Tragedia samolotu

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Tragedia samolotu

Post autor: antykieckowy »

Widać wszystko wiesz to odpowiedz wreszcie czy rodzinom ofiar odpalane jest coś z zysków z tej konferencji? Czy wszystkie kokosy idą do organizatorów?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3909
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Tragedia samolotu

Post autor: grzeh »

antykieckowy pisze:Widać wszystko wiesz to odpowiedz wreszcie czy rodzinom ofiar odpalane jest coś z zysków z tej konferencji? Czy wszystkie kokosy idą do organizatorów?
Ja wiem tylko to co jest oficjalnie potwierdzone.
A potwierdzone jest to ze na katastrofie smoleńskiej zarabia LASEK wraz z jego zespołem i opłacanymi pracownikami
i to z naszych podatków. Wszystkie Konferencje Smoleńskie były finansowane przez organizatorów i współtwórców
a insynuacje że "kokosy idą do organizatorów' - są BEZPODSTAWNE.

Masz jakiekolwiek na to dowody/przesłanki ??

Potrafisz odpowiedzieć teraz Ty na postawione pytania??
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Sun Tzu »

Antykieckowy to takie pudło rezonansowe, które ma do wiadomości publicznej wtłaczać bełkot publikowany przez szmatławiec Liza. Po prostu kolejny przedstawiciel z kategorii tych, których Lenin określił mianem "pożytecznych idiotów".
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3909
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Tragedia samolotu

Post autor: grzeh »

III Konferencja Smoleńska odbędzie się w Warszawie w dniu 20 października 2014 roku. Szczegółowe informacje zawiera Komunikat Konferencyjny nr 1 w zakładce Aktualności.
http://konferencjasmolenska.pl/

właśnie trwa
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3909
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Tragedia samolotu

Post autor: grzeh »

Sekta Smoleńska w TVN - Prokop i Wellman w szoku
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 8G3OgCt5Nc
Opublikowany 28 lis 2014

Szok przeżyli widzowie Dzień Dobry TVN 28.11 - to co zobaczyli w. wywołało u nich wielką traumę.
Były doradca Putina Andrey Iłłarionow wyraził wątpliwości które wielokrotnie były rozwiewane przez ekspertów TVN. Młodzi Wykształceni z Wielkich Miast i WSI byli co najmniej zaniepokojeni. Prokop i Wellman są do tej pory w szoku. www. zelaznalogika.net
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Jozin »

Grzesiu,grzesiu, obudź obie szare komórki. Były doradca Putina łazi po telewizjach i sieje zamęt na zlecenie, a takie pelikany jak ty łykają to i się podniecają....
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

Tak dokładnie,to ten Pan jest tak samo co tzw. "Wiktor Suworow" (czyli de facto Ukrainiec Władymir Bogdanowicz Rjezun: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktor_Suworow) obiektywny. Ot wygodna "propagandowa szczekaczka zachodu",która jest - niezależnie od rzeczywistych win Putina i jego ludzi kompletnie niewiarygodna jako źródło jakichkolwiek rzetelnych informacji.

A u nas się takich traktuje z pełnym poważaniem,jako specjalistów od Rosji (sic!). Zwłaszcza w PiS.Błąd ! To typowy najemny antyRosyjski agent wpływu z USA, którego nie można traktować poważnie - zwłaszcza w oderwaniu od jego aktualnych sponsorów.Równie dobrze możesz wierzyć w odpowiedź Putina na "spontaniczne pytanie od Snowdena" ws. wolności w internecie Rosyjskim,podczas tzw. "corocznego dialogu z narodem". Będzie tak samo niemądrze,tylko tym razem uwierzysz kłamstwom z Moskwy a nie z Waszyngtonu...

Doradcą Putina przestał być w 2005 roku,dodatkowo obecnie pracuje dla libertariańskiego (coś jak nasi Korwiniści,choć właściwie chodzi tu o Republikańskie Tea Party) Cato Institute (https://en.wikipedia.org/wiki/Cato_Institute) i Freedom House (też USA). Tutaj masz jego biografię (niestety - po Angielsku): https://en.wikipedia.org/wiki/Andrey_Illarionov. Zwłaszcza z tymi libertarianami to przecież jest ciekawa sprawa.Za tym "wolnościowym ruchem społecznym" (w którym większość ideologów to żydzi) stoją zapewne rodziny mafijne albo i ruch syjonistyczny.Jest zatem KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY...

Nie jest niewiarygodny,że mówi coś o zamachu.Może był zamach,może wypadek - ja tego nie wiem.Nie.On jest niewiarygodny bo to typowy najemnik grzehu niestety.
Dasz takiemu odpowiednią sumę i będzie twierdził,że niebo jest czerwone,żółte lub różowe.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Jozin »

Wyluzuj luc bo zburzysz jego świat teorii sPiSkowych i jeszcze chłopak się załamie.....
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

Dlaczego ? Tym nic mu nie zburzę.To jest nieco inny temat...

Ale wiesz wkurza mnie to.Za ekspertów od Rosji biorą Amerykańskich (albo Izraelskich) agentów wpływu.Gdyby ekspertami od Ameryki byli rosyjscy agenci wpływu, to by zareagowali ostro,ale jeśli za ekspertów od Rosji biorą takich typków to ok.No sorki,ale to polityka międzynarodowa,nie zabawa.To dzięki temu jesteśmy dla Ameryki "psem łańcuchowym" albo jak kto woli "wyciągamy dla innych kasztany z ognia". Nasze władze krajowe (gdyby były naprawdę kompetentne) powinny znać prawdę nawet o tym,w jakim wychodku Putin się wypróżnia,a nie to,co na ten temat mówią nam Amerykanie !!! Bo w obecny sposób,to rząd jest sterowany przez radio.Niekoniecznie Radio Maryja.

