Tragedia samolotu

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Tragedia samolotu

Post autor: winiarz171 »

szok. katastrofa :zalamany: :zalamany:
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Łysy »

Jak sie dowiedziałem o tym to byłem w szoku...Wielka tragedia... :( :( :(
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Tragedia samolotu

Post autor: lady in red »

to jest straszne... nie mogłam uwierzyć.. a dowiedziałam się właśnie z forum.. jak weszłam.. i przeczytałam ten link od Charliego

ogromna tragedia.. ale tak jak mówili na tvn24 bodajże Kwaśniewski.. nie powinni wszyscy lecieć jednym samolotem.. bo to przecież same najważniejsze osoby w państwie :zalamany: :zalamany: :zalamany:
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: intoksynator221 »

tak to jest pgromna tragedia ale nie podoba mi sie to ze robia wielkie halo z tego na kazdym programie ze zginęli politycy i wspolpracownicy Lecha Kaczyńskiego podają nazwiska itp a czemu nie podadza nazwisk osob takich jak załoga , pracownicy BORU to sa przeciez tez ludzie ?
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Charlie_P »

daj spokój;/
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: intoksynator221 »

czzemu Charlie_p mam dać spokój ludzie zgineli niższej sfery i o nich ani słowa tylko o osobach wyższego poziomu to jest poprostu ponizające , to są tez ludzie,mówia na każdym programie ze zginęlo 88 osob tej wyzszej sfery a reszta to nie wazna byli to byli
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Tragedia samolotu

Post autor: lady in red »

nie ma sensu teraz tego roztrząsać.. zgineli ludzie. czasu nikt już nie cofnie.. i życia im nikt na nowo nie wróci..
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: intoksynator221 »

tak dkłądnie wielka tragedia tylko denerwuje mnie to ze mowia ze bylo 152 osoby na pokladzie a zginelo 88 osob tzw SZLACHTY a o CHŁOPACH ani słowa to tez byli ludzie i tak samo przykro jest rodzinom,ale o tym nikt juz nie wspomni tylko o wyższym majestacie
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Tragedia samolotu

Post autor: lady in red »

kur..dee.. nawet w takiej chwili musicie się kłócić?

weźcie się ogarnijcie.. :!:
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: intoksynator221 »

mówie ze to wielka tragedia i napisalem swoja opinie na temat załogi która zginęła i o ktorej ani slowa nie mówia a ten prostak The nun odrazu sie unosi masz problemy nerwowe ? ograrnij sie bo jakby to była osoba z twojej rodziny tez byś sie wkur.... ze nic nie mówią [*]
The Nun

Re: Tragedia samolotu

Post autor: The Nun »

W tv podają, że te 88 osób to są osoby które na pewno leciały i jest co do tego potwierdzenie. Właśnie wyczytano 89 nazwisk, wśród nich Stanisław Zając. :(
Wyczytano nazwiska także tych osób, które były przedstawicielami rodzin katyńskich, a nie tylko "szlachty" tak jak Ty to nazywasz. Oglądaj lub czytaj uważniej..

I nie nazywaj mnie prostakiem anonimowo, tylko powiedz mi to w twarz. Zapraszam, spotkajmy się i wtedy pokaż jaki jesteś w realu. Bo w sieci każdy może.
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: intoksynator221 »

słucham uważnie cała załoga samolotu zginęła czyli 152 osoby , a powtarzają nazwiska tylko tych z Rzadu RP a załoga juz nie wazna moze służba BORU chociaz dostanie pośmiertne medale , a jesli chodzi o spotkanie to chętnie ci to powiem prostaku w twarz bo zauważyłem ze tylko potrafisz besztac ludzi
The Nun

Re: Tragedia samolotu

Post autor: The Nun »

Mój drogi, to wejdź na stronę tvn24
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,rosj ... omosc.html
Wszystkich wyczytano.
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Tragedia samolotu

Post autor: jackisback »

do intoksynatorcostamcostam - zginęła głowa państwa Rzeczypospolitej Polskiej - w takiej sytuacji, naprawdę, nie przystoi mówić o innych ofiarach.
intoksynator221
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 marca 2010, 10:40

Re: Tragedia samolotu

Post autor: intoksynator221 »

każdy jest czlowiekiem , ja rozumiem ze zginłęy bardzo czołowe osoby RP wielka katastrofa ale choc raz zeby wspomnieli choć o innych :-(
ODPOWIEDZ