piwo !!! Ktore najlepsze

O wszystkim, czyli o niczym...
milenia10
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 20:56

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: milenia10 »

ja harnasia nie lubię, jest kwaśny jakiś taki :(
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Wind »

milenia10 pisze:ja harnasia nie lubię, jest kwaśny jakiś taki :(
To juz VIP z biedry lepszy.
nuti
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 09:35

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: nuti »

Tyskie :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: kamil3 »

Stary jeśli chodzi o browarek to dobre piwko masz Perła Heineken w miare ok Kasztelan.Corona z importu droga bo droga ale naprawdę dobra z cytrynką.heheh ale teraz przy takiej temperaturze to whiskey z colą i oka.:).albo też piwerko dobre jest Książ :) :super: Becks :super: Carlsberg :) to co ci mogę polecić heh :) albo jak kto woli możę też fasberga z biedry pić za 1,89zł tego piwa nie powini produkować taki syf i szais.:)

Pozdrawiam!
alegoria
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 15:32

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: alegoria »

ka najbardziej jeśli piwo to tylko Tatra, uwielbiam, schłodzone najlepsze :)
opefik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 14:19

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: opefik »

Najlepsza oczywiście perła :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: wieśniak »

Nie smakują mi mocne piwa.Z piw jasnych typu pils to Miłosław,Browar Trzy Korony,Grybów,Ursa Maior,Dukla,z browaru Kormoran piłem kiedyś dobre piwko,ale nie pamietam nazwy :)

ps. widzę ,że nie każdy ma świadomość z jakiego browaru pije piwo.Otóż warto czasem przeczytać etykietę zanim się je kupi. Na ten przykład, zachwalane i lubiane (nie przezemnie) Łomża ,to nic innego jak Van Pur,który produkuje również takie piwa jak Fasberg(w mojej opinii da się pić,nawet ze smakiem,tylko butelka),Brok Czy też Śląskie.

Brok,nie wile różni się w smaku od Fasberga,i mogę się założyć ,że większość osób negujących Fasberga nie poczuła by różnicy w smaku.
Proponuję wam,kupcie kiedyś Łomżę,Fasberga i Broka, każcie komuś aby wam je rozlał do szklanek,tak abyście nie wiedzieli które to które. Wtedy się wypowiedzcie na forum,chętnie poczytam wasze komentarze z zaskoczenia :)
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: km_1981 »

z koncernówek Kasztelan, poza tym lubie piwo z Sądkowej tylko ta cena.. za jakośc trzeba płacić
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Maciek77 »

wieśniak pisze:Nie smakują mi mocne piwa.Z piw jasnych typu pils to Miłosław,Browar Trzy Korony,Grybów,Ursa Maior,Dukla,z browaru Kormoran piłem kiedyś dobre piwko,ale nie pamietam nazwy :)

ps. widzę ,że nie każdy ma świadomość z jakiego browaru pije piwo.Otóż warto czasem przeczytać etykietę zanim się je kupi. Na ten przykład, zachwalane i lubiane (nie przezemnie) Łomża ,to nic innego jak Van Pur,który produkuje również takie piwa jak Fasberg(w mojej opinii da się pić,nawet ze smakiem,tylko butelka),Brok Czy też Śląskie.

Brok,nie wile różni się w smaku od Fasberga,i mogę się założyć ,że większość osób negujących Fasberga nie poczuła by różnicy w smaku.
Proponuję wam,kupcie kiedyś Łomżę,Fasberga i Broka, każcie komuś aby wam je rozlał do szklanek,tak abyście nie wiedzieli które to które. Wtedy się wypowiedzcie na forum,chętnie poczytam wasze komentarze z zaskoczenia :)
Prawda, wystarczy zerknąć na etykiety :P To tak samo jak z Żywcem, które wypuszcza różne produkty, Specjal, Leżajsk, Warka, Tatra, Desperados :piwo:
Najlepsze są piwa lokalne, ale często dość drogie.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: asterka »

kto zapłaci 7 zeta. za piwo z Sądkowej w MpM, połowa stawki godzinowej .To tak,jak by w USA piwo kosztowało w hipermarkecie 10 USD !!
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: wieśniak »

asterka pisze:kto zapłaci 7 zeta. za piwo z Sądkowej w MpM, połowa stawki godzinowej .To tak,jak by w USA piwo kosztowało w hipermarkecie 10 USD !!

Zawsze możesz jechać do np. Krakowa na rynek i zapłacić 12-15 zeta za lane tyskie :wstyd:
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: asterka »

i tyle wymyśliłeś ?? podejdziesz kilkadziesiąt metrów dalej i kupisz lane za 5-8 zeta też tyskie i też w pubie.
komarek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:33

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: komarek »

moim ulubionym piwem jest Tyskie :)
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: Maciek77 »

Ostatnio w Biedrze dorwałem Kozela - polecam! Bardzo dobre piwko!
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: piwo !!! Ktore najlepsze

Post autor: michalpodroznik »

Z lokalnych Grybów (ale tylko ten z żółtą etykietą) lub piwo z Sądkowej, ewentualnie Tarnowiak produkowany dla Al'a Capone (dość słodkie, może smakować paniom). Podobno piwo z browaru z Dukli też jest dobre, ale nie miałem okazji spróbować.
ODPOWIEDZ