Amerykanie też rozgrywają nasze stosunki z Rosją.Dlaczego choćby nie ujawnili natychmiast zdjęć satelitarnych z Smoleńska ? Nie mieli ? To był samolot państwa NATO !
Nie ujawnili,bo mieli w tym interes.Jaki ? Nie wiadomo.Oprócz faktu,że ICH interes,nie nasz.
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2014, 12:34 przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Sun Tzu »

"propagandowa szczekaczka zachodu",która jest - niezależnie od rzeczywistych win Putina i jego ludzi kompletnie niewiarygodna jako źródło jakichkolwiek rzetelnych informacji.
To normalne, że każdy, kto mówi coś złego nt. ZSRR (Rezun) lub Rosji i Putina (Iłarionow) jest "kompletnie niewiarygodny". Wiarygodni sa tylko ci, którzy chwalą ZSRR i tow. Putina. Ot, cała filozofia ruskich tituszek...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

Szkoda,że cytujesz (a może i czytujesz) wybiórczo jak GW, drogi Sun Tzu:
ja pisze:Ot wygodna "propagandowa szczekaczka zachodu",która jest - niezależnie od rzeczywistych win Putina i jego ludzi kompletnie niewiarygodna jako źródło jakichkolwiek rzetelnych informacji.
ja pisze:Równie dobrze możesz wierzyć w odpowiedź Putina na "spontaniczne pytanie od Snowdena" ws. wolności w internecie Rosyjskim,podczas tzw. "corocznego dialogu z narodem". Będzie tak samo niemądrze,tylko tym razem uwierzysz kłamstwom z Moskwy a nie z Waszyngtonu...
Nie wszystko,co wypisuje zachód,zwłaszcza USA i nasze media o Rosji jest prawdą - dokładnie tak samo,jak nie wszystko co twierdzi Putin jest prawdą. Żle jest wierzyć tylko jednej stronie i mieć mocno jednostronny,dogmatyczny punkt widzenia.I ponowię tą kwestię:
ja pisze:Gdyby ekspertami od Ameryki byli rosyjscy agenci wpływu, to by zareagowali ostro,ale jeśli za ekspertów od Rosji biorą takich typków to ok
Łatwo z kogoś robić Rosyjskiego szpiona.Szczególnie wygodne to jest,gdy złodziej krzyczy "łapać złodzieja". Szkoda,że potencjalni agenci wpływu są uważani za problem tylko jeśli byliby Rosyjscy: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sakiewic ... ainy/40591

A Titiuszką nie jestem,co do Rosjan też jestem krytyczny.Zwłaszcza od kiedy trochę więcej poczytałem o Rajderstwie (obecnym również w Polsce),Magnickim itd.
To że Rosja różni się od Ukrainy tylko tym,że tam stan oligarchicznej korupcji został ustabilizowany za rządów cara Władymira - nawet pomimo stosunkowo uwolnionego rynku - nie nastawia optymistycznie.

Zresztą Chiny w dużej części też siedzą na tej oligarchicznej bombie. Faktycznie Rosja i Chiny,gdzie właścicielem państwa jest obóz rządzący zamiast króla spełnia dużo i tych poniekąd pozytywnych (samorządność i dbanie trochę bardziej o interes państwa traktowanego jak prywatna własność) - jak i negatywnych (podporządkowanie reszty obywateli,zagrożenie ich stanu posiadania i wynikła stąd systemowa korupcja) - elementów programu zwolenników JKM.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Tragedia samolotu

Post autor: Sun Tzu »

Ktoś zamieści tłumaczenie czy sam mam przebijać się przez ten potok słów nie wiadomo o czym?

p.s.

Czy nie mógłby ktoś założyć tematu pt. "Luc - myśli i słowa"?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Tragedia samolotu

Post autor: luc »

Tobie Sunek ;) to wystarczy tyle: jak nie potrafisz czytać całego, nie czytaj fragmentarycznie i wybiórczo jak Wybiórcza czy inne GóW.o Michnika.

I do licha Rjezun i Iłarionow gadający na temat Rosji są tak samo wiarygodni,jak Ławrow czy inny przydupas Putina gadający o USA.A nawet nieco mniej,bo nie są ministrami spraw zagranicznych USA,tylko najemnikami MSZ USA...

Od tej pory spróbuję serwować takim jak wy wersję streszczoną.I wal się z ps-ami.A jak się nie będzie nadal podobać,to sobie kup PS.PS3 np.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Tragedia samolotu

Post autor: juve_fan »

luc pisze:A jak się nie będzie nadal podobać,to sobie kup PS.PS3 np.
Kiedyś ktoś powiedział, że poczucie humoru jest wprost proporcjonalne do poziomu IQ. I jak tutaj w to nie wierzyć.
Język Luca powinien mieć swoją wersję na google translate.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18367
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Tragedia samolotu

Post autor: dragoness »

Zarówno juve jak Sun Tzu deklarują bycie katolikami. Ich wypowiedzi, gdy interlokutor napisze coś niewygodnego, idealnie przystają do wątku założonego prze łodyńca bodajże. I jak tu was nie kochać :P
ODPOWIEDZ