Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
45
20%
NIE
172
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
5
2%

Liczba głosów: 222

matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: matrix » 8 lipca 2014, 12:59

Architekt pisze: Osiedle fabryczne, na którym się wychowałem i które od lat obserwuję m.in. charakteryzuje się następującą rzeczą: osoby, które nic nie robią tylko narzekają i strajkują (strajkoway w latach 80-tych) mieszkają tam gdzie mieszkały i dalej jeżdżą 12-15 letnimi złomami. Pomijam stan wykończenia ich lokali bo w niektórych zapewne jeszcze modne są lamperie i boazeria :rotfl: A osoby, które pracowały kiedy pozostali strajkowali już dawno temu przeprowadziły się do wybudowanych domów jednorodzinnych poza miasto.
Dlatego poprzedni ustrój promował świadomość społeczną i obywatelską znajdując miejsce dla każdej ludzkiej różnorodności zgodnie z zasadą "każdemu wg potrzeb, od każdego wg umiejętności" choć leni też jakoś nazwać musiał ale dawał im szansę, wyciągał rękę, dawał narzędzia. Po co niby były drogi kariery i szczeble awansu, rady zakładowe, zjednoczenia itp. ? Rusz głową ... zamiast puszczać jak z taśmy gotowe odpowiedzi pozbawione sensu.
Gdyby rozwój świadomości nie został pokonany chwilowo przez chciwość pracowalibyśmy dziś po 4 godziny dziennie zamiast po 11.
Dawno takich bredni nie czytałem jak z czasów bieruta, pewnie chodzisz w koszulce z wizerunkiem wielkiego "che" i marzysz o przeprowadzce do korei płn. Zapytaj rodziców lub dziadków co "stosowali" miast papieru toaletowego w sławionym przez ciebie okresie i spróbuj dzisiaj tak samo. Tu masz dobry film świetnie oddający klimat owych czasów które ja dobrze pamiętam, ponieważ już wtedy żyłem ! http://niezlomni.com/?p=8577

Architekt
VIP
VIP

Post autor: Architekt » 8 lipca 2014, 13:03

Sun Tzu pisze: Musisz przeczytać jeszcze raz mój poprzedni post. I tak długo czytać, dopóki nie zrozumiesz...
Wiesz, zrobię to zaraz po tym jak ty będziesz tak długo walił głową w mur aż zmądrzejesz :]
Ale wg mnie niczego nie musisz, wisi mi to dalece w jakim stanie świadomości żyjesz.

Co do pgr-ów to wniosek jest taki: Nie wiem gdzie jeszcze widzisz PGR-y chyba w swoich snach albo może śnisz na jawie? :D
Te albo popadły w ruinę albo zostały wchłonięte przez obecną gospodarkę, a może ty jesteś duchem niespełnionego rolnika i się błąkasz 25 lat? :rotfl:
Jeżeli ktoś nie zmienił swojego statusu ekonomicznego za czym idzie zmiana statusu nie tylko materialnego ale przede wszystkim rozwój świadomości to polecam przeczytanie losów głównego bohatera w lekturze "Lalka" Bolesława Prusa. Pewnie nie było cię w tedy w szkole... może byłeś na strajku :hyhy:
Sun Tzu pisze: dlaczego ci, którzy nie strajkowali korzystają z tych zdobyczy, które wywalczyli owi protestujacy? Potrafisz mi wyjaśnić, dlaczego ty, który - tak zakładam - odnosisz korzyści z obowiązującego systemu polityczno-gospodarczego nie płacisz co miesiąc tym, którym to zawdzięczasz? Bo komuś to zawdzięczasz, prawda?
Może potrafię, może nie. Dowiesz się jak zadasz prawdziwe pytanie osoby na twoim poziomie, o którym wspominałeś. Nie wiem o jakie zdobycze ci chodzi: lądowanie na marsie czy może skok na spadochronie z przestrzeni kosmicznej?
Sun Tzu pisze: Potrafisz mi wyjaśnić, dlaczego ty, (...) nie płacisz co miesiąc tym, którym to zawdzięczasz? Bo komuś to zawdzięczasz, prawda?
I długo nie trzeba było czekać jak wylazło szydło z wora.
Wydumane ego do granic chce żeby jeszcze mu płacić za jego brednie wypisywane w internecie. Chłopie to ty powinieneś płacić czytającym za to że wprowadzasz ich w błąd i marnujesz ich cenny czas, który mogliby spożytkować na własny rozwój. Wymyśliłeś sobie sam że będziesz mądrzejszy od dyskusji i zamknąłeś się w więzieniu słów. Pewnie poza forum pozostałe 23 godziny doby marnujesz na internetowe strzelanki :rotfl: Przyznaj się, co?
Chłopie polazłeś na strajk to teraz pijesz tego konsekwencje, dupą się do ciebie odwrócili bo chciałeś coś dostać darmo to teraz żądasz ekwiwalentu za czas nieobecny w pracy i jeszcze pretensje? Naprawdę zastanów się nad sobą.
Sun Tzu pisze:W moim domu, który wybudował strajkujący w latach 80-tych ojciec klatka schodowa jest wyłożona drewnianą boazerią - chyba zacznę się z tego powodu czuć gorszy od innych...
O dualizmie się już wypowiedziałem i nie będę się dwa razy powtarzał.
Nie mów mi tylko, że ta boazeria jest nie malowana od lat i jeszcze, że nie ty ją kładłeś bo sam się pogrążysz. Pomijam, że drewno na drodze ewakuacji jest zgodnie obecnymi zdobyczami uznawane za zagrożenie pożarowe ale pal licho przepisy. Jeżeli ci wygodnie jak dla mnie możesz od rana do nocy siedzieć w 50-letnim fotelu po babci i nakręcić o sobie serial "Kiepscy 2" mam to daleko gdzieś i to samo odnośnie twojego samopoczucia. Możesz się czuć faraonem albo ryśkiem z klanu bylebyś nie wmawiał innym głupot. Każdy kto dąży do rozwoju zapewnia sobie komfort życia na miarę swojej świadomości. Mi osobiście boazeria w czyimś mieszkaniu nie przeszkadza ale gdybym miał ją w domu to w najbliższym sezonie grzewczym delektował bym się jej ciepłem z kominka - taki z niej byłby pożytek.
Oskar Wilde pisał, że "ludzie własną głupotę nazywają doświadczeniem". Ty zapewne uważasz, że jesteś osobą wielce doświadczoną...
Być może ale to już będziesz miał okazję sam ocenić bo w zakresie zwalczani takich bredni jakie wypisujesz jest dla mnie przyjemnością, zabawą stąd ciągły uśmiech :D

