasny: Przecież siedzieli pewnie razemw tych "salonikach"...
Mi się wydaje, że ciało Prezydenta to był tam brzydko mówiąc- priorytet. To głowa państwa. Trzeba zawsze brać pod uwagę, że mógł ktoś przeżyć- wtedy bierze się pod uwagę w pierwszej kolejności najważniejsze osoby. Taką osobą był Prezydent. Co do zidentyfikowania to problem na pewno był. Ale chodziło o jak najszybsze znalezienie ciała. Mi się wydaje, że osoby siedzące z przodu było łatwiej rozpoznać. Im bliżej przedziału na wysokości skrzydeł tym gorzej. W jakim stanie znaleźli ciało Prezydenta to na pewno do wiadomości publicznej nie podadzą. Sama minister Kopacz się wypowiadała, że rozpoznanie ciała poprzez okazanie to ostateczność i w niektórych przypadkach jest odradzane z wiadomych względów.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Tragedia samolotu

Post autor: wścieklica »

Charlie - aleś ty głupi.... żal mi taki ludzi jak ty i podobnych do ciebie. Przeczytaj co napisałem wczoraj w temacie chmury pyłu. Pomyliłem się? Tak się zastanawiam... w czym ty jeszcze dojrzysz spisek?
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Charlie_P »

wścieklica pisze:Charlie - aleś ty głupi.... żal mi taki ludzi jak ty i podobnych do ciebie. Przeczytaj co napisałem wczoraj w temacie chmury pyłu. Pomyliłem się? Tak się zastanawiam... w czym ty jeszcze dojrzysz spisek?
ktoś myśli inaczej niż Ty i już jest głupi... Nie pisze o chmurze pyłu tylko o katastrofie samolotu ;) ja nikomu nie bronie wierzyć w to co mówią media więc nie wiem o co Ci chodzi, nie zgadzasz się z moim zdaniem i ok, tak samo ja jak i Ty mamy prawo do własnej opini :) Niektórzy tak jak Ty nie potrafią się pogodzić z tym, że ktoś ma inne zdanie na dany temat i musisz sobie pomóc wyzwiskami...

Jacek1986 , w sumie tak, nie wiemy jak te zwłoki wyglądały. Myślałem, że może są w samolocie jakieś specjalne miejsca bezpieczniejsze dla prezydenta.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Tragedia samolotu

Post autor: wścieklica »

Charlie - sorry.
Nie przyznam się jak długo żyję na tym świecie, a żyję (w porównaniu do statystycznego wieku użytkownika internetu) bardzo długo. I nauczyłem się nie ulegać emocjom. Jeżeli nawet są jakieś domysły jakichś zdarzeń które w jakiś sposób się narzucają, to jeśli brak na to twardych, niepodważalnych i niezbitych dowodów, to takich domysłów nie biorę pod uwagę. Nigdy i w niczym. I zapewniam, że matematyczna logika jest w tym niezwykle przydatna. Poza tym wszelkie teorie podparte jakimiś złudzeniami skreślam na wejściu. Tak samo bardzo cenna jest prawna zasada - jeśli nie ma dowodu na jakieś zdarzenie, to tego zdarzenie nie miało miejsca. I jeszcze jedna zasada - domniemania niewinności. I możesz wierzyć lub nie - jakoś się nie zdarzyło, żebym przez mój sposób odbierania świata i zdarzeń, wprowadził sam siebie w błąd.
I jeszcze jedna zasada - nigdy nie feruję żadnych wyroków, nawet banalnych - jeśli istnieje cień prawdopodobieństwa, że mogę nie mieć racji. Bo takim czymś można spowodować nieodwracalnę krzywdy i szkody.
I z tych powodów śmiesza mnie te wszystkie wasze teorie.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Charlie_P »

i co z tego? I to, że inni nie myślą tak jak Ty, znaczy że są głupi?
Ty uważasz tak, ktoś inny uważa inaczej. Ciebie śmieszą teorie spiskowe, a mnie śmieszy mydlenie ludziom oczów przez media, efekty widzimy post wyżej :]
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Tragedia samolotu

Post autor: wścieklica »

http://www.youtube.com/user/normanleto# ... 9c0nvv-uFs
Charlie - obejrzyj to i powiedz że to nieprawda.
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Tragedia samolotu

Post autor: gibson »

Rosjanie zabili nam naszych oficerow 70 lat temu w Katyniu i zrobili to teraz z naszym Prezydentem i wszystkimi kto byl tylko w samolocie. Historia karze na miec juz sprecyzowane zdanie o Rosji . Filmiki w internecie to nie jedyne kontrowersyjne fakty.
Do wscieklizna: Poczytaj sobie opinie pilotow wojskowych co sadza o tej katastrofie i jakimi faktami podpieraja swoje wypowiedzi ,poczytaj co sie stalo na lotnisku zanim wyladowal samolot prezydencki a jak juz to zrobisz to powiem Ci ,ze takich faktow jest wiecej. Filmiki to sprawa dyskusyjna dla Nas ludzi ktorzy ogladaja je na zwyklych komputerach ,ale nie dla Prokuratury wojskowej ,ktora juz bada te filmiki. Kazdy ma prawo wierzyc w to co chce ,ale wiedz jedno z mediow sie prawdy niedowiesz. :(
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Charlie_P »

wścieklica pisze:http://www.youtube.com/user/normanleto# ... 9c0nvv-uFs
Charlie - obejrzyj to i powiedz że to nieprawda.
i co z tego? Nawet jeśli akurat to nie był człowiek? Co to ma do rzeczy? Ludzie tam byli bo ich słychać, gałązka nie krzyczała :) A te strzały według Ciebie to pewnie dzięcioł w drzewo stukał :) a sarenka krzyknęła "zmiana planów".
Tak jak post powyżej. Posłuchaj wypowiedzi specjalistów, wojskowych itd co sądzą na ten temat... posłuchaj pilotów, tych którzy znali pilota który leciał tym samolotem. Oni chyba lepiej wiedzą niż TY, tvn, gazeta wyborcza i inne sterowane przez kogoś media.
Co myślałaś, że zorganizują zamach i będą się tym chwalić na prawo i lewo? To było dokładnie zaplanowane, dopięte na ostatni guzik, zbrodnia doskonała :) Ale ja w takie nie wierze, wcześniej czy później wszystko wyjdzie na jaw..
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Jocke »

wścieknięta czy jak Ci tam. Żal mi takich ludzi jak Ty, którzy wierzą we wszystko co im tv wciśnie. :wstyd: Co to niby ma być ten Twój filmik? Taką gałązkę mogę w edytorze w 3 min zmontować :) zresztą nie opierajmy się na samym filmiku ale na opiniach obiektywnych specjalistów i wojskowych...
Wszyscy mówią, że to bardzo prawdopodobne że to zamach... tylko w tv jakoś nie nagłaśniają tego...ciekawe dlaczego. Dlaczego wszystko tak jest maskowane i przykrywane wiadomościami że Bogu ducha winien pilot zawinił.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Tragedia samolotu

Post autor: N2N »

wścieklica pisze:Charlie - sorry.
Nie przyznam się jak długo żyję na tym świecie, a żyję (w porównaniu do statystycznego wieku użytkownika internetu) bardzo długo. I nauczyłem się nie ulegać emocjom. Jeżeli nawet są jakieś domysły jakichś zdarzeń które w jakiś sposób się narzucają, to jeśli brak na to twardych, niepodważalnych i niezbitych dowodów, to takich domysłów nie biorę pod uwagę. Nigdy i w niczym. I zapewniam, że matematyczna logika jest w tym niezwykle przydatna. Poza tym wszelkie teorie podparte jakimiś złudzeniami skreślam na wejściu. Tak samo bardzo cenna jest prawna zasada - jeśli nie ma dowodu na jakieś zdarzenie, to tego zdarzenie nie miało miejsca. I jeszcze jedna zasada - domniemania niewinności. I możesz wierzyć lub nie - jakoś się nie zdarzyło, żebym przez mój sposób odbierania świata i zdarzeń, wprowadził sam siebie w błąd.
I jeszcze jedna zasada - nigdy nie feruję żadnych wyroków, nawet banalnych - jeśli istnieje cień prawdopodobieństwa, że mogę nie mieć racji. Bo takim czymś można spowodować nieodwracalnę krzywdy i szkody.
I z tych powodów śmiesza mnie te wszystkie wasze teorie.