Architekt
VIP
VIP

Post autor: Architekt » 8 lipca 2014, 13:13

matrix pisze:Dawno takich bredni nie czytałem jak z czasów bieruta[/b], pewnie chodzisz w koszulce z wizerunkiem wielkiego "che" i marzysz o przeprowadzce do korei płn. Zapytaj rodziców lub dziadków co "stosowali" miast papieru toaletowego w sławionym przez ciebie okresie i spróbuj dzisiaj tak samo. Tu masz dobry film świetnie oddający klimat owych czasów które ja dobrze pamiętam, ponieważ już wtedy żyłem ! http://niezlomni.com/?p=8577
Kolejny bystrzacha :D wyskoczył jak Filip z konopi.
Bez upolitycznienia, zobrazowania na koszulce żyć w dostatku nie może. Od 25 lat w sklepach papieru dostatek a ten ciągle nosi w sobie żale i lęki z przed 60 lat. Może opowiedz jeszcze coś o II wojnie :rotfl: ale na wzruszenie nie licz. Wyznaczanie statusu i poziomu świadomości ilością papieru toaletowego ot zebrał wysiłek pokoleń swój plon, załamać ręce to mało.
Zapytaj w sklepie monopolowym co ludzie piją żeby się oszołomić ... tylko co z tego, jakie wnioski? Może na najbliższej sesji mamy to poddać pod uchwałę Rady Miasta? :padam:

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 8 lipca 2014, 13:35

Co do pgr-ów to wniosek jest taki: Nie wiem gdzie jeszcze widzisz PGR-y chyba w swoich snach albo może śnisz na jawie?
Taaak... Rozumiem, że znaczenie słowa "byłe" jest ci bardzo obce?
polecam przeczytanie losów głównego bohatera w lekturze "Lalka" Bolesława Prusa.
Chodzi ci o tego, który rzekł "Farewell miss Iza" i znikł?
Chłopie polazłeś na strajk
Jako plemnik? :rotfl:

p.s.

Reszty nie będę komentował, bo nie chce mi się pisać elaboratów...

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 10 lipca 2014, 20:04

Lepiej późno niż później.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140719950

Co prawda to jest zbyt tłusty miś, żeby coś mu się stało. Ale zawsze...

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 12 lipca 2014, 18:00

Cała prawda, całą dobę :)
Obrazek

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 12 lipca 2014, 23:14

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 26 lipca 2014, 08:53

cytat:

Nie chcę Polski Gazety Wyborczej,Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza , Niesiołowskiego , Sikorskiego,Bartoszewskiego,który wyzwał Polaków od bydła! Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego. Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 26 lipca 2014, 10:11

No i jesteśmy, tradycyjnie, w doopie http://www.prawy.pl/z-kraju/6466-baza-n ... ic-niemcow

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 1 sierpnia 2014, 15:16

Polityka prorodzina w pełnej krasie:)
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... hanka.html

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 2 sierpnia 2014, 20:29

Zobaczcie załącznik :)
Załączniki
PO.png
Janosik :)

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 3 sierpnia 2014, 07:34

Obrazek

matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: matrix » 3 sierpnia 2014, 13:11

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 3 sierpnia 2014, 22:00

Im bardziej mafijne państwo, tym dla wielu jest lepiej. "Król Jan" :rotfl:
Najlepszy motyw "na kłady" :) To wiele mówi o tym, jak dzisiejsze "elity" łatwo trzymać w kieszeni.

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 3 sierpnia 2014, 23:00

juve_fan pisze:Im bardziej mafijne państwo, tym dla wielu jest lepiej. "Król Jan" :rotfl:
Najlepszy motyw "na kłady" :) To wiele mówi o tym, jak dzisiejsze "elity" łatwo trzymać w kieszeni.
Przepraszam, czy ja dobrze widzę ? Adrianek gruszkuje nad artykułem ze znienawidzonego Lisweeka ?
Jak to fachowo nazywa ? Hipocośtam czy jakoś tak podobnie... ?

ODPOWIEDZ