Jak tyle żyjesz na tym świecie to powinnaś wiedzieć jakim człowiekiem jest Putin i do czego jest zdolny, Czeczenia, Gruzja, tylu zamordowanych przez Rosje.
I jeśli wierzysz w to, że Rosja nagle z dnia na dzień się odmieniła to jesteś śmieszna poprostu i jesteś kolejną osobą która poddała się mediom. Na szczęście coraz to więcej osób przestaje wierzyć w te bzdury które niektóre media i władze nam wciskają, głównie te najpopularniejsze, sterowane przez kogoś media, bo np jakieś mniej popularne gazety piszą całą prawdę, co wydarzyło się tam wcześniej na lotnisku, opisują rozmowy ze specjalistami którzy jednoznacznie mówią że wszystko wskazuje że to był zamach. Że jest bardzo dużo wątpliwości co do "WYPADKU".
Oglądaj dalej TV i napełniaj swój mózg tymi pseudo informacjami. Rosja to kraj któremu nigdy nie można zaufać, przynajmniej do puki rządzi tam PUTIN.
Mary69
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 10 lutego 2010, 12:28

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Mary69 »

wścieklica chyba jakaś naiwna jesteś. Putin niejednokrotnie udowodnił, że dla władzy jest zdolny do najgorszego.
Ja nie wierzę w to, że to był wypadek. Dziwne, że pilot nie odnaleziony, skoro kadłub był cały i podobno ludzie w nim w "dobrym stanie", tzn. że łatwi do zidentyfikowania. Dla mnie ten film amatorski, który trafił do neta jest autentyczny. Była mowa o 3 osobach, które przeżyły, a potem cisza, nie ma tych osób. Prezydent znaleziony jako pierwszy, hmm też przypadek. Nie wierzę w niewinność Rosji. Nie chce pojednania z nimi, bo oni to wykorzystają. Spójrz wstecz, w historie Polski i powiedz, czy wierzysz w przemianę Rosji, ja nie.
Jak chcesz to dalej wierz w to, co powie ładna pani lub pan w okienku telewizora..
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Tragedia samolotu

Post autor: sieno »

Wspominacie co chwile tych specjalistów, więc proszę przytoczcie mi ich wypowiedzi, że to mógł być zamach.
Po drugie. Większość osób tutaj piszących o zamachu przez Rosjan pisze tak, ponieważ to stało się w ROSJI. Większość z was uważa się za osoby mądre, jednak powielacie stereotypy nt. Rosji.
Powiedzcie mi, czy gdyby ta tragedia wydarzyłaby się np. na terenie Słowacji czy Czech, to też byście snuli takie teorie spiskowe?

Co do tego nieszczęsnego nagrania, to prokuratura miała przebadać chyba w tym tygodniu to nagranie. Więc poczekajcie na wynik tych badań. No chyba, że uważacie, że polscy prokuratorzy i specjaliści są przekupieni przez Rosjan?
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Tragedia samolotu

Post autor: wojkup »

Charlie_P pisze:Ginie prawie cała polska władza za jednym zamachem, teraz mogła zginąć władza niemal całego świata...też na raz...Dla kogoś kto ma chęć na atak i podboje to świetna taktyka.
Widać ktoś przejrzał na oczy co się może stać i nie przylatują, i bardzo dobrze...A do publicznych wiadomości i zwykłym szarakom i tak będą wciskać, że przez to, że wulkan dymi
Dokładnie. Zgadzam się w Tobą Charlie we wszystkim co piszesz.
Ja też nie uwierzę w taką przemianę Rosji.
ODPOWIEDZ